Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Kultúra

Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj Guru

Kniha Môj pes, môj Guru

17.11.2017 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »

Kto zavraždil nenápadného starca?

Kto zavraždil nenápadného starca?

09.11.2017 12:00

Preben Pramm ležal týždeň zviazaný a mŕtvy vo svojej obývačke, kým ho našli. Všetko naznačuje tomu, že ho vrah pred smrťou brutálne mučil. Dom je prevrátený hore nohami, vrahovia však zrejme nenašli, čo hľadali. Aké tajomstvo strážil nenápadný starec, ktorý nemal rodinu ani priateľov? viac »


Dorianova kliatba

Kniha Dorianova kliatba

08.11.2017 18:00

Môže pomsta zahojiť staré rany? Alebo spôsobí, že pre ňu prídete ešte o viac, ako ste mohli získať? viac »


Poznáte svojho anjela strážneho?

Kniha Anjeli na dosah

08.11.2017 11:00

Boh a anjeli sú všade okolo nás. Kedykoľvek nám môžu priskočiť na pomoc – stačí prosiť a, samozrejme, aj načúvať. Práve preto som túto knihu nazvala Anjeli na dosah. viac »


Temné tajomstvá Matta Damona budú čoskoro odhalené

Temné tajomstvá Matta Damona

08.11.2017 11:00

V 50. rokoch je život v stredoamerickom meste Suburbicon bezstarostný a idylický. Malebné domy s upravenými trávnikmi sú dokonalým miestom pre šťastné rodiny. Taká je tiež rodina Gardnera Lodgea. Aspoň navonok. viac »


Zbavte sa zápalov v tele!

Zbavte sa zápalov v

05.11.2017 19:00

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »


Štipka lásky zmení všetko...

Štipka lásky zmení všetko...

05.11.2017 10:00

Štipka určitej prísady dokáže zmeniť mnohé jedlá. A štipka lásky dokáže zmeniť takmer každý vzťah. viac »


Kto je v skutočnosti Šéf môjho šéfa?

Kto je v skutočnosti

04.11.2017 19:00

Vzťahy na pracovisku boli vždy považované za zakázané ovocie. Čo ak sa ale zapletiete so šéfom vášho šéfa, ktorý vám šéfovať nemôže... Alebo môže? viac »


Nepochybuje, že ho niekto zavraždil!

Nepochybuje, že ho niekto

04.11.2017 14:00

Pomôže Strom klamstiev rozmotať klbko lží a umožní Faith nájsť otcovho vraha? A čo presne sa snažia utajiť obyvatelia pokojného ostrova Vane? viac »


Čo sa naozaj stalo v dome 23?

Kniha Smrteľne blízko

03.11.2017 17:00

Knižná novinka Smrteľne blízko z pera šikovnej spisovateľky Hany Šrámkovej si vás získa už na prvých stranách. Príbeh, ktorý sa môže odohrať v ktoromkoľvek meste či dome. Ak sa do toho ešte zamieša aj poriadne napätie a prvky mystiky, vznikne z toho kniha ako stvorená na dlhé jesenné večery. viac »


Strhujúci príbeh o holandskom porceláne

Strhujúci príbeh o holandskom

03.11.2017 12:00

Už obálka tejto knihy dáva tušiť, že pôjde o nádherný príbeh plný histórie a krásneho umenia. Strhujúce rozprávanie zo zlatého veku nizozemských dejín o zrode bielo-modrej keramiky z Delftu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?