Sobota, 25. október 2014. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Filmové Bleskovky

Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

20.10.2014 08:00

Keanu Reeves a Willem Dafoe sa stretnú v akčnom filme, kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky. A ktorý prináša čistú radosť zo štýlovej akčnej jazdy, aká v kine dlho nebola. Obaja sú nájomní zabijaci, starí a dobrí priatelia, a teraz sa postavia proti sebe. viac »

DO KÍN PRICHÁDZA COMEBACK - DOKUMENT Z JEDNEJ Z NAJTVRDŠÍCH VÄZNÍC V SR

COMEBACK – DOKUMENT Z

17.10.2014 14:00

Už 16. októbra mal premiéru dlho očakávaný celovečerný debut Mira Rema (Arsy-Versy, Vrbovský veter) COMEBACK. Ide o snímku, ktorá sa nakrúcala v jednej z najstráženejšej väzníc v republike a vznikala šesť rokov. 16. októbra ho v bratislavskom Kine Lumière uvedú tvorcovia a postupne predstavia svoj film aj v ďalších mestách po celom Slovensku. viac »


Škatuliaci - nebojte sa byť kockatí

Škatuliaci - nebojte sa

17.10.2014 09:30

V novom animáku Škatuliaci sa môžete tešiť na skvelú zábavu, ktorú vám prinášajú tvorcovia filmov Koralína a Norman a duchovia. Už 23.októbra zistíte, že hrdinovia môžu mať prekvapivé tvary a spoznáte Vaja, Ryboša, Iskroša, Olejáka či Sandála. viac »


Filmová romantika - Čo s láskou

Čo s láskou

14.10.2014 08:00

Na svoju prvú skutočnú lásku nikdy nezabudnete. Bez ohľadu na to, kto ste, odkiaľ ste, alebo kam vás život zavial, táto jednoduchá pravda nás všetkých spája. viac »


Októbrové filmové novinky na BLU-RAY a DVD

Októbrové filmové novinky na

10.10.2014 14:00

Máme tu nádherné babie leto, ale aj to môže byť ešte krajšie s vynikajúcimi filmami z novinkovej ponuky DVD a BLU-RAY. Spoločnosť Bontonfilm vám aj v októbri prináša pestrú zmes filmovej akcie, lásky, napätia, dobrodružstva a humoru. Do pozornosti vám dávame tieto TOP novinky: viac »


Z premiéry filmu Anjeli zdrhol Vojta Dyk!

Anjeli

10.10.2014 13:00

Najnovší filmový počin z pera Michala Viewegha Anjeli už môžu vidieť aj diváci vo všetkých slovenských a českých kinách. Na nedávnej slávnostnej premiére a recepcii, kam sa dostali len pozvaní hostia sa objavili aj herci a tvorcovia filmu. A poriadne si filmový debut pre vyvolených užili. viac »


Neznáma legenda o Draculovi v kinách

Drakula

09.10.2014 08:00

Takmer celé storočie potom, čo Dracula po prvý krát vydesil divákov v kinách je táto legenda opäť živá. Fascinujúca postava Draculu v akčnom, dobrodružnom príbehu obnovuje vek monštier. Luke Evans sa premení z vládcu Transylvánie, ktorého história pozná pod menom Vlad Nabodávač na prekliate nočné stvorenie. Dracula: Neznáma legenda vstupuje do slovenských kín už 16. októbra. viac »


Denzel Washington v akčnom trilleri Equalizer

Denzel Washington vo filme

25.09.2014 10:00

Denzel Washington prichádza ako Robert McCall, bývalý člen špeciálnej zásahovej jednotky, ktorý sa chce usadiť v ústraní. Keď však spozná Teri, dievča v spároch nemilosrdnej mafie, berie spravodlivosť do vlastných rúk. McCall pomáha tým, čo už stratili akúkoľvek nádej na záchranu. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 25. septembra. viac »


Ben Affleck pátra po svojej manželke

Barracuda Movie

25.09.2014 08:00

Ben Affleck vymenil svoju manželku Jennifer Garner za britskú krásku Rosamund Pike. Našťastie len dočasne vo filme Stratené dievča, v ktorom si Ben zahral hlavnú úlohu Nicka Dunna a Rosamund rolu jeho nezvestnej manželky Amy. viac »


DETI Jara Vojteka prichádzajú do slovenských kín

DETI Jara Vojteka prichádzajú

24.09.2014 08:00

Po úspešnom predpremiérovom turné filmu DETI v siedmich slovenských mestách, kde ho za osobnej účasti tvorcov a hercov videlo spolu už viac ako tisíc divákov, prichádza od 25. septembra 2014 do kín po celom Slovensku prvý hraný film oceňovaného dokumentárneho režiséra Jara Vojteka. viac »


Zostaň so mnou - emóciami nabitý príbeh o úžasnej sile lásky

Zostaň so mnou -

17.09.2014 10:00

Knihy americkej spisovateľky Gayle Formanovej sa tešia obrovskej popularite čitateľov a najmä čitateliek, a preto bolo len otázkou času, kedy sa niektorého z nich ujmú aj filmári. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Paul And Percy

Paul And Percy

Nerozlučná dvojica je tu.Stan James Free Kick

Stan James Free Kick

Priame kopy z čias futbalových začiatkov v Anglicku.