°C

Piatok, 3. júl 2020. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

Detaily rodinnej tragédie: Vo Svite vytiahli z plameňov mŕtvoly, syn zabil matku, dom podpálil

 Tragédia vo Svite
Tragédia vo Svite
Zdroj: Facebook
29.05.2017 15:39

SVIT - Ďalšia rodinná tragédia. V horiacom dome vo Svite našli hasiči dve bezvládne telá, matku (†81) a syna (†58). Muž mal vlastnú mamu spútať, natiahnuť na hlavu sáčok a surovo po nej biť. Následne mal podpáliť dom a spáchať samovraždu.


Hasičov privolala v pondelok dopoludnia suseda. Videla valiaci sa dym z rodinného domu vo Svite na Skalnej ulici. Hasiči dorazili na miesto do niekoľkých minút a čakal ich otrasný pohľad.

Ako informovala televízia Markíza, v dome našli bez známok života telo 58-ročného muža. Na stoličke v horiacej izbe bola so zviazanými rukami pripútaná jeho 81-ročná matka Františka so sáčkom na hlave. Muž ju mal udierať tupým predmetom, čím jej spôsobil dieru v lebke. Informáciu o dvoch mŕtvych potvrdil hovorca prešovských policajtov Daniel Džobanik. "Čo bolo príčinou ich smrti zatiaľ nie je známe. Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ s výjazdom, ktorý dokumentuje miesto činu a zisťujú ďalšie okolnosti tohto prípadu," ozrejmil.

Detaily rodinnej tragédie: Vo
Zdroj: Facebook


Prečítajte si aj:

FOTO Rodinná dráma na žilinskom sídlisku: Osudné slová Lucie, mŕtvy otec, zavraždená babka


Na mieste zasahovali aj záchranári. "81-ročná žena utrpela vnútrolebkové poranenia. Oživovali sme ju približne 45 minút, žiaľ, neúspešne," uviedol hovorca záchranárov Boris Chmel. Nebohý muž bol starým mládencom a susedia uvádzajú, že išlo o bezproblémovú rodinu. Preto je záhadou, čo stojí za tragédiou. V horiacej izbe našli hasiči aj čiernu kuklu, ktorú mal muž na sebe.  


Galéria

 Tragédia vo Svite

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: FB/Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články