Tragédia na stavbe v Bratislave: Privalilo robotníkov, Dušanovi (†48) už nedokázali pomôcť | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Tragédia na stavbe v Bratislave: Privalilo robotníkov, Dušanovi (†48) už nedokázali pomôcť

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: pixabay.com
25.03.2018 20:41

BRATISLAVA - Tragédia na novostavbe v Bratislave! Hasiči boli v nedeľu predpoludním vyslaní na pomoc zakliesnenej osobe na ulicu Mlynské nivy, kde na piatom poschodí budovy privalil stavebný diel robotníka a druhého zranil.


Ako informuje portál noviny.sk, počas zdvíhania betónového bloku sa prevalil druhý stavebný diel. Pod ním zostal zakliesnený Dušan (†48), blok mu spadol priamo na hrudník. Robotník mal byť pri vedomí a komunikovať, no po tom, čo prišli hasiči a záchranári, upadol do bezvedomia a aj napriek snahe záchranárov zomrel.

Druhého pracovníka blok iba škrtol o rameno, po ošetrení ho previezli do nemocnice. Telo nebohého Dušana podľa portálu musia znášať žeriavom, keďže priestory sú príliš úzke. Na miesto sa dostavil aj ohliadajúci lekár, ktorý nariadil vykonanie pitvy. Vyšetrovaním presných príčin, ako aj okolností tohto prípadu, sa už zaoberá polícia.

„Podľa doterajších informácií počas stavebných prác utrpel 48-ročný muž zranenia, ktorým na mieste aj napriek snahe privolanej záchrannej zdravotnej služby podľahol," spresnil neskôr informácie hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red
ZDROJ: TASR
FOTO: pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články