Nedeľa, 24. máj 2015. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Filmové Bleskovky

Dokument Suri zmení váš pohľad na svet

20.05.2015 11:00

Na MFF Febiofest sa hral len v regiónoch, aj to mu však stačilo na to, aby sa stal tretím najnavštevovanejším filmom festivalu. Pavol Barabáš sa vo svojom najnovšom dokumentárnom filme Suri vydal proti prúdu času na dobrodružnú cestu k prírodnému kmeňu, ktorý etiópska vláda pomaly, ale isto likviduje. Kde sú hranice pri honbe za bohatstvom, sa spýta ... viac »

Prichádza nový, silnejší Poltergeist!

Prichádza nový, silnejší Poltergeist!

20.05.2015 10:00

Najnovší film z dielne legendárneho Sama Raimiho (Spider-Man, Evil Dead, Nenávisť) prináša nový pohľad na klasiku z roku 1982 o rodine, ktorej dom prenasledujú temné sily. Horor natočený v 3D dáva divákovi dáva možnosť prežiť strach a hrôzu na plátne ešte intenzívnejšie. viac »


Georg Clooney a Hugh Laurie si zahrali spolu v novom filme Krajina zajtrajška

Krajina zajtrajška

18.05.2015 10:00

Brad Bird a Damon Lindelof hneď vedeli, že len jeden muž môže hrať rozčarovaného vynálezcu Franka Walkera, a to George Clooney. „Veľmi skoro nám bolo jasné, že jediným stelesnením Franka môže byť práve George, “ spomína Lindelof. „Jedine on má ten správny humor a nesie v sebe hrdinské kvality, ktorú táto postava vyžaduje. " O to väčšiu radosť mali tvorcovia, ... viac »


Slovenská speváčka Kristína pobláznila českého herca Vetchého

Život je život

18.05.2015 08:00

Známy a obľúbený český herec Ondřej Vetchý často uniká z reality do snového sveta a v ňom sa (tajne?) stretáva s krásnou slovenskou speváčkou Kristínou. Stretli sa totiž na natáčaní novej českej komédie Život je život a jej blízkosť na Vetchého očividne urobila, mierne povedané, silný dojem. A čo z toho bude?Určite kopa bláznivých a miestami trápnych, ... viac »


Krásky z Ladíme 2 to natrú celému svetu!

LADÍME 2

11.05.2015 08:00

Ladíme bolo pred niekoľkými rokmi len nenápadnou komédiou, ktorá zožala nečakaný úspech. Preto sa jeho tvorcovia rozhodli pre pokračovanie, v ktorom sa opäť stretne hviezdna zostava krásnych a talentovaných herečiek/speváčok Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Rebel Wilson, Alexis Knapp a Elizabeth Banks. Celosvetové finále súťaže a capella skupín na vás ... viac »


Predstavte si miesto, kde je všetko možné...

Krajina zajtrajška

04.05.2015 13:00

Frank Walker (George Clooney) býval detským géniom a nádejným mladým vynálezcom. Dnes je z neho sklamaný a uzavretý muž, ukrývajúci sa pred svetom. Jedného dňa ho navštívi šikovná a optimistická tínedžerka Casey (Britt Roben- son). viac »


Owen Wilson sa dal na réžiu a na… chodníčky neresti

To dievča musíš milovať

04.05.2015 08:00

„S kým si ustelieš, s tým budeš (spať) hrať,“ povedal si Owen Wilson, ktorý je najnovšie žiadaným režisérom. Našťastie, iba v úplne novej živelnej komédii plnej zmätkov a dobre mierených zaúch. V centre deja je mladá a nádejná budúca herečka Isabel. Spočiatku to však tak vôbec nevyzerá, skôr sa zdá, že Isabelle je ľahké dievča. viac »


Ex_Machina: kedy prestáva byť umelá inteligencia umelou?

Ex_Machina

27.04.2015 08:00

Alex Garland, autor slávneho románu Pláž a scenárista sci-fi Sunshine, natočil psychologický sci-fi thriller z blízkej budúcnosti, v ktorom ukazuje ako to dopadne, keď sa hráte na Boha. Ex_Machina prichádza do slovenských kín 30.apríla. viac »


Sfilmovaný prípad vraždy britskej študentky v Taliansku

Barracuda Movie

20.04.2015 09:00

V roku 2007 bola v talianskom meste Perugia nájdená zavraždená britská študentka Meredith Kercher. Jednou z obvinených sa stala jej spolubývajúca, Američanka Amanda Knox. Vyšetrovanie tohto prípadu dlho ovládalo svetové média, z ktorých niektoré venovali obrovskú pozornosť zločinu a jeho aktérom. viac »


Alan Rickman pozval oscarovú Kate Winslet do Versailles

V kráľových záhradách

20.04.2015 08:00

Za krásou záhrad vo Versailles sa skrýva tajomstvo. A jedna výnimočná žena. viac »


Úspešný štart novej Popolušky

Popoluška

07.04.2015 08:00

Vizuálne ohromujúca Popoluška režiséra Kennetha Branagha (Harry Potter, Valkýra) nadviazala na úspechy Disneyho filmov a po prvom víkende vo Veľkej Británii prekonala všetky očakávania. Porazila také legendy, ako Čarodej zo zeme Oz, tiež Snehulienka a lovec a vyrovnala sa v návštevnosti fenomenálnej Vládkyni zla. Film bodoval aj na Španielskom filmovom ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Space Annihilation

Space Annihilation

Vesmírna strieľačka.Men of Iron

Men of Iron

Nenechajte sa zatlačiť.