Milionár Tkáč z J&T hľadá pracovnú silu na vilu: Nosia mi Ukrajincov, za túto sumu Slováci robiť nebudú | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Milionár Tkáč z J&T hľadá pracovnú silu na vilu: Nosia mi Ukrajincov, za túto sumu Slováci robiť nebudú

Patrik Tkáč
Patrik Tkáč
Zdroj: Topky.sk
21.05.2017 09:52

BRATISLAVA - Hľadá sa pracovná sila ochotná pracovať pre milionára a finančného žraloka z J&T. Patrik Tkáč chce ponúknuť síce tvrdú, ale ako sám hovorí, prácu v krásnom prostredí na vinohrade. Preto sa obrátil na svojich kamarátov, aby mu poradili, koľko má robotníkom zaplatiť.


O Tkáčovi je známe, že si na svojom profile vyjadruje ku kadečomu. Často je to bez servítky. Tento raz zaujal prosbou pre kamarátov a fanúšikov. "Pomôžte mi pochopiť, aká je podľa vás cena práce vo vinohrade. Koľko podľa vás mám platiť za síce tvrdú prácu, ale v krásnom prostredí na Devíne na hodinu?," pýtal sa pred pár dňami boháč na svojom Facebooku? Ktovie, nad akou imaginárnou ponukou práve rozmýšľal.

U Tkáča prebiehajú momentálne stavebné práce
Milionár Tkáč z J&T
Zdroj: Jan Zemiar

Dodal, aby mu ľudia radili sumu v čistom, teda nie v hrubom. A nezabudol podotknúť, že všetko bude oficiálne, pekne na papieri, žiadne bez bločku. Práca by zrejme bola na 5 dní v týždni, klasicky 8 hodín denne.  Tkáč si už nejaký čas stavia nové sídlo. Nachádza sa na okraji Devína, kde majú už svoje vily aj ďalší slovenskí milionári - Alexander Beljajev a finančník, dlhoročný kolega Ivan Jakabovič.

Milionár Tkáč z J&T
Zdroj: Jan Zemiar

Na záver ponúkol radcom odmenu v podobe vínka. Toho, kto mu správne poradí, "odmením prvým vínkom, dementov dávam na block ako obyčajne," uzavrel Tkáč, keďže namiesto starej vinice chce vybudovať novú a venovať sa vinárstvu.

Milionár Tkáč z J&T
Zdroj: Jan Zemiar

Zároveň sa priznal, že mu nosia Ukrajincov. "Nosia mi Ukrajincov za cca 9 eur all in. A stále si kladiem otázku, či fakt nie sú Slováci, čo budú robiť za tieto peniaze," zamýšľa sa Tkáč.

Milionár Tkáč z J&T
Zdroj: Jan Zemiar

Tkáčovi patrí podľa rebríčka Forbes s bratom Jozefom 9. miesto najbohatších Slovákov s hodnotou majetku okolo 520 miliónov eur. Jeho firma J&T sa zaoberá okrem iného finančníctvom a bankovníctvom.

Milionár Tkáč z J&T
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Patrik Tkáč U Tkáča prebiehajú momentálne

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: Ján Zemiar, Facebook/Patrik Tkac

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články