Chaos v Bratislave! Električka zrazila chodca, premávka je obnovená | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Chaos v Bratislave! Električka zrazila chodca, premávka je obnovená

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Facebook/Dopravný podnik Bratislava
13.11.2019 17:10

BRATISLAVA - Na Račianskej ulici v Bratislave nejazdia električky. Dôvodom je zrážka električky s chodcom, ktorý prebiehal cez koľaje pri zastávke Námestie Biely kríž. Dotknuté sú linky 3 a 7. Premávka je zastavená obojsmerne. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na sociálnej sieti.


Dopravca aktuálne z celého mesta zháňa autobusy na náhradnú dopravu. Linka X5 bude premávať medzi zastávkami Blumentál - Vozovňa Krasňany. "Pre extrémne zlé počasie sú však po celom meste rozsiahle zápchy a zrejme chvíľu potrvá, kým sa autobusy dostavia k miestu nehody," upozorňuje DPB.

V úseku Vozovňa Krasňany - Rača premávajú električky linky 3 štandardne. Pre zlepšenie dopravy za električky autobusy 59 a 75 zastavujú na všetkých zastávkach po trase a nejazdia ako expresné spoje. "Električky linky 3 sú zo zastávky Blumentál odklonené do Ružinova. Električky linky 7 sú zo zastávky Blumentál odklonené na Železničnú stanicu Nové Mesto," spresnil dopravca.

Premávka je obnovená

Premávku električiek na Račianskej ulici v Bratislave obnovili. Na linkách MHD 3, 7 a 9 môže dochádzať ešte k drobným meškaniam. Električky sa postupne napájajú na svoje trasy. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava na sociálnej sieti. Premávka električiek na Račianskej bola zastavená pre zrážku električky s chodcom, ktorý prebiehal cez koľaje pri zastávke Námestie Biely kríž.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články