Utorok, 1. december 2015. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Filmové Bleskovky

Oscarová hviezda Julia Roberts zrútená z vraždy dcéry!

Tajomstvo ich očí

Tajomstvo ich očí

23.11.2015 10:00

Pravda sa vynorí tam, kde ju najmenej čakáte. A na pravdivý ortieľ čaká aj Julia Roberts – matka zavraždenej dcéry. Hlavného podozrivého totiž pre nedostatok dôkazov… jednoducho pustili na slobodu. Kto by sa pozastavil nad tým, keby sa matka, zdrvená najťažšou stratou, utiekala k pomste? viac »

Veľké finále Hier o život je už aj v slovenských kinách

Forum Film

20.11.2015 11:00

V stredu sa v bratislavskom Cinema City konala všetkými fanúšikmi očakávaná premiéra poslednej časti Hier o život – Drozdajka 2.časť. Dozvedieť sa ako to všetko dopadne a vychutnať si 3D verziu prišlo i množstvo známych tvárí. viac »


Aldabra: Bol raz jeden ostrov

Aldabra: Bol raz jeden

19.11.2015 15:00

Rodinný film Aldabra: Bol raz jeden ostrov, ktorý do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental Film už 19.novembra, nie je len prírodopisným dokumentom, ale najmä vzrušujúcim a napínavým príbehom zo sveta prírody. viac »


Victor Frankenstein - stvoriteľ monštra

Victor Frankenstein – stvoriteľ

19.11.2015 10:30

Oživiť mŕtvu hmotu a stvoriť z nej živú bytosť sa pokúšali mnohí. Victorovi Frankensteinovi sa to podarilo. A práve o ňom hovorí tento príbeh. Príbeh, ktorý sa odohráva v storočí, kedy sa prebúdzala veda a nové technológie. V časoch, kedy sa zdalo, že nič nie je nemožné. Radikálny vedec Dr. Viktor Frankenstein (James McAvoy) a jeho pomocník Igor (Daniel ... viac »


Angelina a Brad v manželskej kríze

Angelina a Brad v
Video

13.11.2015 08:00

Pred desiatimi rokmi mala úspech chémia hviezdneho páru Brad Pitt a Angelina Jolie v akčnej komédii Pán a Pani Smithovci. Tento rok to vyskúšali v romantickej dráme Pri mori. Zložitejšie to mali nie len vďaka tomu, že si vybrali príbeh o rozpadávajúcom sa manželstve, ale aj preto, že Angelina príbeh napísala aj režírovala. Pri mori môžete vidieť v slovenských ... viac »


„Čo keby asteroid našu planétu netrafil a dinosaury by nikdy nevyhynuli?“

SATURNSLOVAKIA

10.11.2015 09:00

Pixar Animation Studios vás pozývajú na dobrodružnú výpravu do sveta dinosaurov, kde sa Apatosaurus menom Arlo spriatelí s človekom. Na cestách drsnou, ale prekrásnou divočinou sa Arlo naučí čeliť svojmu strachu a zistí, že je schopný veľkých činov. viac »


Slovensko privítalo Jamesa Bonda

Forum Film

05.11.2015 10:30

Už v utorok mali slovenskí diváci možnosť vychutnať si najnovšiu bondovku Spectre, ktorá dnes prichádza na plátna slovenských kín. viac »


Snoopy prvýkrát na veľkom plátne !

Snoopy prvýkrát na veľkom

30.10.2015 12:00

Kto by nepoznal Snoopyho! Najlepšieho a najvernejšieho psieho kamaráta na svete. Snoopy sa po prvý krát predstaví na veľkom filmovom plátne. Komiks, ktorý v novinách vychádzal od roku 1950 uvidíte v kinách so slovenským dabingom od 5.novembra, aj v 3D. viac »


Star Wars mánia prepukla už aj na Slovensku...

Star Wars

30.10.2015 09:00

S príchodom posledného zverejneného trialeru sa na Slovensku spustil predpredaj vstupeniek na prvé Star Wars projekcie. Od spustenia predpredajov prešiel týždeň a na Slovensku sa predal rekordný počet vstupeniek. Film ide do Slovenských kín až v 17. decembra a k dnešnému dňu je predaných vyše 3300 lístkov. viac »


Purpurový vrch má hviezdneho režiséra aj obsadenie

BARRACUDA MOVIE

12.10.2015 09:30

Geniálny režisér Guillermo del Toro uvádza do slovenských kín film Purpurový vrch. Jedine on vám dokáže naservírovať desivú gotickú romancu v krásnom filmovom balení. V hlavných úlohách sa predstavia Mia Wasikovska, Tom Hiddleston a Jessica Chastain. Odhaľte tajomstvo Purpurového vrch už 15.októbra vo vašom kine. Buďte však opatrní! viac »


Po Zle vysiela Peter Bebjak do sveta svojho Čističa

Po Zle vysiela Peter

12.10.2015 08:00

Všetku špinu nezmyješ…. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

New York Taxi License

New York Taxi License

Spravíte skúšky na taxi?Billy Bobs Bash

Billy Bobs Bash

Kto grgá a prdí.... ten letí ďaleko!