Streda, 10. február 2016. Meniny má Gabriela, zajtra Dezider.

Filmové Bleskovky

Dobrodružstvo Belly a Sebastiána pokračuje

08.02.2016 09:00

Veľké priateľstvo pokračuje ešte väčším dobrodružstvom. Chlapec Sebastián a jeho veľký horský pes Bella, ktorých milujú už štyri generácie, sa po dvoch rokoch vracajú na plátna kín s novým príbehom. viac »

Kto sa odvážil nehorázne parodovať Päťdesiat odtieňov?

Kto sa odvážil nehorázne

01.02.2016 13:00

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou ... viac »


DÁNSKE DIEVČA JEDNODUCHO MUSÍTE VIDIEŤ

DÁNSKE DIEVČA JEDNODUCHO MUSÍTE

29.01.2016 08:00

Dánske dievča je príbehom muža, ktorý sa v snahe nájsť samého seba vydal tam, kam pred ním ešte nikto nikdy nevkročil. A príbeh ženy, ktorá ho pri jeho hľadaní podporovala, hoci vedela, že ho v prípade úspechu navždy stratí. viac »


V New Yorku už čoskoro vypukne ĽADOVÁ SEZÓNA

V New Yorku už

11.01.2016 09:00

Našťastie zároveň prichádza na scénu aj partička, ktorá dokáže prelomiť ľady! viac »


Mrazivý psychotriler Les poteší nielen priaznivcov hororu

Mrazivý psychotriler Les poteší

06.01.2016 08:00

7. januára mieri do našich kín psychotriler Les, ktorý vás zavedie do neslávne známeho lesa samovrahov Aokigahara v Japonsku. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. viac »


Jennifer Lawrence ako úspešná podnikateľka Joy

Jennifer Lawrence ako úspešná

04.01.2016 11:00

Niekto má cestičku životom zametenú už od narodenia, iný si ju musí zamiesť sám. Alebo radšej rovno poriadne poumývať. viac »


Quentin Tarantino a OSEM HROZNÝCH prichádza na plátna slovenských kín

Quentin Tarantino a OSEM

04.01.2016 09:00

Nový film Quentina Tarantina OSEM HROZNÝCH je príbeh o ľuďoch, o ich povahe, o ich správaní v extrémnych situáciách a o ich vzťahoch, dôvere a zrade. Všetky tieto elementy sú úhľadne zabalené do podoby zimného westernu, ktorí divákov určite zaujme a pobaví, lebo odhaľuje veľa o nás samých. viac »


Bod zlomu - adrenalínový ohňostroj v 3D

Bod zlomu - adrenalínový

31.12.2015 08:00

Voľným pádom a bez istenia mieri do kín Bod zlomu, akčný adrenalínový thriller, ktorého hrdinovia idú v každom okamihu na plné obrátky a na doraz. Vysoko, hlboko, rýchlo, zbesilo alebo hore nohami pácha neznáma skupina svoje šialené lúeže a v rovnakom štýle musí prebiehať aj pátranie. Kto narazí na limity svojich možností ako prvý? Kto ako prvý nájde ... viac »


Už to bude tak: Jakub Prachař je na „padesátky“!

Už to bude tak:

28.12.2015 09:00

„Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie“, láka Vojta Kotek na svoju filmovú komédiu Padesátka, ktorá sa odohráva na hrebeňoch, svahoch a v chatách zasnežených Krkonoší. Premiéra filmu je 24. decembra a Padesátka je tak poslednou komédiou tohto roka. viac »


Vo filme Králi hôr uvidíte fascinujúce zábery prírody

Vo filme Králi hôr

21.12.2015 09:00

Pre tých, ktorí majú radi filmy ako Medveď prichádza do kín poetický príbeh chlapca a orla. viac »


Do kín prichádza Malý princ

Do kín prichádza Malý

07.12.2015 08:00

Film podľa svetoznámeho a kultového diela Antoina de Saint- Exupéryho prichádza na plátna kín. Mark Osborne, režisér filmu Kung Fu Panda, prichádza s celovečerným animovaným filmom Malý princ o priateľstve, láske a skutočnom šťastí. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

ArmorLock

ArmorLock

Plnte bojové úlohy.K.O.L.M. 2

K.O.L.M. 2

Malý robot je späť.