Streda, 4. marec 2015. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Filmové Bleskovky

Do kín prichádza film Chappie od režiséra kultového Districtu 9

Do kín prichádza film Chappie od režiséra kultového Districtu 9

Do kín prichádza film Chappie od režiséra kultového Districtu 9

včera o 08:00

Do slovenských kín prichádza jeden z najočakávanejších filmov roka. Akčný sci-fi triler Chappie sa nepochybne zaradí do kategórie filmov, čo len tak ľahko nevypustíte z hlavy. Uvedie distribučná spoločnosť Itafilm. V kinách od 5. marca 2015. viac »

Russell Crowe nestratil nádej. Oplatilo sa

Russell Crowe nestratil nádej

02.03.2015 08:00

Oscarový Russell Crowe, hrdina z Noa, Gladiátora alebo Čistej duše, sa v novom výpravnom filme vydáva na Cestu nádeje. Čaká ho dobrodružné putovanie naprieč nepokojným Tureckom po prvej svetovej vojne, kde pátra po osude svojich troch synov, ktorí sa nevrátili z bojového poľa. viac »


Reese Witherspoon vo svojej životnej role - Divočina

Barracuda Movie

26.02.2015 08:00

Už 5.marca prichádza do slovenských kín film inšpirovaný skutočným príbehom a zároveň svetovým bestsellerom s názvom DIVOČINA. Príbeh Cheryl Strayedovej, ktorá sa rozhodla na vlastnú päsť zdolať 1770 km dlhú vysokohorskú trasu, na ktorej sa snaží nájsť samu seba, režíroval držiteľ nominácie na Oscara Jean-Marc Valleé (Klub poslednej nádeje). viac »


Životopisný príbeh Stephena Hawkinga v kinách!

Životopisný príbeh Stephena Hawkinga

23.02.2015 09:00

Jeho myseľ zmenila náš svet. Jej láska zmenila ten jeho. viac »


Nový film Tima Burtona prichádza do kín

BIG EYES

17.02.2015 08:00

Tim Burton, režisér s nezameniteľným rukopisom, prináša divákom skutočný a šokujúci príbeh jedného z najkolosálnejších umeleckých podvodov v histórii. viac »


Kingsman - pripravte sa na zrod legendy

KINGSMAN

16.02.2015 09:00

Doteraz ste poznali len jedného britského agenta, ale to sa čoskoro zmení. Zrodí sa nová legenda s názvom KINGSMAN. Nenechajte si to ujsť. Akčná, sexi, nadupaná komédia prichádza do kín už 19.februára. viac »


Nové dobrodružstvá víly Cililing a jej priateľov

Nové dobrodružstvá víly Cililing

04.02.2015 08:00

Raz v noci v Údolí škriatkov oblohu rozžiaria tajomné svetelné lúče padajúcej kométy. Na druhý deň ráno, v hlbokom temnom podzemí, kde kométa pristála, sa z dlhého spánku prebúdza záhadný tvor. Staroveká legenda ožíva! viac »


KÓD ENIGMY: Neuveriteľný príbeh muža, ktorý zmenil dejiny ľudstva

KÓD ENIGMY

28.01.2015 10:00

KÓD ENIGMY v réžii talentovaného Nóra Mortena Tylduma je strhujúcim skutočným príbehom komplikovaného génia, v ktorom si okrem charizmatického Benedicta Cumberbatcha v hlavnej úlohe zahrali aj ďalšie uznávané herecké esá: Keira Knightley, Charles Dance, Mark Strong, Matthew Goode, Rory Kinnear, Allen Leech či Matthew Beard. viac »


Neuveriteľný životný príbeh v kinách

Nezlomný

28.01.2015 08:00

Životný príbeh Louisa Zamperiniho je neuveriteľný. Trvalo skoro sedemdesiat rokov, kým ho niekto zvečnil na filmovom plátne. Tým niekým bola Angelina Jolie, ktorá po zaujímavom režisérskom debute V krajine krvi a medu natočila film o tom, že keď máte dostatočne silnú vôľu a odhodlanie, prežijete všetko. Osud slávneho olympionika, bojového letca, stroskotanca ... viac »


Ak sa radi bojíte, prichádza do kín ŽENA V ČIERNOM 2: ANJEL SMRTI

Anjel smrti

27.01.2015 09:00

Nikdy nezabúda. Nikdy neodpúšťa. Nikdy sa s ňou nezahrávajte. Žena v čiernom sa vrátila. Uvedie spoločnosť Itafilm v kinách od 29. januára 2015. viac »


Johnny Depp a jeho mužná „ozdoba“

Mortdecai

26.01.2015 08:00

„Smrti sa nejako zvlášť nebojím, ale trpím ťažkou závislosťou na živote a počul som, že abstinenčné príznaky človeka zaskočia.“ Charlie Mortdecai viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Dream Car Racing

Dream Car Racing

Postavte si auto!Spank the Banker

Spank the Banker

Katapultujte bankového manažéra čo najvyššie do vzduchu.