Nedeľa, 25. september 2016. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Filmové Bleskovky

Leto ešte neskončilo a už sa vracia! Začínajú Prázdniny v Provence

19.09.2016 08:00

Kamaráti, letné lásky a Prázdniny v Provence. Leto neskončilo, zábava trvá. Herecká trojica Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek predĺžia divákom v kinách letnú sezónu a prázdniny v novej komédii režiséra Vladimíra Michálka Prázdniny v Provence. Na plátne sa teda znova zíde herecká trojica z úspešnej zimnej komédie Padesátka, tentoraz v letnej ... viac »

Clint Eastwood nakrútil celý film Sully s kamerami IMAX

Clint Eastwood nakrútil celý

07.09.2016 11:00

Ešte pred Christopherom Nolanom a jeho Dunkirkom, dokončil svoj najnovší filmový príbeh režisér Clint Eastwood. Obidva filmy spája prekvapivo aj najnovšia snímacia technológia IMAX. viac »


Lovecká sezóna: Strachopud - veselá partia z lesa je späť!

Lovecká sezóna: Strachopud -

05.09.2016 18:00

Kto sa bojí, nesmie do lesa. Alebo ak chcete, toto bude (nielen) pre malých odvážlivcov, ale aj pre ich rodičov a starých rodičov. viac »


Clint Eastwood a IMAX Experience

Clint Eastwood a IMAX

05.09.2016 11:00

Z nemého pištoľníka sa preperacoval k jednému z najvplyvnejších tvrocov súčasného Hollywoodu. Od Amerického ostreľovača k filmu Sully. viac »


Božská Florence. Film, ktorý musíte počuť, aby ste uverili. Do kín prichádza 25. augusta

Božská Florence. Film, ktorý

24.08.2016 09:00

Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní a vrchole newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, obšťastňuje mestskú smotánku výberom slávnych operných árií a to vo vlastnom podaní. viac »


Star Trek za hranicami známeho vesmíru

Star Trek za hranicami

11.08.2016 10:00

Za hranice poznaného – práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku – vo filme s názvom Star Trek: Do neznáma. Priaznivci sci-fi žánru si prídu na svoje už 18. augusta, práve vtedy totiž do slovenských kín prichádza ďalšie pokračovanie úspešnej série. viac »


Každá mama má bod zlomu

Každá mama má bod

08.08.2016 10:00

Matky majú toho veľa. Príliš veľa. A navyše sa na nich zo všetkých strán valia priateľské rady, odporúčania a návody, ako to zvládať jednou rukou a nestrácať pritom úsmev z tváre. Aplikácie, blogy, články v časopisoch, hodnotenia expertov aj laikov – nič z toho však nevyrieši základný problém pracujúcej matky – ako dopekla to jedna žena môže všetko ... viac »


Český herec Jiří Langmajer ako škodná na internetovej zoznamke?

Český herec Jiří Langmajer

01.08.2016 10:00

Hľadanie pána božského, alebo ak chcete toho pravého, môže byť občas poriadna fuška. Najmä, ak sa na to ide cez internetové zoznamky, na ktorých sa môžu vyskytnúť notorickí zvodcovia, akým sa ukázal aj charizmatický český herec Jiří Lagmajer… našťastie iba v novej letnej komédii, ktorá čoskoro rozosmeje aj naše kiná. viac »


Do kín prichádza nový film Pedra Almodóvara, Julieta

Do kín prichádza nový

20.07.2016 10:00

Príbeh o prianiach, spomienkach, strate a nekonečnej túžbe nezostať sám. viac »


Ľadová udalosť horúceho leta

Ľadová udalosť horúceho leta

05.07.2016 09:00

Prichádza piate pokračovanie jednej z najpopulárnejších animovaných filmových sérií – Doba ľadová: Mamutí tresk. Stretneme v nej všetkých starých známych hrdinov a pár úplne nových. 14. 7. 2016 prichádza ľadová udalosť roka a s ňou mamuty Manny, Ellie, niečo ako leňochod menom Sid, tiger Diego alebo vačice Crash a Eddie. viac »


Lucie prvýkrát na plátnach kín

Lucie prvýkrát na plátnach

04.07.2016 11:00

David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák, P.B.CH. Legendárna česká kapela LUCIE vstúpi do našich kín v unikátnom dokumente. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!