Nedeľa, 28. máj 2017. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Kultúrne podujatia

Toto sú najkrajšie výlety v Európe

pred 36 minútami

Práve vyšiel 1.diel nového a bohato ilustrovaného sprievodcu po Európe obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Názov je jednoduchý a jasný: Európa – Najkrajšie výlety. viac »

Si spokojný so svojím životom?!

Si spokojný so svojím

25.05.2017 11:00

Predstavte si, že s každou voľbou, ktorú urobíme, vznikne nový alternatívny svet. Predstavte si, že existujú milióny možností a verzií nás samotných, ktorí žijeme rôzne iné životy, máme rôzne iné zamestnania, rôznych iných partnerov... viac »


Ako som zdravo schudla 40 kíl

Ako som zdravo schudla

25.05.2017 09:00

Patrícia Adamčíková je mama dvoch detí a obľúbená blogerka, ktorá už niekoľko rokov inšpiruje tisícky fanúšičiek na sociálnych sieťach. V knihe píše aj o tom, ako sa jej vďaka zdravému vareniu podarilo schudnúť 40 kíl. Nechajte sa inšpirovať touto jedinečnou dámou a vrhnite sa spolu s ňou do víru chutí jej zázračnej kuchyne. viac »


Slávnostná premiéra nových Pirátov z Karibiku

Slávnostná premiéra nových Pirátov
Foto

24.05.2017 17:00

V utorok 23. 5., podvečer ovládli multikino Cinema City Piráti Karibiku a ich slávnostná premiéra s množstvom známych hostí a slovenských youtuberov. Pozvaní hostia si film užili rovno na Super Screen plátne, ktoré umocnilo zážitok z nového pokračovania najslávnejšej série s podtitulom Salazarova pomsta. viac »


Stravovanie podľa biorytmov - dokáže s telom zázraky???

Kniha Stravovanie podľa biorytmov,

24.05.2017 10:24

Aj vy túžite po lepšej kondícii a ideálnej hmotnosti? No nedokážete sa k tomu dostať, hoci sa snažíte? A stálo vás to už priveľa námahy a sebazapierania? viac »


Cvičenie pomocou vlastného tela dokáže s vašou postavou divy!

Cvičenie pomocou vlastného tela

23.05.2017 10:15

Čo ak sa dozviete, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký bol kedy vytvorený? Máte ho dokonca už aj doma. Svoje vlastné telo! viac »


Stvorení pre hrdinstvo: takto budete ešte silnejší!

Stvorení pre hrdinstvo: takto

22.05.2017 20:00

Brilantný a fascinujúci príbeh z pera autora bestselleru Stvorení pre beh. Christopher McDougall v knihe Stvorení pre hrdinstvo bravúrne skĺbil príbeh z druhej svetovej vojny so skúmaním fyzických schopností človeka, ktoré vedú k „modernému“ hrdinstvu. Vyskladal obraz človeka, ktorý môže byť pri správnej strave a vhodnom cvičení neskutočne odolný. Popritom ... viac »


Od nuly k hrdinovi: Mapa vedúca k bohatému životu!

Od nuly k hrdinovi:

22.05.2017 13:00

Nikoho po narodení nečaká dokonalý život. Ak by to tak bolo, nemali by ste o čo usilovať a nemali by ste nutkanie viac »


Naozaj máte zdravé srdce? Toto sú riziká pre každé srdce

Naozaj máte zdravé srdce?

21.05.2017 23:00

A viete vôbec, aký máte bežný krvný tlak a či nemáte nábeh na hypertenziu? Ako dokážete znížiť vysoký krvný tlak, aby neohrozoval vaše srdce? Uznávaný ruský a európsky lekár Anton Rodionov prichádza na pomoc všetkým, ktorí chcú predísť riziku kardiovaskulárnych chorôb. Jeho knižka Zdravé srdce je zrozumiteľná a pomôže každému. viac »


Máte o koliesko viac? Kniha pre zvedavé deti!

Máte o koliesko viac?

21.05.2017 13:00

O niektorých ľuďoch sa hovorí, že majú v hlave o koliesko viac. Patria k nim klauni, umelci a vynálezcovia. Nebyť ich, svet by bol smutný-neveselý a žilo by sa nám náramne ťažko... viac »


Zhodneme sa, že záhrada by mala slúžiť pre úžitok, oddych a potešenie?

Zhodneme sa, že záhrada

20.05.2017 21:00

Ak áno, a tak k nej treba aj tak pristupovať. Zvlášť sa venovať zeleninovej časti, ovocnej a tej oddychovej, okrasnej. Druhé vydanie veľmi užitočnej knižky Záhrada pre úžitok ponúka 180 plnofarebných strán praktických rád, ktoré vytvoria z vašej záhrady naozaj úžasné miesto. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!