Piatok, 19. december 2014. Meniny má Judita, zajtra Dagmara.

Filmové Bleskovky

Biblický príbeh o Mojžišovi na Vianoce v kinách

Exodus: Bohovia a králi

Exodus: Bohovia a králi

pred 20 hodinami

Tento rok sa budú Vianoce v slovenských kinách niesť v duchu biblických príbehov. Už od 25.decembra si môžete pozrieť veľkofilm o prorokovi Mojžišovi s názvom EXODUS: BOHOVIA A KRÁLI. viac »

Snehová kráľovná: Rozprávkové Vianoce v kinách

Snehová kráľovná

15.12.2014 11:00

Na plátna kín prichádza jedna z najznámejších rozprávok, ktorú poznajú už celé generácie. Príbeh odvahy, priateľstva a lásky z pera H. Ch. Andersena. Príbeh malej Gerdy a jej bračeka Kaya, ktorí majú pred sebou tú najťažšiu úlohu: vyslobodiť začarovanú krajinu spod nadvlády neľútostnej Snehovej kráľovnej. Animovanú rozprávku Snehová kráľovnáuvedie distribučná ... viac »


Robin Williams posledný krát v Noci v múzeu

Robin Williams posledný krát

12.12.2014 08:00

Skvelý herec a komik Robin Willimas, ktorý má na svojom konte filmy ako Jumaji, Hook, Dobrý Will Hunting, Mrs. Doubtfire – Otec v sukni sa posledný krát objaví v treťom pokračovaní rodinnej dobrodružnej komédie Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky. Opäť stvárni postavu amerického prezidenta Teddyho Roosevelta, ktorý rovnako ako ďalšie exponáty v múzeu počas noci ožíva. viac »


Uletené akčné sci-fi od tvorcov filmu Avengers!

Strážcovia galaxie

08.12.2014 08:00

Štúdio Marvel, ktoré prinieslo príbehy Iron Mana, Thora, Kapitána Ameriky a Avengers prináša dobrodružstvo celkom nového hviezdneho tímu – Strážcov Galaxie. viac »


Blbý a blbší sú po dvadsiatich rokoch späť

Blbý a blbší sú

01.12.2014 08:00

„Lloyd s Harrym sú stále rovnako naivní a dobrosrdeční. Od momentu, kedy sme sa s nimi videli naposledy, sa duševne nikam neposunuli, nijak sa nezmenili. Majú stále jeden druhého a to im k šťastiu stačí,“ hovorí režisér filmu Bobby Farrelly. Snímku Blbý a blbší sú späť uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 4. decembra. viac »


Hry o život pokračujú na plátnach kín

Hry o život

19.11.2014 10:00

Všetci fanúšikovia fenomenálnej knižnej a filmovej série sú nadšení – už tento štvrtok, 20. novembra, prichádza do slovenských kín dlho očakávané tretie pokračovanie s názvom HRY O ŽIVOT: DROZDAJKA - 1. ČASŤ. viac »


Spoznajte Jamesa Browna - muža, ktorý sa stal legendou

Spoznajte Jamesa Browna -

12.11.2014 11:00

Celý svet ho pozná pod prezývkami „Mr. Dynamit“, „Krstný otec soulu“ alebo „Najtvrdšie pracujúci muž šoubiznisu“. Aký ale bol v skutočnosti spevák James Brown, muž, ktorého životný príbeh sa stal jednou z najzásadnejších kapitol na dejinách populárnej hudby? Odpoveď vám ponúka hviezdna zostava tvorcov na čele s režisérom Tatom Taylorom (nominácia na ... viac »


Úspešný štart nového animáku Veľká šestka

Úspešný štart nového animáku

11.11.2014 09:00

VEĽKÁ ŠESTKA VEDIE V NÁVŠTEVNOSTI. ZA PRVÝ VÍKEND MALA V USA VYŠŠIE TRŽBY AKO MEGAFILM INTERSTELLAR. viac »


Brad Pitt v drsnej vojnovej dráme Železné srdce

Železné srdce

11.11.2014 08:00

„Som veľkým fanúšikom Davida Ayera, najmä filmu Patrola,“ hovorí BradPitt, hlavný predstaviteľ najnovšej Ayerovej snímky, Železné srdce. „Vo svojich filmoch ide do hĺbky, využíva atypické postupy, aby dosiahol čo najväčšiu mieru realizmu a autentickosti. A to z neho robí jedného z top režisérov súčasnosti.“ Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 13. novembra. viac »


Nebo nie je výmysel: Príbeh, ktorý pozná celý svet

Nebo nie je výmysel

30.10.2014 08:00

Skutočný príbeh štvorročného Coltona, ktorý po ťažkej operácii tvrdí, že bol v nebi, zatiaľ čo lekári bojovali o jeho život. Svoju neuveriteľnú cestu do neba a napäť opisuje s nevšednou detskou úprimnosťou a čo viac, hovorí o veciach, ktoré sa udiali dávno pred jeho narodením. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 30. októbra 2014. viac »


Mapy ku hviezdam odhaľujú temné srdce Hollywoodu

Mapy ku hviezdam odhaľujú

28.10.2014 08:00

Režiséra Davida Cronenberga môžete poznať vďaka filmom ako Mucha, História násilia, Prísľuby z východu či Cosmopolis. Vo svojom najnovšom filme Mapy ku hviezdam Vám odhalí temnú stránku Hollywoodskeho pozlátka. V slovenských kinách od 30.októbra. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Pursuit Of Hat

Pursuit Of Hat

Chýba vám ruka? Nevadí!