°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Vodiči, pozor: Na D1 sa musíte pripraviť na dopravné obmedzenia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR - Martin Baumann
11.03.2020 17:55

BRATISLAVA - Bratislavská polícia upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia na diaľnici D1 plánované v najbližších dňoch. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave o tom informuje na sociálnej sieti.


„Dopravné obmedzenia budú súvisieť s montážou panelov na diaľnici D1 pri Vajnoroch a na diaľničnom obchvate D1 pri Domkárskej ulici," uvádza polícia. V priebehu stredy 11. marca, štvrtka 12. marca a budúci utorok 17. marca bude v úseku diaľnice D1 pri Vajnoroch v smere do Bratislavy v čase od 10:30 do 17:30 prejazdný iba ľavý jazdný pruh.

„V úseku diaľnice D1 pri Domkárskej ulici bude prejazdný pravý a stredný jazdný pruh," spresnila polícia. Dňa 19. marca a 20. marca bude v úseku diaľnice D1 pri Vajnoroch v smere do Bratislavy v čase od 10:30 do 17:30 prejazdný iba pravý jazdný pruh. „V úseku diaľnice D1 pri Domkárskej ulici bude prejazdný stredný a ľavý jazdný pruh," doplnila polícia a požiadala vodičov, aby pri prejazde danými úsekmi zvýšili opatrnosť a riadili sa pokynmi polície.


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články