Nové odhalenie o podivnej rodinnej tragédii vo Svite: Jozef (†58) sa po vražde matky (†81) poistil | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Nové odhalenie o podivnej rodinnej tragédii vo Svite: Jozef (†58) sa po vražde matky (†81) poistil

Zdroj: Facebook
30.05.2017 16:00

SVIT - Rodinná dráma sa strhla včera aj vo Svite. Prípadom dvojnásobnej smrti matky a syna sa už zaoberá Národná kriminálna agentúra. Manžel mŕtvej ženy a otec Jozefa, ktorý mal otrasný skutok spáchať, došiel domov, keď sa záchranári snažili Františku oživiť.


Susedia privolali hasičov do rodinného domu vo Svite na Skalnej ulici v pondelok dopoludnia krátko po pol jedenástej. Po tom, čo uhasili požiar, čakal ich otrasný pohľad. V izbe našli obhorené telo 58-ročného Jozefa.

Nové odhalenie o podivnej
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj


Prečítajte si aj:

Detaily rodinnej tragédie: Vo Svite vytiahli z plameňov mŕtvoly, syn zabil matku, dom podpálil


Muž žil podľa susedov samotárskym životom a pred pár týždňami prišiel o prácu. Bolo pre neho typické, že rád zhromažďoval rôzny odpad. Ako uviedla televízia Joj, do niekoľkých dní sa mal z domu vysťahovať. Nevedno, čo bolo dôvodom otrasného činu, polícia hovorí o vražde a následnej samovražde. 

Nové odhalenie o podivnej
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj

Františku sa, žiaľ, nepodarilo oživiť
Nové odhalenie o podivnej
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj

V kuchyni bola spútaná a s igelitom na hlave 81-ročná Františka, Jozefova matka. Hasiči ju spoločne so záchranármi oslobodili a začal sa boj o život. Ako uviedol hovorca záchranárov Boris Chmel, ženu oživovali takmer 45 minút, utrpela vnútrolebkové poranenia a, žiaľ, zomrela. Šokujúce je, že obaja mŕtvi mali na hlavách igelitové vrecia.  

Štefan
Nové odhalenie o podivnej
Zdroj: Foto: reprofoto Tv Joj

Počas toho, čo ženu záchranári oživovali, sa do domu vrátil aj manžela a otec nebohých Štefan. Netušil, čo sa stalo, čakal ho neopísateľný šok. Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá, prevzala ho Národná kriminálna agentúra. 

  


Galéria

Františku sa, žiaľ, nepodarilo Štefan

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia, reprofoto Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články