°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

FOTO Deti milujú prírodu: Mama uložila dcérku (2) spať, keď pozrela do postieľky, skoro odpadla

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock
22.12.2015 10:00

BRATISLAVA - Milujeme svoje deti. Sú našou radosťou a ich nevinnosť nás vie dostať v každej chvíli. Maťa uložila svoju dcérku spinkať. Dievčatko džavotalo, no neskôr konečne utíchlo a uložilo sa na sladký odpočinok. Keď ho išla mama skontorlovať, pred postieľkou skoro odpadla. Sprvu nevedela, či sa má smiať alebo plakať a so svojím zážitkom sa zdôverila na sociálnej sieti.


Maťa uložila dvojročnú dcérku do postieľky. Dievčatku sa ešte nechcelo spať, tak si večer spríjemnilo po svojom. Za všetko hovorí fotografia, ktorú na internete mama zverejnila. Je presvedčená, že dcérka miluje prírodu, pretože inak si nevie vysvetliť kvetináč v postieľke a rúčky zababrané od hliny. 

Svojho anjelika našla spokojne spinkať celého zašpineného. Dievčaťko si k sebe stiahlo kvetináč a pri vysypávaní hliny sa očividne skvele zabávalo. Otec dieťaťa situáciu zdokumentoval a rodičia sa pustili do práce. Mama dievčatko zobudila, prezliekla ho, hlinu povysávala, prezliakla aj posteľné prádlo a po hodine práce konečne čakal odpočinok aj ju. Celú situáciu na internete vtipne opísala.

FOTO Deti milujú prírodu:
Zdroj: Foto: Facebook


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články