°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

VOĽBY 2020 Smer zverejnil ďalšie zosmiešňujúce VIDEO opozície: Paródia na Kisku

Smer si najnovšie vystrelil aj z Andreja Kisku
Smer si najnovšie vystrelil aj z Andreja Kisku
Zdroj: SITA/Alexandra Čunderlíková, Facebook/Robert Fico
14.01.2020 12:59

BRATISLAVA - Zažívame dobu videí, v ktorých sa kampaňuje ostošesť. Populárnymi sa stali aj videá vládneho Smeru-SD, ktorý už za minulý týždeň stihol okomentovať aj lídra SaS Richarda Sulíka ohľadom vlakov zadarmo. Teraz je však na rade bývalý prezident a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska.


"Ako nový premiér všetkým ukážem, že sme moderná a bohatá krajina," hovorí animovaná verzia Kisku vo videu, ktorá ho stavia do pozície fiktívneho predsedu vlády.

Smeráci vo videu apelujú na to, že Kiska by svojou politikou podľa nich na Slovensko prijal množstvo imigrantov zo zahraničia. "Prijmeme tisíce imigrantov. Týmto ľuďom máme morálnu povinnosť pomôcť a podeliť sa s nimi o naše bohatstvo," pokračuje fiktívny Kiska vo videu.

Pasáž o imigrantoch končí konštatovaním, že Slovákom budú brať prácu a tak reálni "Slováci" budú môcť pracovať len do stredy. "Za pôžičku na lyžovačku," uzatvára Kiska v lyžiarskom oblečení.

Smer týmto videom pokračuje v sérii "antiopozičných" videí. Začal rozhádanou opozíciou pred Národnou radou, pokračoval opozíciou v škôlke, ktorú napomína Fico a momentálne produkuje videá, ktoré sú kritizujúce voči predsedom jednotlivých opozičných táborov.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Facebook/Robert Fico

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články