Sobota, 4. júl 2015. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Filmové Bleskovky

ŽIVOTNÝ PRÍBEH PAULA COELHA V KINÁCH

Coelhova mladícka bilancia by znela: pokus o samovraždu, tri pobyty v ústave pre duševne chorých a tvrdé strety vo všetkých predstaviteľných konfliktoch

Coelhova mladícka bilancia by znela: pokus o samovraždu, tri pobyty v ústave pre duševne chorých a tvrdé strety vo všetkých predstaviteľných konfliktoch

30.06.2015 08:00

Paulo Coelho je jedným z najznámejších a najpredávanejších spisovateľov všetkých dôb. Predalo sa cez 165 miliónov výtlačkov jeho kníh. Coelhove romány boli preložené do 80-tich jazykov a publikované vo viac ako 150-tich krajinách. Ale jeho dospievanie nebolo tak priamočiare a ľahké ako súhrn jeho spisovateľských úspechov. Coelhova mladícka bilancia ... viac »

Môže láska poraziť čas?

Forum Film

29.06.2015 09:00

Do slovenských kín prichádza romantický film Navždy mladá. viac »


Film Dáma v zlatom odhalí tajomstvo slávneho Klimtovho obrazu

Film Dáma v zlatom

23.06.2015 08:00

Už 26. júna prichádza na plátna slovenských kín, ktorý poteší nielen fanúšikov dobrých filmov, ale i všetkých milovníkov výtvarného umenia. Zároveň sa na pultoch kníhkupectiev objaví aj slovenské vydanie rovnomennej knihy, ktorá bola pre autorov scenára hlavným zdrojom inšpirácie. DÁMA V ZLATOM je pozoruhodný príbeh ženy, ktorá sa nevzdala a po mnohých ... viac »


Mimoni sú konečne tu!

Mimoni sú konečne tu!

22.06.2015 08:00

Všetci ich milujú. Sú malí, žltí a neskutočne roztomilí. MIMONI sa dočkali vlastného filmu a vy si ho môžete pozrieť aj v našich kinách už od 25.júna. viac »


Chcete si užiť more, slnko a plážové hity ešte skôr, ako pôjdete na dovolenku?

Chcete si užiť more,

10.06.2015 09:00

Tak potom si nenechajte ujsť neštandardnú romantickú komédiu OSTROV LÁSKY, ktorá štartuje v kinách už zajtra! viac »


Herec Tom Hardy upadol v Rusku do nemilosti

 Bontonfilm

01.06.2015 10:00

Bol hrdinom s vojnovými zásluhami, ale jeho vieru v oficiálnu propagandu nahlodal červík pochybností. Začal pátrať po pravde a to nemal robiť. Teraz mu ide o všetko, čo mu je blízke, ba možno aj o život. viac »


Dostane Melissa za rolu špiónky ďalšiu nomináciu na Oscara?

Dostane Melissa za rolu

29.05.2015 08:00

Rola jednej z družičiek v komédii Dámska jazda priniesla Melisse McCarthy nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Jej talent baviť sa naplno prejaví aj v novej komédii ŠPIÓN, ktorá prichádza do slovenských kín už 4.júna. viac »


Tvorcovia filmu Nedotknuteľní sa vracajú na plátna kín s novinkou Samba

Tvorcovia filmu Nedotknuteľní sa

27.05.2015 12:00

Dvojica režisérov Oliver Nakache a Eric Toledano, ktorých preslávila komédia Nedotknuteľní prichádzajú vďaka Asociácii slovenských filmových klubov od 28. mája do slovenských kín s novým filmom. Samba nielen, že ponúka opäť Omara Sy v hlavnej úlohe, ale rovnako ako Nedotknuteľní aj príbeh tohoto hrdinu je drámou, ktorú tvorcovia oživujú humorom a iróniou. viac »


Dve sexi krásky na úteku - ozbrojené a mierne nebezpečné

Dve sexi krásky na

27.05.2015 08:00

Poručíčka Cooperová (Reese Witherspoon) je vzorná policajtka, ktorú šéf práve ne poveril zdanlivo nenáročnou úlohou - dopraviť Daniellu Rivovú (Sofía Vergara), manželku miestneho mafiánskeho bossa, na súdne pojednávanie, kde má svedčiť proti neslávne známemu drogovému barónovi. viac »


Zvykajme si na biele paličky v kinách!

Zvykajme si na biele

25.05.2015 13:00

Nová česko-slovenská rozprávka „Sedem zhavranelých bratov“ (réžia Alice Nellis) bude uvádzaná v slovenských kinách od 27.5. 2015 aj vo verzii pre nevidiacich a nepočujúcich. viac »


Dokument Suri zmení váš pohľad na svet

Dokument Suri zmení váš

20.05.2015 11:00

Na MFF Febiofest sa hral len v regiónoch, aj to mu však stačilo na to, aby sa stal tretím najnavštevovanejším filmom festivalu. Pavol Barabáš sa vo svojom najnovšom dokumentárnom filme Suri vydal proti prúdu času na dobrodružnú cestu k prírodnému kmeňu, ktorý etiópska vláda pomaly, ale isto likviduje. Kde sú hranice pri honbe za bohatstvom, sa spýta ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Age Of Wonder

Age Of Wonder

Učenie je dôležité.Mardi Gras Mayhem

Mardi Gras Mayhem

Nakopte týpka do zadku!