Štvrtok, 21. august 2014. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Filmové Bleskovky

Let's Dance All In: Tanečná vypaľovačka tohto leta

Najnovšia časť filmovej série Let’s Dance združuje hviezdne obsadenie.

Najnovšia časť filmovej série Let’s Dance združuje hviezdne obsadenie.

18.08.2014 08:00

Majú jedinú šancu, aby zmenili všetko... viac »

Zejtra napořád v kinách od 14. augusta

Zejtra napořád

14.08.2014 08:00

Každú noc milióny ľudí zaspávajú s tým, že zmenia svoj život. Zejtra napořád je film o našich snoch, o zmenách v živote, ktoré chceme urobiť, ale často sa ich bojíme. O rozhodnutiach, ktoré začneme realizovať, ale až od zajtra! O nádeji, že ďalšie ráno všetko zmení. Uvedie spoločnosť Itafilm. V kinách od 14. augusta. viac »


Ninja korytnačky sú späť!

Ninja korytnačky sú späť

13.08.2014 09:00

Majú mená slávnych talianskych renesančných umelcov, ovládajú zbrane japonských ninjov a zbožňujú pizzu. NINJA KORYTNAČKY sú obrovský fenomén, ktorý sa zrodil presne pred tridsiatimi rokmi ako čiernobiely komiks. Teraz prichádzajú na plátna kín a vy si ich môžete vychutnať prvý krát aj v 3D a to už 21. AUGUSTA. viac »


Rozprávka pre celú rodinu: Útek z planéty Zem

Rozprávka pre celú rodinu:

13.08.2014 08:00

Už 14. augusta bude mať v našich kinách premiéru rozprávka Útek z planéty Zem, ktorá zaujme nielen jedinečným humorom, pútavým príbehom, ale najmä originálnym pohľadom na život mimo našej galaxie. Režisér filmu Cal Brunker pracoval na rozprávkach Doba ľadová: Zem v pohybe; Ja, zloduch; Horton a Číslo 9. viac »


Do tretice všetko dobré: Expendables 3

Do tretice všetko dobré:

11.08.2014 08:00

Úspešná a obľúbená akčná séria Expendables prináša v treťom dieli dalšiu výbušnú porciu zábavy a ako posily nové filmové legendy. Popri Stallonem, Stathamovi, Lundgrenovi, Liovi či Schwarzeneggerovi budú tentoraz na odstrel aj Antonio Banderas, Harrison Ford a Wesley Snipes. Roly ich nepriateľa sa ujal Mel Gibson. viac »


Augustové filmové novinky na BLU-RAY a DVD

Augustové filmové novinky na

06.08.2014 08:00

Aj v druhej polovici prázdnin Vám spoločnosť Bontonfilm prináša niekoľko filmových tipov, ako si spríjemniť čakanie, keď sa nám nad hlavami preháňajú búrky, ktorých nádielka je toto leto mimoriadne štedrá. Naše tipy, ako inak, majú formu DVD a sú pestrým kokteilom žánrových ingrediencií, v ktorom nechýba akcia, láska, napätie, humor, pohľad do budúcnosti ... viac »


Poštár Pat - obľúbená postavička prichádza vo filme!

Poštár Pat - obľúbená

04.08.2014 08:00

Poštár Pat, skromný a obľúbený doručovateľ pošty, žije so svojou ženou Sárou a ich mladým synom Juliánom idylický život na britskom vidieku, v svojráznej dedinke Zelené údolie. viac »


V oku búrky

V oku búrky

03.08.2014 09:00

New Line Cinema uvádza v spolupráci s Village Roadshow Pictures katastrofický film, “V oku búrky.” Režisérom filmu je Steven Quale (“Final Destination 5”) a producentom Todd Garner (“Zookeeper,” “Knight and Day”). viac »


Scarlett Johansson v réžii Luca Bessona!

Scarlett Johansson v réžii

30.07.2014 08:00

Priemerný človek využíva 10% svojej mozgovej kapacity. Ona sa dnes dostane na 100%. V novom filme Luca Bessona, režiséra 96 hodín, Leona či Piateho elementu sa so Scarlett Johansson stane najtvrdšia a najnemilosrdnejšia akčná hrdinka súčasnosti. Thriller LUCY uvidíte v kinách od 7.augusta. viac »


Strážcovia Galaxie

Strážcovia Galaxie

29.07.2014 08:00

Veľkolepým akčným dobrodružstvom Strážcovia Galaxie sa filmový svet spoločnosti Marvel rozširuje do vesmíru. viac »


Blíži sa noc, keď budú všetky zločiny legálne

Blíži sa noc, keď

28.07.2014 08:00

Do kín sa vracia pravá americká tradícia. Po minuloročnom originálnom námete thrilleru Očista sa dej presúva do ulíc a naberá na tempe, napätí a brutalite. Očista: Anarchia štartuje v slovenských kinách 31.júla. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Fruity Bugs

Fruity Bugs

Navigujte chrobáky podľa farby k príslušným druhom ovocia.Volley Spheres

Volley Spheres

Jednoduchá flashová hra s úžasnou grafikou a fyzikou. Užite si letný volejbal na pláži!