Štvrtok, 30. október 2014. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Filmové Bleskovky

Nebo nie je výmysel: Príbeh, ktorý pozná celý svet

Nebo nie je výmysel

Nebo nie je výmysel

pred 15 hodinami

Skutočný príbeh štvorročného Coltona, ktorý po ťažkej operácii tvrdí, že bol v nebi, zatiaľ čo lekári bojovali o jeho život. Svoju neuveriteľnú cestu do neba a napäť opisuje s nevšednou detskou úprimnosťou a čo viac, hovorí o veciach, ktoré sa udiali dávno pred jeho narodením. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 30. októbra 2014. viac »

Mapy ku hviezdam odhaľujú temné srdce Hollywoodu

Mapy ku hviezdam odhaľujú

28.10.2014 08:00

Režiséra Davida Cronenberga môžete poznať vďaka filmom ako Mucha, História násilia, Prísľuby z východu či Cosmopolis. Vo svojom najnovšom filme Mapy ku hviezdam Vám odhalí temnú stránku Hollywoodskeho pozlátka. V slovenských kinách od 30.októbra. viac »


Falošní poliši už aj na Slovensku!

Falošní poliši

27.10.2014 08:00

Do slovenských kín prichádza šialená komédia, ktorá vám ukáže čo sa môže stať ak sa zahrávate so zákonom. Ale nie na strane zločincov. Zaujímavé veci sa dajú práve ak sa stanete Falošnými polišmi. Skvelá zábava Vás čaká v kine od 30.októbra. viac »


Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

Keanu Reeves alias John

20.10.2014 08:00

Keanu Reeves a Willem Dafoe sa stretnú v akčnom filme, kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky. A ktorý prináša čistú radosť zo štýlovej akčnej jazdy, aká v kine dlho nebola. Obaja sú nájomní zabijaci, starí a dobrí priatelia, a teraz sa postavia proti sebe. viac »


DO KÍN PRICHÁDZA COMEBACK - DOKUMENT Z JEDNEJ Z NAJTVRDŠÍCH VÄZNÍC V SR

COMEBACK – DOKUMENT Z

17.10.2014 14:00

Už 16. októbra mal premiéru dlho očakávaný celovečerný debut Mira Rema (Arsy-Versy, Vrbovský veter) COMEBACK. Ide o snímku, ktorá sa nakrúcala v jednej z najstráženejšej väzníc v republike a vznikala šesť rokov. 16. októbra ho v bratislavskom Kine Lumière uvedú tvorcovia a postupne predstavia svoj film aj v ďalších mestách po celom Slovensku. viac »


Škatuliaci - nebojte sa byť kockatí

Škatuliaci - nebojte sa

17.10.2014 09:30

V novom animáku Škatuliaci sa môžete tešiť na skvelú zábavu, ktorú vám prinášajú tvorcovia filmov Koralína a Norman a duchovia. Už 23.októbra zistíte, že hrdinovia môžu mať prekvapivé tvary a spoznáte Vaja, Ryboša, Iskroša, Olejáka či Sandála. viac »


Filmová romantika - Čo s láskou

Čo s láskou

14.10.2014 08:00

Na svoju prvú skutočnú lásku nikdy nezabudnete. Bez ohľadu na to, kto ste, odkiaľ ste, alebo kam vás život zavial, táto jednoduchá pravda nás všetkých spája. viac »


Októbrové filmové novinky na BLU-RAY a DVD

Októbrové filmové novinky na

10.10.2014 14:00

Máme tu nádherné babie leto, ale aj to môže byť ešte krajšie s vynikajúcimi filmami z novinkovej ponuky DVD a BLU-RAY. Spoločnosť Bontonfilm vám aj v októbri prináša pestrú zmes filmovej akcie, lásky, napätia, dobrodružstva a humoru. Do pozornosti vám dávame tieto TOP novinky: viac »


Z premiéry filmu Anjeli zdrhol Vojta Dyk!

Anjeli

10.10.2014 13:00

Najnovší filmový počin z pera Michala Viewegha Anjeli už môžu vidieť aj diváci vo všetkých slovenských a českých kinách. Na nedávnej slávnostnej premiére a recepcii, kam sa dostali len pozvaní hostia sa objavili aj herci a tvorcovia filmu. A poriadne si filmový debut pre vyvolených užili. viac »


Neznáma legenda o Draculovi v kinách

Drakula

09.10.2014 08:00

Takmer celé storočie potom, čo Dracula po prvý krát vydesil divákov v kinách je táto legenda opäť živá. Fascinujúca postava Draculu v akčnom, dobrodružnom príbehu obnovuje vek monštier. Luke Evans sa premení z vládcu Transylvánie, ktorého história pozná pod menom Vlad Nabodávač na prekliate nočné stvorenie. Dracula: Neznáma legenda vstupuje do slovenských kín už 16. októbra. viac »


Denzel Washington v akčnom trilleri Equalizer

Denzel Washington vo filme

25.09.2014 10:00

Denzel Washington prichádza ako Robert McCall, bývalý člen špeciálnej zásahovej jednotky, ktorý sa chce usadiť v ústraní. Keď však spozná Teri, dievča v spároch nemilosrdnej mafie, berie spravodlivosť do vlastných rúk. McCall pomáha tým, čo už stratili akúkoľvek nádej na záchranu. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 25. septembra. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Majinca

Majinca

Otáčajte kolesom tak, aby ste spojili aspoň 2 rovnako farebné guľôčky.Mad Shapes

Mad Shapes

Potrápte svoje mozgové závity.