Štvrtok, 2. apríl 2015. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Filmové Bleskovky

Dvojnásobná držiteľka Oscara vedie hotel v Indii

Dvojnásobná držiteľka Oscara vedie hotel v Indii

Dvojnásobná držiteľka Oscara vedie hotel v Indii

včera o 08:00

Výnimočná britská herečka Maggie Smith, držiteľka dvoch Oscarov, ktorú určite poznáte ako profesorku McGonagallovú z Harryho Poterra sa opäť predstaví ako manažérka hotela Marigold v indickom Jaipure. Romantická komédia Druhý báječný hotel Marigold prichádza do slovenských kín 2.apríla. viac »

Bratislava v znamení Febiofestu

Febiofest

20.03.2015 13:00

Bratislavu počas nasledujúceho týždňa ovládne filmová horúčka. V hlavnom meste sa už dnes začína 22. ročník Febiofestu, ktorý sa po skončení presunie do deviatich slovenských miest. Jedným z hightlightov festivalu bude návšteva hollywoodskeho herca Isaaca de Bankolé, ktorý osobne odpremiéruje svoj film Mirage. viac »


PRIVÍTAJTE ROZTOMILÝCH MIMOZEMŠŤANOV Z ANIMÁKU KONEČNE DOMA!

Konečne doma!

18.03.2015 08:00

Od 26.marca sa môžete tešiť na nový animák z dielne tvorcov Krúdovcov a Ako si vycvičiť draka. viac »


Rezistencia zničí svet, ktorý vybudovala Divergencia

Rezistencia zničí svet, ktorý

16.03.2015 08:00

Tak znie trochu hrozivý „prísľub“ producenta Douglasa Wicka. A to znamená, že druhé pokračovanie série Divergencia nabalí okrem iného aj poriadnu dávku akcie. viac »


Do kín prichádza film Chappie od režiséra kultového Districtu 9

Do kín prichádza film

03.03.2015 08:00

Do slovenských kín prichádza jeden z najočakávanejších filmov roka. Akčný sci-fi triler Chappie sa nepochybne zaradí do kategórie filmov, čo len tak ľahko nevypustíte z hlavy. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 5. marca 2015. viac »


Russell Crowe nestratil nádej. Oplatilo sa

Russell Crowe nestratil nádej

02.03.2015 08:00

Oscarový Russell Crowe, hrdina z Noa, Gladiátora alebo Čistej duše, sa v novom výpravnom filme vydáva na Cestu nádeje. Čaká ho dobrodružné putovanie naprieč nepokojným Tureckom po prvej svetovej vojne, kde pátra po osude svojich troch synov, ktorí sa nevrátili z bojového poľa. viac »


Reese Witherspoon vo svojej životnej role - Divočina

Barracuda Movie

26.02.2015 08:00

Už 5.marca prichádza do slovenských kín film inšpirovaný skutočným príbehom a zároveň svetovým bestsellerom s názvom DIVOČINA. Príbeh Cheryl Strayedovej, ktorá sa rozhodla na vlastnú päsť zdolať 1770 km dlhú vysokohorskú trasu, na ktorej sa snaží nájsť samu seba, režíroval držiteľ nominácie na Oscara Jean-Marc Valleé (Klub poslednej nádeje). viac »


Životopisný príbeh Stephena Hawkinga v kinách!

Životopisný príbeh Stephena Hawkinga

23.02.2015 09:00

Jeho myseľ zmenila náš svet. Jej láska zmenila ten jeho. viac »


Nový film Tima Burtona prichádza do kín

BIG EYES

17.02.2015 08:00

Tim Burton, režisér s nezameniteľným rukopisom, prináša divákom skutočný a šokujúci príbeh jedného z najkolosálnejších umeleckých podvodov v histórii. viac »


Kingsman - pripravte sa na zrod legendy

KINGSMAN

16.02.2015 09:00

Doteraz ste poznali len jedného britského agenta, ale to sa čoskoro zmení. Zrodí sa nová legenda s názvom KINGSMAN. Nenechajte si to ujsť. Akčná, sexi, nadupaná komédia prichádza do kín už 19.februára. viac »


Nové dobrodružstvá víly Cililing a jej priateľov

Nové dobrodružstvá víly Cililing

04.02.2015 08:00

Raz v noci v Údolí škriatkov oblohu rozžiaria tajomné svetelné lúče padajúcej kométy. Na druhý deň ráno, v hlbokom temnom podzemí, kde kométa pristála, sa z dlhého spánku prebúdza záhadný tvor. Staroveká legenda ožíva! viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Ninja

Ninja

Obráňte svoju dedinu.ChooChoo

ChooChoo

Dostaňte sa s vláčikom do cieľa.