Zajtra nás čaká ďalší pekelný deň: SHMÚ varuje pred popoludňajšími horúčavami | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Zajtra nás čaká ďalší pekelný deň: SHMÚ varuje pred popoludňajšími horúčavami

Zdroj: gettyimages.com
14.06.2019 20:10

BRATISLAVA - Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na sobotu (15. 6.) od 14. do 17. h výstrahy pred vysokými teplotami v rôznych častiach Slovenska.


Výstraha druhého stupňa platí pre celý Bratislavský kraj, takmer všetky okresy Nitrianskeho a Trnavského kraja. V okresoch Topoľčany a Zlaté Moravce v Nitrianskom kraji a Hlohovec a Piešťany v Trnavskom kraji platí výstraha prvého stupňa.

Na sobotu SHMÚ opäť
Zdroj: shmu.sk

Výstrahy druhého stupňa sú vyhlásené tiež v okresoch Krupina a Veľký Krtíš v Banskobystrickom kraji a v okresoch Michalovce, Sobrance a Trebišov v Košickom kraji. Pre zvyšné okresy Košického kraja platí výstraha prvého stupňa. Meteorológovia varujú pred teplom aj v okresoch Banská Štiavnica, Detva, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Zvolen, Žarnovica a Žiar nad Hronom v Banskobystrickom kraji, v okresoch Bánovce nad Bebravou, Myjava, Nové mesto nad Váhom, Partizánske, Prievidza a Trenčín v Trenčianskom kraji a okresoch Bardejov, Humenné, Levoča, Medzilaborce, Prešov, Sabinov, Snina, Stropkov, Svidník a Vranov nad Topľou v Prešovskom kraji.


Galéria

Na sobotu SHMÚ opäť

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články