Piatok, 28. november 2014. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Filmové Bleskovky

Hry o život pokračujú na plátnach kín

Hry o život

Hry o život

19.11.2014 10:00

Všetci fanúšikovia fenomenálnej knižnej a filmovej série sú nadšení – už tento štvrtok, 20. novembra, prichádza do slovenských kín dlho očakávané tretie pokračovanie s názvom HRY O ŽIVOT: DROZDAJKA - 1. ČASŤ. viac »

Spoznajte Jamesa Browna - muža, ktorý sa stal legendou

Spoznajte Jamesa Browna -

12.11.2014 11:00

Celý svet ho pozná pod prezývkami „Mr. Dynamit“, „Krstný otec soulu“ alebo „Najtvrdšie pracujúci muž šoubiznisu“. Aký ale bol v skutočnosti spevák James Brown, muž, ktorého životný príbeh sa stal jednou z najzásadnejších kapitol na dejinách populárnej hudby? Odpoveď vám ponúka hviezdna zostava tvorcov na čele s režisérom Tatom Taylorom (nominácia na ... viac »


Úspešný štart nového animáku Veľká šestka

Úspešný štart nového animáku

11.11.2014 09:00

VEĽKÁ ŠESTKA VEDIE V NÁVŠTEVNOSTI. ZA PRVÝ VÍKEND MALA V USA VYŠŠIE TRŽBY AKO MEGAFILM INTERSTELLAR. viac »


Brad Pitt v drsnej vojnovej dráme Železné srdce

Železné srdce

11.11.2014 08:00

„Som veľkým fanúšikom Davida Ayera, najmä filmu Patrola,“ hovorí BradPitt, hlavný predstaviteľ najnovšej Ayerovej snímky, Železné srdce. „Vo svojich filmoch ide do hĺbky, využíva atypické postupy, aby dosiahol čo najväčšiu mieru realizmu a autentickosti. A to z neho robí jedného z top režisérov súčasnosti.“ Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 13. novembra. viac »


Nebo nie je výmysel: Príbeh, ktorý pozná celý svet

Nebo nie je výmysel

30.10.2014 08:00

Skutočný príbeh štvorročného Coltona, ktorý po ťažkej operácii tvrdí, že bol v nebi, zatiaľ čo lekári bojovali o jeho život. Svoju neuveriteľnú cestu do neba a napäť opisuje s nevšednou detskou úprimnosťou a čo viac, hovorí o veciach, ktoré sa udiali dávno pred jeho narodením. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 30. októbra 2014. viac »


Mapy ku hviezdam odhaľujú temné srdce Hollywoodu

Mapy ku hviezdam odhaľujú

28.10.2014 08:00

Režiséra Davida Cronenberga môžete poznať vďaka filmom ako Mucha, História násilia, Prísľuby z východu či Cosmopolis. Vo svojom najnovšom filme Mapy ku hviezdam Vám odhalí temnú stránku Hollywoodskeho pozlátka. V slovenských kinách od 30.októbra. viac »


Falošní poliši už aj na Slovensku!

Falošní poliši

27.10.2014 08:00

Do slovenských kín prichádza šialená komédia, ktorá vám ukáže čo sa môže stať ak sa zahrávate so zákonom. Ale nie na strane zločincov. Zaujímavé veci sa dajú práve ak sa stanete Falošnými polišmi. Skvelá zábava Vás čaká v kine od 30.októbra. viac »


Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

Keanu Reeves alias John

20.10.2014 08:00

Keanu Reeves a Willem Dafoe sa stretnú v akčnom filme, kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky. A ktorý prináša čistú radosť zo štýlovej akčnej jazdy, aká v kine dlho nebola. Obaja sú nájomní zabijaci, starí a dobrí priatelia, a teraz sa postavia proti sebe. viac »


DO KÍN PRICHÁDZA COMEBACK - DOKUMENT Z JEDNEJ Z NAJTVRDŠÍCH VÄZNÍC V SR

COMEBACK – DOKUMENT Z

17.10.2014 14:00

Už 16. októbra mal premiéru dlho očakávaný celovečerný debut Mira Rema (Arsy-Versy, Vrbovský veter) COMEBACK. Ide o snímku, ktorá sa nakrúcala v jednej z najstráženejšej väzníc v republike a vznikala šesť rokov. 16. októbra ho v bratislavskom Kine Lumière uvedú tvorcovia a postupne predstavia svoj film aj v ďalších mestách po celom Slovensku. viac »


Škatuliaci - nebojte sa byť kockatí

Škatuliaci - nebojte sa

17.10.2014 09:30

V novom animáku Škatuliaci sa môžete tešiť na skvelú zábavu, ktorú vám prinášajú tvorcovia filmov Koralína a Norman a duchovia. Už 23.októbra zistíte, že hrdinovia môžu mať prekvapivé tvary a spoznáte Vaja, Ryboša, Iskroša, Olejáka či Sandála. viac »


Filmová romantika - Čo s láskou

Čo s láskou

14.10.2014 08:00

Na svoju prvú skutočnú lásku nikdy nezabudnete. Bez ohľadu na to, kto ste, odkiaľ ste, alebo kam vás život zavial, táto jednoduchá pravda nás všetkých spája. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Hambo

Hambo

Ničte nepriateľov a zachráňte priateľa.Mahjong Pink

Mahjong Pink

Nájdite a pospájajte rovnaké dvojice.