Utorok, 24. január 2017. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Filmové Bleskovky

Veľká jazda pokračuje! Surfisti vo frakoch sú späť!

Divoké vlny 2

Divoké vlny 2

pred 11 hodinami

Po desiatich rokoch sa do kín vracia pokračovanie úspešnej animovanej akčnej komédie nominovanej na Oskara - DIVOKÉ VLNY 2. viac »

Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony, menil pravidlá

Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony,

19.01.2017 14:00

Skutočný príbeh muža, ktorý vybudoval impérium menom McDonald´s. Dnes do neho patrí 35.000 prevádzok s rýchlym občerstvením po celom svete. viac »


Nový dokument "Život v oblakoch" s Erikom Balážom už tento štvrtok v Bratislave

Nový dokument

11.01.2017 11:00

Príďte si pozrieť nový dokument od tvorcov filmov Vlčie hory a Strážca divočiny – Erika Baláža, Karola Kaliského, Adama Bašteka a Jozefa Fialu, Život v oblakoch. viac »


Tajomstvo miznúcich ponožiek čoskoro odhalené!

Tajomstvo miznúcich ponožiek čoskoro

09.01.2017 13:00

Vy ich nepoznáte, oni vás majú v hrsti. Nikdy ste ich nevideli, hoci žijú u vás doma. Neviete, kde máte druhú ponožku, oni si na nej práve pochutnávajú. Viac sa o týchto záhadných tvoroch dozviete už v utorok 10. januára o 18:00 v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici. Porozprávať o nich príde režisérka dobrodružného animovaného filmu LICHOŽRÚTI ... viac »


La La Land - Pre všetkých, ktorí snívajú

La La Land -

02.01.2017 17:00

V Los Angeles, meste plnom nádejí a hviezd, Sebastian (Ryan Gosling) stretne Miu (Emma Stone) a spolu sa vydajú ďaleko za hranice stereotypu všedných dní – až do rozprávkovej krajiny splnených snov menom La La Land. Talentovaného jazzového pianistu a nádejnú herečku čaká vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sa ani náhodou nepodobá na ich skutočné životy. viac »


Veľkolepý

Veľkolepý

22.12.2016 11:00

Týmto slovom by sme mohli charakterizovať prvý film roka 2017 – Veľký čínsky múr – ktorý CinemArt SK prináša do slovenských kín už 5. januára. Veľkoleposť najväčšej stavby sveta umocňuje legendárny režisér Čang Yimou, ktorý s pomocou Matta Damona natočil veľkolepé dobrodružné fantasy, v ktorom nepôjde o nič menšie, než o záchranu ľudskej civilizácie. viac »


Mohla mať koho chcela

Mohla mať koho chcela

19.12.2016 08:00

John Hamburg (scenárista komédií Fotor je lotor, Jeho fotor, to je lotor! a Fotrii sú lotri) sa predstavuje ako režisér ďalšej rodinnej komédie o otcovi a snúbencovi jeho dcéry. Tentokrát ide o komédiu s názvom Prečo práve on?, ktorá prichádza do kín tesne pred Vianocami - 22. 12. 2016. viac »


Chceli by ste na vianočnej párty Jennifer Aniston? Máte ju mať!

Chceli by ste na

06.12.2016 10:30

Jediný spôsob ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne! viac »


Do kín prichádza film Mela Gibsona Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

Do kín prichádza film

09.11.2016 08:00

Keď prišiel rozkaz k ústupu, jeden vojak neuposlúchol. Film oscarového režiséra Mela Gibsona, inšpirovaný skutočným príbehom muža, ktorý sa počas vojny stal hrdinom bez jediného výstrelu. viac »


Neustupuj, nevzdávaj sa, nevracaj sa

Neustupuj, nevzdávaj sa, nevracaj

17.10.2016 12:00

Tvár Toma Cruisa, prenikavý intelekt a schopnosť vymlátiť hocičo z hocikoho. To je drsný detektív Jack Reacher v pokračovaní akčného filmu Jack Reacher: Nevracaj sa. viac »


Na Slovensko prichádza Bezva ženská

Na Slovensko prichádza Bezva

17.10.2016 10:00

Filmová pochúťka od tvorcov komédie Ženy v pokušení a Muži v nádeji prichádza do slovenských kín. A zahrajú si v nej Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Tereza Kostková, Václav Postránecký, či mladá sympatická slovenská herečka Kristína Svarinská. Komédiu Bezva ženská na krku môžete vidieť už od 20. októbra. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!