Afričan mal vraždiť v bratislavskej škole, o chvíľu sám zahynul! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Afričan mal vraždiť v bratislavskej škole, o chvíľu sám zahynul!

Mužovo zhorené telo ležalo asi 200 metrov od školy
Mužovo zhorené telo ležalo asi 200 metrov od školy
05.09.2011 20:35

BRATISLAVA - Bratislavskou Račianskou ulicou dnes predpoludním otriasla brutálna vražda. Podľa prvých informácií ju má mať na svedomí Daniel (32) z Angoly, ktorý v internátoch strednej školy polygrafickej dobodal svoju lásku, Bratislavčanku Alexandru (26). Po hroznom čine vyliezol na elektrický stĺp, kde zomrel!


Ako uviedol portál TV Joj, žene až 15-krát bodol do tela. Väčšina rán smerovala do brucha, jedna z nich však zasiahla srdce a bola smrteľná.

Vrah nechal svoju obeť v kaluži krvi, vybehol z budovy a ušiel smerom na Hrušovskú ulicu. Údajne potom vyliezol na stĺp elekrického vedenia a sám zahynul. Nevie sa, či išlo o vedomú samovraždu.

Policajti sú na mieste a prípad vyšetrujú ako obzvlášť závažnú vraždu. Podarilo sa im nájsť nôž, ktorým sa pravdepodobne vraždilo.

K tomu, ako Afričanova smrť súvisí s Alexandrinou vraždou, sa podrobnejšie nevyjadrili. "Možná súvislosť týchto dvoch skutkov a ich okolnosti sú predmetom vyšetrovania," dodala bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková. 

Tragickú udalosť pre Topky potvrdil aj riaditeľ SOŠ Ladislav Kováč. "Áno, môžem však len povedať, že sa vraždilo v priestoroch internátu," uviedol. Nevedel uviesť ani to, či išlo o jednu z jeho zamestnankýň, či o niektorú zo študentiek. Polícia s ním totiž odmietla komunikovať.


Galéria

Mužovo zhorené telo ležalo Mužovo zhorené telo ležalo V budove sídli SOŠ V budove sídli SOŠ V budove sídli SOŠ

Nástroje k článkuZDROJ: TAB, Joj
FOTO: SITA, Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články