Streda, 30. júl 2014. Meniny má Libuša, zajtra Ignác.

Filmové Bleskovky

Scarlett Johansson v réžii Luca Bessona!

pred 7 hodinami

Priemerný človek využíva 10% svojej mozgovej kapacity. Ona sa dnes dostane na 100%. V novom filme Luca Bessona, režiséra 96 hodín, Leona či Piateho elementu sa so Scarlett Johansson stane najtvrdšia a najnemilosrdnejšia akčná hrdinka súčasnosti. Thriller LUCY uvidíte v kinách od 7.augusta. viac »

Strážcovia Galaxie

Strážcovia Galaxie

včera o 08:00

Veľkolepým akčným dobrodružstvom Strážcovia Galaxie sa filmový svet spoločnosti Marvel rozširuje do vesmíru. viac »


Blíži sa noc, keď budú všetky zločiny legálne

Blíži sa noc, keď

28.07.2014 08:00

Do kín sa vracia pravá americká tradícia. Po minuloročnom originálnom námete thrilleru Očista sa dej presúva do ulíc a naberá na tempe, napätí a brutalite. Očista: Anarchia štartuje v slovenských kinách 31.júla. viac »


Ronaldo, pozor, Herculovo telo očarilo aj Irinu

Ronaldo, pozor, Herculovo telo

24.07.2014 08:00

Všetci fanúšikovia dobrodružnej akcie a Dwayna Johnsona sa majú na čo tešiť. Do kín práve prichádza jeho najnovší film o prvom super-hrdinovi všetkých čias – legendárnom Herculovi. viac »


Strážcovia Galaxie

Strážcovia Galaxie

22.07.2014 08:00

Veľkolepým akčným dobrodružstvom Strážcovia Galaxie sa filmový svet spoločnosti Marvel rozširuje do vesmíru. Peter Quill je svojrázny dobrodruh, potulujúci sa z planéty na planétu. Potom, čo obávanému a vplyvnému Ronanovi ukradne tajomnú guľu, stáva sa stredobodom záujmu nájomných zabijakov. viac »


HANY - Dnes v noci je všetko dovolené...

HANY - Dnes v

21.07.2014 08:00

Film HANY drzo, s nadhľadom a s cynickým humorom zobrazuje spoločnosť, ktorej čas preteká pomedzi prsty. Aj z tohto dôvodu sa tvorcovia rozhodli vyrozprávať dej filmu v neobvyklej forme – v jednom neprerušenom zábere. V kinách ho môžete vidieť od 31.júla. viac »


Už dnes priletia do kín Lietadlá 2

Už dnes priletia do

17.07.2014 13:00

Už tento týždeň prilietajú do slovenských kín Lietadlá. O veselé dobrodružstvo sa v novom snímku postará posádka elitného hasičského zboru pri záchrane národného parku, ktorý ohrozuje zúrivý lesný požiar. viac »


Lietajú tam, kam sa nik iný neodváži

Lietajú tam, kam sa

15.07.2014 09:00

Už tento týždeň prilietajú do slovenských kín Lietadlá. O veselé dobrodružstvo sa v novom snímku postará posádka elitného hasičského zboru pri záchrane národného parku, ktorý ohrozuje zúrivý lesný požiar. viac »


Veľkolepý Úsvit planéty opíc prichádza do kín

Veľkolepý Úsvit planéty opíc

10.07.2014 08:00

Už 17.júla prichádza do kín Úsvit planéty opíc. Krátke prímerie dvoch civilizácií je narušené a nadchádzajúci boj ukáže, ktorá ovládne svet. viac »


Júlové filmové novinky na BLU-RAY a DVD

Júlové filmové novinky na

05.07.2014 09:00

Spoločnosť Bontonfilm ani cez prázdniny nezaháľa a na zaslúžené chvíle oddychu prináša tie najlepšie filmy na Blu-Ray a DVD. Takže Vy si pokojne môžete vyložiť nohy a vychutnať chladený drink hneď pri niekoľkých aktuálnych novinkách. viac »


AKČNÁ UDALOSŤ TOHTO LETA - TRANSFORMERS: ZÁNIK

AKČNÁ UDALOSŤ TOHTO LETA

27.06.2014 13:00

Autoboti, Deceptikoni, spolu s novými Dinobotmi sa včera vrátili na plátna kín na slávnostnej predpremiére akčného blockbusteru TRASFORMERS: ZÁNIK. Režisér Michael Bay aj vo štvrtom pokračovaní ságy potvrdil, že každý diel môže byť lepší ako ten predošlý. Nesklamal ani hlavný hrdina, ľudský partner Optima Primea Mark Wahlberg. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Prior

Prior

Prechádzajte miestnosťami s kockou.Axon

Axon

Ku slnku!