°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Strašný koniec hádky: Syn otcovi spôsobil bodné poranenia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
12.06.2020 15:45

SEČOVCE – Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu obvinila polícia 28-ročného muža zo Sečoviec v okrese Trebišov. Keďže sa skutku dopustil na chránenej osobe, hrozí mu trest odňatia slobody na päť až 12 rokov. O prípade informovala hovorkyňa košického krajského policajného riaditeľstva Jana Mésarová.


Ako uviedla, útoku syna na otca predchádzala vo štvrtok (11. 6.) podvečer hádka. "Podľa doterajších zistení 28-ročný syn fyzicky zaútočil na svojho otca (59) kuchynským nožom. Spôsobil mu bodné rany v oblasti hrudníka a ramena," priblížila Mésarová incident s tým, že podľa vyjadrenia lekárov si spôsobené zranenia vyžiadajú dobu liečenia viac ako desať dní. Upozornila pritom na skutočnosť, že vzhľadom na predmet a smer útoku mohlo pri udalosti dôjsť k ťažkej ujme na zdraví.

Privolaní policajti útočníka obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. "Na miesto bol vyslaný vyšetrovací tím, ktorý vykonal neodkladné a neopakovateľné úkony, miesto udalosti bolo dôkladne zadokumentované a útočný predmet zaistený," uzavrela hovorkyňa.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články