Piatok, 6. máj 2016. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Filmové Bleskovky

Návštevníci 3: Legendárni zmätkári sú späť!

02.05.2016 20:00

Dvaja nezabudnuteľní magori zo stredoveku sa znova pustia do cestovania v čase a stanú sa návštevníkmi v dobe, o ktorej, samozrejme, nemajú ani paru. Jean Reno a Christian Clavier sa vracajú vo svojich slavných postavách v treťom pokračovaní legendárnej komédie Návštevníci. viac »

HVIEZDY PRVEJ VEĽKOSTI vo filme Deň matiek

HVIEZDY PRVEJ VEĽKOSTI vo

25.04.2016 08:30

Treťou časť svojej série s tematikou obľúbených sviatkov (Valentín, Silvestrovská noc, Deň matiek), Deň matiek, sa Garry Marshall rozhodol vzdať poctu všetkým mamám sveta. viac »


Film, v ktorom sa túžby stávajú skutočnosťou

Film, v ktorom sa

11.04.2016 10:00

Túžba splniť si životný sen je motorom snáď každého z nás. Ale taký motor, aký v sebe skrýva už od detstva Michael Edwards (Taron Egerton), nemá hocikto. Jeho túžba je zdanlivo jednoduchá: Stať sa olympionikom a reprezentovať Veľkú Britániu na olympijských hrách. viac »


Gerad Butler uviazol v horiacom Londýne!

Gerad Butler uviazol v

04.04.2016 17:30

Charizmatický herec prišiel do britskej metropoly pracovne, navyše v spoločnosti najmocnejších mužov planéty! Určite netušil, že jeho pobyt v hlavnom meste Veľkej Británie sa zmení na ohnivé peklo a on bude postavený pred rozhodnutia, od ktorých závisí nielen jeho život! viac »


BARBIE ako tajná agentka prichádza do kín

BARBIE ako tajná agentka

21.03.2016 09:00

Barbie - Najobľúbenejšia kamarátka viacerých generácií sa vracia na filmové plátno. Napriek tomu, že vlani oslávila okrúhlych 55 rokov, stále sa môže pochváliť dokonalými krivkami. viac »


Cárov dramatický vzostup a pád v novej produkcii ruskej klasiky Boris Godunov

Cárov dramatický vzostup a

16.03.2016 09:00

V PRIAMOM PRENOSE IBA DO KÍN CINEMAX UŽ 21. MARCA. Kiná CINEMAX pripravujú pre všetkých priaznivcov opery ďalší neopakovateľný zážitok. Priamy prenos ruskej klasiky Boris Godunov z Londýna uvedú už v pondelok 21. marca o 20:10. viac »


Je lepšie vyhorieť ako stretnúť dvojníka

Je lepšie vyhorieť ako

15.03.2016 08:30

Príbeh dvoch mužov, ktorí sú si podobní ako vajce vajcu, ale povahou a životnými osudmi sú odlišní ako deň a noc. Nikdy sa nevideli, nemajú ani tušenia o vzájomnej existencii, a aj by to tak zostalo, nebyť jednej „náhody“... viac »


Vstúpte do sveta Divergencie v pokračovaní Experiment už 17.marca

Vstúpte do sveta Divergencie

14.03.2016 09:00

Už od štvrtku 17.marca prichádza do kín pokračovanie Série Divergencia: Experiment, ktoré je nakrútené podľa svetového bestselleru spisovateľky Veronicy Roth, ktorú po prvýkrát predstavila vo svojom románe Divergencia. viac »


Kung Fu Panda a dračí bojovník opäť ovládne kiná!

Kung Fu Panda a

11.03.2016 09:00

Jedna z najúspešnejších animovaných sérií na svete sa vracia a v jej čele nestojí nikto iný ako slávny kung-fu bojovník - panda Po. V predchádzajúcich dieloch sa stal Dračím bojovníkom, ale teraz pred ním stojí nová veľká výzva. viac »


Cate Blanchett sa zamilovala… do mladej ženy!

Cate Blanchett sa zamilovala…

07.03.2016 08:00

A bol z toho škandál!!! Našťastie iba vo filmovej CAROL, ktorého príbeh sa odohráva v 50. rokoch minulého storočia. viac »


BOJ O TRÓN ZAČÍNA. PRICHÁDZAJÚ BOHOVIA EGYPTA

BOJ O TRÓN ZAČÍNA.

22.02.2016 09:00

Mágia, monštrá, bohovia a šialenstvo ovládli paláce a pyramídy v údolí rieky Níl! Fantasy epos Bohovia Egypta je akčným dobrodružstvom inšpirovaným klasickou mytológiou starovekej egyptskej ríše. Osud ľudstva visí na vlásku. Na scénu preto vstupuje nečakaný hrdina, ktorý musí podniknúť napínavú cestu, aby zachránil svoju pravú lásku a s ňou aj celý ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnú do stredoveku.