Utorok, 27. január 2015. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Filmové Bleskovky

Johnny Depp a jeho mužná „ozdoba“

Mortdecai

Mortdecai

pred 18 hodinami

„Smrti sa nejako zvlášť nebojím, ale trpím ťažkou závislosťou na živote a počul som, že abstinenčné príznaky človeka zaskočia.“ Charlie Mortdecai viac »

Do kín prichádza nový film Xaviera Dolana Mami!

Mami!

22.01.2015 08:00

Brilantné herecké výkony, originálna hra s formátom obrazu a skvelý soundtrack – v kinách máte práve teraz príležitosť vidieť nový, emóciami nabitý film len 25-ročného kanadského režiséra Xaviera Dolana. viac »


Veľká šestka

Veľká 6

21.01.2015 08:00

„Veľká 6” sa odohráva v nie príliš vzdialenej budúcnosti, v meste San Fransokyo, ktorého názov a vzhľad vznikol spojením dvoch ikonických miest: San Francisca a Tokia. Jeho vytvorenie trvalo dva roky. viac »


Whiplash: Do kín prichádza horúci kandidát na Oscara

Whiplash

20.01.2015 08:00

Strhujúci príbeh mladého bubeníka, ktorý pod vedením obávaného jazzového maestra prekoná hranice svojich psychických i fyzických možností. Film, z ktorého budú mať zimomriavky nielen milovníci jazzu... Whiplash je nominovaný na Oscara v piatich kategóriách. V kinách od 22. januára. viac »


Veľká šestka - Chlapec a jeho robot

Veľká šestka - Chlapec

12.01.2015 09:00

Nový animovaný príbeh „Veľká Šestka“ je emóciami nabitá, dobrodružná komédia o mladom a nadanom konštruktérovi robotov menom Hiro Hamada, ktorý sa učí, ako správne využívať svoj talent. Dopomáha mu v tom jeho podobne nadaný brat Tadashi, kamarátka GoGo Tamago, perfekcionista Wasabi, príťažlivá chemička Honey Lemon a dvorný zabávač Fred. viac »


Chris Hemsworth je hacker

Hacker

12.01.2015 08:00

Michael Mann, režisér majstrovských filmov Collateral, Neľútostný súboj, Miami Vice či Verejný nepriatelia natočil ďalší klenot do svojej zbierky. Film, ktorý je mrazivý napriek tomu, že v ňom viac počuť prsty na klávesnici ako zbrane. Akčný thriller Hacker v hlavnej úlohe s Chrisom Hemswothom prichádza do kín už 15.januára. viac »


Epické fantasy Siedmy syn v kinách!

Siedmy syn

07.01.2015 11:00

Sily dobra a zla odnepamäti vedú boj o nadvládu. Príbeh Siedmeho syna sa odohráva v dobách, kedy kladní hrdinovia takmer podľahli a zúfalo čakali na legendárneho hrdinu. Režisér Sergej Bodrov natočil epické fantasy, v ktorom proti odvahe, mečom a odhodlaniu stojí mocná čierna mágia a armáda netvorov. SIEDMY SYN PRICHÁDZA DO KÍN 8. JANUÁRA. viac »


Do kín prichádza skvelá komédia nominovaná na dva zlaté glóby

Do kín prichádza skvelá

05.01.2015 08:00

Vincent miluje hazardné hry (najradšej vsádza na kone), whisky (veľa whisky) a svoju perzskú mačku. Tiež má rád svoju excentrickú „priateľku“, tehotnú striptérku Daku. A nemá rád druhých ľudí. Jediný herec na svete dokáže takúto postavu stvárniť s takým šarmom, že sa do neho zamilujete. Bill Murray je skrátka neodolateľný, čo okrem iného potvrdzuje ... viac »


Rukojemník čoskoro v kinách!

Rukojemník čoskoro v kinách!

02.01.2015 08:00

Film Juraja Nvotu s názvom Rukojemník prichádza na plátna slovenských kín. Príbeh malého Peťka, ktorého rodičia emigrovali do Viedne a jeho teraz vychovávajú starí rodičia môžete vidieť už od 8.januára. viac »


Milionár z juhoamerickej chatrče podľa Richarda Curtisa

Dobrodružný thriller ODPAD

30.12.2014 08:00

Spojenie režiséra trikrát nominovaného na Oscara a scenáristu kinohitov ako Láska nebeská, Lásky čas či Vojnový kôň sľubuje skutočný filmový zážitok. Dobrodružný thriller ODPAD, ktorý vám zdvihne adrenalín a zapôsobí na city môžete vidieť v slovenských kinách od 1.januára. viac »


S láskou, Rosie - prvý romantický film roka 2015!

S láskou, Rosie

29.12.2014 09:00

Niekedy trvá celú večnosť, kým nájdete toho pravého. O tom sa budeme môcť presvedčiť v kinách už 1.januára 2015. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Santas Leap

Santas Leap

Snehuliaci robia problémy.A.L.I.A.S 3

A.L.I.A.S 3

Tretí diel výbornej strielačky ALIAS.