Streda, 3. september 2014. Meniny má Belo, zajtra Rozália.

Filmové Bleskovky

Parížske katakomby patria mŕtvym

Parížske katakomby patria mŕtvym

Parížske katakomby patria mŕtvym

pred 59 minútami

Do kín prichádza horor, po ktorom sa vám z kina nebude odchádzať ľahko. Parížske katakomby sú totiž miestom, kam živí nepratia. A práve tam sa vydáte v desivej snímke POD ZEMOU. Vstúpiť môžete zadarmo, ale nakoniec zaplatíte tu najvyššiu cenu. V kinách už od 4.septembra. viac »

Láska na karí - francúzska haute-cuisine VS indická exotika

Láska na karí

včera o 08:00

Gurmánsku romancu nabitú chuťami a vôňami servíruje film režiséra Lassa Hallströma Láska na karí. Elegantná a vybraná francúzska gastronómia sa tu stretáva s pikantnou a vášnivou kuchyňou vo farbách Indie. A to všetko pod dohľadom producentov Stevena Spielberga a Oprah Winfrey. viac »


Hurá do školy s komédiou F**kju pán profesor

Fakjú pán profesor

25.08.2014 09:00

Už 28.AUGUSTA prichádza do kín nemecká komédia FAKJÚ PÁN PROFESOR, ktorá zmení váš pohľad na strednú školu. Príbeh o prepracovaných učiteľoch a duševne nevyrovnaných študentoch dáva nový rozmer klasickej stredoškolskej komédia najmä vďaka skvelým dialógom a nákazlivému humoru teenagerov. viac »


Let's Dance All In: Tanečná vypaľovačka tohto leta

Let's Dance All In:

18.08.2014 08:00

Majú jedinú šancu, aby zmenili všetko... viac »


Zejtra napořád v kinách od 14. augusta

Zejtra napořád

14.08.2014 08:00

Každú noc milióny ľudí zaspávajú s tým, že zmenia svoj život. Zejtra napořád je film o našich snoch, o zmenách v živote, ktoré chceme urobiť, ale často sa ich bojíme. O rozhodnutiach, ktoré začneme realizovať, ale až od zajtra! O nádeji, že ďalšie ráno všetko zmení. Uvedie spoločnosť Itafilm. V kinách od 14. augusta. viac »


Ninja korytnačky sú späť!

Ninja korytnačky sú späť

13.08.2014 09:00

Majú mená slávnych talianskych renesančných umelcov, ovládajú zbrane japonských ninjov a zbožňujú pizzu. NINJA KORYTNAČKY sú obrovský fenomén, ktorý sa zrodil presne pred tridsiatimi rokmi ako čiernobiely komiks. Teraz prichádzajú na plátna kín a vy si ich môžete vychutnať prvý krát aj v 3D a to už 21. AUGUSTA. viac »


Rozprávka pre celú rodinu: Útek z planéty Zem

Rozprávka pre celú rodinu:

13.08.2014 08:00

Už 14. augusta bude mať v našich kinách premiéru rozprávka Útek z planéty Zem, ktorá zaujme nielen jedinečným humorom, pútavým príbehom, ale najmä originálnym pohľadom na život mimo našej galaxie. Režisér filmu Cal Brunker pracoval na rozprávkach Doba ľadová: Zem v pohybe; Ja, zloduch; Horton a Číslo 9. viac »


Do tretice všetko dobré: Expendables 3

Do tretice všetko dobré:

11.08.2014 08:00

Úspešná a obľúbená akčná séria Expendables prináša v treťom dieli dalšiu výbušnú porciu zábavy a ako posily nové filmové legendy. Popri Stallonem, Stathamovi, Lundgrenovi, Liovi či Schwarzeneggerovi budú tentoraz na odstrel aj Antonio Banderas, Harrison Ford a Wesley Snipes. Roly ich nepriateľa sa ujal Mel Gibson. viac »


Augustové filmové novinky na BLU-RAY a DVD

Augustové filmové novinky na

06.08.2014 08:00

Aj v druhej polovici prázdnin Vám spoločnosť Bontonfilm prináša niekoľko filmových tipov, ako si spríjemniť čakanie, keď sa nám nad hlavami preháňajú búrky, ktorých nádielka je toto leto mimoriadne štedrá. Naše tipy, ako inak, majú formu DVD a sú pestrým kokteilom žánrových ingrediencií, v ktorom nechýba akcia, láska, napätie, humor, pohľad do budúcnosti ... viac »


Poštár Pat - obľúbená postavička prichádza vo filme!

Poštár Pat - obľúbená

04.08.2014 08:00

Poštár Pat, skromný a obľúbený doručovateľ pošty, žije so svojou ženou Sárou a ich mladým synom Juliánom idylický život na britskom vidieku, v svojráznej dedinke Zelené údolie. viac »


V oku búrky

V oku búrky

03.08.2014 09:00

New Line Cinema uvádza v spolupráci s Village Roadshow Pictures katastrofický film, “V oku búrky.” Režisérom filmu je Steven Quale (“Final Destination 5”) a producentom Todd Garner (“Zookeeper,” “Knight and Day”). viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Rainbow Roller

Rainbow Roller

Dostaňte loptu bezpečne ku cieľovej zástavke.Run 2

Run 2

Dostaňte sa s runnerom do cieľa.