Streda, 14. október 2015. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Filmové Bleskovky

Purpurový vrch má hviezdneho režiséra aj obsadenie

BARRACUDA MOVIE

BARRACUDA MOVIE

12.10.2015 09:30

Geniálny režisér Guillermo del Toro uvádza do slovenských kín film Purpurový vrch. Jedine on vám dokáže naservírovať desivú gotickú romancu v krásnom filmovom balení. V hlavných úlohách sa predstavia Mia Wasikovska, Tom Hiddleston a Jessica Chastain. Odhaľte tajomstvo Purpurového vrch už 15.októbra vo vašom kine. Buďte však opatrní! viac »

Po Zle vysiela Peter Bebjak do sveta svojho Čističa

Po Zle vysiela Peter

12.10.2015 08:00

Všetku špinu nezmyješ…. viac »


"SICARIO JE MÔJ NAJLEPŠÍ FILM," HOVORÍ REŽISÉR DENIS VILLENEUVE

06.10.2015 09:00

V Mexiku Sicario znamená hitman, teda nájomný vrah, a práve k hraniciam Mexika a USA zamierime spoločne s mladou idealistickou agentkou FBI Kate Macyovou, ktorá tu nastupuje v rámci pridelenia k novej operačnej skupine. Cieľ ich misie je jednoduchý – zlikvidovať šéfa mexického drogového kartelu. Pod vedením záhadného konzultanta s pohnutou minulosťou ... viac »


Votrelci budú útočiť v CINEMAX Bory už od 10. septembra

Votrelci budú útočiť v

07.09.2015 11:00

CINEMAX prináša svojim divákom exkluzívne ďalšiu filmovú lahôdku. Už od štvrtka 10. septembra uvedie druhú časť legendárnej série - VOTRELCI. viac »


Ofajč, nadupaná akčná komédia prevoňaná trávou a strelným prachom, prichádza do kín

Film OFAJČ

31.08.2015 08:00

Už 3. septembra bude mať v slovenských kinách premiéru film Ofajč. Akčná komédia vás vtiahne do sveta páriku flegmatikov, žijúcich si svoj bezstarostný život, ktorý si spríjemňujú pofajčievaním jointov. viac »


Krejčířova rodina je na Slovensku. Stihne tam premiéru filmu Gangster KA?

Krejčířova rodina je na

26.08.2015 14:00

Ešte minulý týždeň to vyzeralo, že Radovan Krejčíř, známa postava českého podsvetia ktorého praktikami je inšpirovaný film GANGSTER KA mohol stihnúť premiéru. Jeho právnici verili, že ho vysekajú z juhoafrického väzenia a že ho dostanú na slobodu. Celé to bolo naplánované tak, že by Krejčíř film videl v JAR vďaka nelegálnej kópii. Krejčířovi známi ... viac »


Hitman: Agent 47 - rýchlejší, silnejší, smrtiaci

Hitman: Agent 47 –

19.08.2015 09:00

Jeho meno je 47. Je známy len podľa čiarového kódu, ktorý má vytetovaný na krku. viac »


Počúvajte hlásky vo Vašej hlave ... nová animovaná rozprávka z dielne Pixar

Saturn

10.08.2015 12:00

Obdobie dospievania môže byť veľmi komplikované. Riley, ktorá je vytrhnutá zo svojho starého života na americkom Stredozápade potom, ako sa jej otec musí kvôli novej práci presťahovať do San Francisca, nie je žiadnou výnimkou. viac »


Kingsley je Nesmrteľný, dostal nové mladé telo

Kingsley je Nesmrteľný, dostal

06.08.2015 09:00

V provokatívnom psychologickom thrilleri režisér Tarsem Singh rieši dôsledky večného života za cenu smrti niekoho iného. Dvaja herci v jednom, Ryan Reynolds a Ben Kingsley, aj to je nový thriller Nesmrteľný, ktorý už od štvrtka uvidíte na plátnach slovenských kín. viac »


VYKOĽAJENÁ - Sex na jednu noc alebo láska?

VYKOĽAJENÁ - Sex na

30.07.2015 09:00

Monogamia nefunguje. Čo sa stane keď vám tuto myšlienku vštepí váš otec v záchvate rozvodového šialenstva? To vám ukáže tak trochu netradičná romantická komédia VYKOĽAJENÁ s netypickou hlavnou hrdinkou Amy. Život modernej ženy, ktorá si robí čo chce vám priblíži režisér Judd Apatow, tvorca Kopačiek, Nabúchanej či Dámskej jazdy. viac »


Animovaná rozprávka Malý dráčik spestrí deťom prázdniny v kinách od 30. júla

Animovaná rozprávka Malý dráčik

27.07.2015 08:00

Viete, kto žije na Dračom ostrove? Predsa tí najzábavnejší a najšikovnejší draci! Animovaná rozprávka nakrútená na motívy populárnej knižnej série pre deti. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 30 . júla 2015. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Wacky Ballz Blast

Wacky Ballz Blast

Zábava s loptou.Plasmatron Evolution

Plasmatron Evolution

Vyhýbajte sa nepriateľom.