Pondelok, 27. apríl 2015. Meniny má Jaroslav, zajtra Jarmila.

Filmové Bleskovky

Ex_Machina: kedy prestáva byť umelá inteligencia umelou?

Ex_Machina

Ex_Machina

pred 7 hodinami

Alex Garland, autor slávneho románu Pláž a scenárista sci-fi Sunshine, natočil psychologický sci-fi thriller z blízkej budúcnosti, v ktorom ukazuje ako to dopadne, keď sa hráte na Boha. Ex_Machina prichádza do slovenských kín 30.apríla. viac »

Sfilmovaný prípad vraždy britskej študentky v Taliansku

Barracuda Movie

20.04.2015 09:00

V roku 2007 bola v talianskom meste Perugia nájdená zavraždená britská študentka Meredith Kercher. Jednou z obvinených sa stala jej spolubývajúca, Američanka Amanda Knox. Vyšetrovanie tohto prípadu dlho ovládalo svetové média, z ktorých niektoré venovali obrovskú pozornosť zločinu a jeho aktérom. viac »


Alan Rickman pozval oscarovú Kate Winslet do Versailles

V kráľových záhradách

20.04.2015 08:00

Za krásou záhrad vo Versailles sa skrýva tajomstvo. A jedna výnimočná žena. viac »


Úspešný štart novej Popolušky

Popoluška

07.04.2015 08:00

Vizuálne ohromujúca Popoluška režiséra Kennetha Branagha (Harry Potter, Valkýra) nadviazala na úspechy Disneyho filmov a po prvom víkende vo Veľkej Británii prekonala všetky očakávania. Porazila také legendy, ako Čarodej zo zeme Oz, tiež Snehulienka a lovec a vyrovnala sa v návštevnosti fenomenálnej Vládkyni zla. Film bodoval aj na Španielskom filmovom ... viac »


Do kín prichádza nový dokument Jara Vojteka, zavedie nás do sveta autistov

Tak ďaleko, tak blízko

02.04.2015 08:00

Už 2. apríla vstupuje do celoslovenskej kinodistribúcie nové dielo jedného z najúspešnejších slovenských dokumentaristov Jara Vojteka. Vo filme Tak ďaleko, tak blízko nás tvorcovia zavedú do nevšedného sveta autizmu. Dokument je nahliadnutím do života detí a rodín postihnutých touto vývinovou poruchou, pričom búra všeobecne zaužívané názory verejnosti ... viac »


Dvojnásobná držiteľka Oscara vedie hotel v Indii

Dvojnásobná držiteľka Oscara vedie

31.03.2015 08:00

Výnimočná britská herečka Maggie Smith, držiteľka dvoch Oscarov, ktorú určite poznáte ako profesorku McGonagallovú z Harryho Poterra sa opäť predstaví ako manažérka hotela Marigold v indickom Jaipure. Romantická komédia Druhý báječný hotel Marigold prichádza do slovenských kín 2.apríla. viac »


Bratislava v znamení Febiofestu

Febiofest

20.03.2015 13:00

Bratislavu počas nasledujúceho týždňa ovládne filmová horúčka. V hlavnom meste sa už dnes začína 22. ročník Febiofestu, ktorý sa po skončení presunie do deviatich slovenských miest. Jedným z hightlightov festivalu bude návšteva hollywoodskeho herca Isaaca de Bankolé, ktorý osobne odpremiéruje svoj film Mirage. viac »


PRIVÍTAJTE ROZTOMILÝCH MIMOZEMŠŤANOV Z ANIMÁKU KONEČNE DOMA!

Konečne doma!

18.03.2015 08:00

Od 26.marca sa môžete tešiť na nový animák z dielne tvorcov Krúdovcov a Ako si vycvičiť draka. viac »


Rezistencia zničí svet, ktorý vybudovala Divergencia

Rezistencia zničí svet, ktorý

16.03.2015 08:00

Tak znie trochu hrozivý „prísľub“ producenta Douglasa Wicka. A to znamená, že druhé pokračovanie série Divergencia nabalí okrem iného aj poriadnu dávku akcie. viac »


Do kín prichádza film Chappie od režiséra kultového Districtu 9

Do kín prichádza film

03.03.2015 08:00

Do slovenských kín prichádza jeden z najočakávanejších filmov roka. Akčný sci-fi triler Chappie sa nepochybne zaradí do kategórie filmov, čo len tak ľahko nevypustíte z hlavy. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 5. marca 2015. viac »


Russell Crowe nestratil nádej. Oplatilo sa

Russell Crowe nestratil nádej

02.03.2015 08:00

Oscarový Russell Crowe, hrdina z Noa, Gladiátora alebo Čistej duše, sa v novom výpravnom filme vydáva na Cestu nádeje. Čaká ho dobrodružné putovanie naprieč nepokojným Tureckom po prvej svetovej vojne, kde pátra po osude svojich troch synov, ktorí sa nevrátili z bojového poľa. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Sleepy Stu's Adventure

Sleepy Stu's Adventure

Ak s týmto týpkom nebudete hýbať, proste vám zaspí.