Štvrtok, 18. január 2018. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Topky TV

Ples v opere 2018: TRAPAS hneď na úvod... Toto sa ako mohlo stať?!

18. ročník Plesu v opere poznamenal hneď v úvode úsmevný trapas.

18. ročník Plesu v opere poznamenal hneď v úvode úsmevný trapas.

FotoVideo
14.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Ples v opere sa na Slovensku považuje za najvýznamnejšiu spoločenskú udalosť roka. A kráčanie po červenom koberci do historickej budovy Slovenského národného divadla patrí bez pochýb k najčarovnejším momentom večera. Aktuálny ročník však hneď na úvod poznačil trapas. Ako sa toto mohlo stať?! viac »

Špeciálne Vianoce Dominiky Richterovej: Po štyroch rokoch opäť s milovanou osobou!

Serial Susedia
Video

23.12.2017 15:00

BRATISLAVA - Na tieto Vianoce tak ľahko nezabudne! Dominika Richterová (26) je úspešná mladá herečka, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka jojkárskym seriálom Zoo či Panelák. V rozhovore nám krásna blondínka prezradila, že tieto sviatky pre ňu budú skutočne výnimočné. Po dlhých rokoch ich totiž opäť strávi s milovanou osobou, ktorá jej nesmierne chýbala. viac »


Celebritná lekárka Alena Pallová prehovorila o Vianociach: Koniec čarovného obdobia?!

Celebritná lekárka Alena Pallová
Video

23.12.2017 13:00

PEZINOK- Už to nebude také, ako predtým! Celebritná lekárka Alena Pallová (37) sa na zajtrajší Štedrý večer veľmi teší. A to najmä kvôli synovi Paťkovi. Najviac zo všetkého si praje vidieť jeho šťastný úsmev, keď si rozbaľuje darčeky. Ako Topkám prezradila, toto čarovné obdobie sa totiž pomaličky vytráca. Jej syn rastie a už vraj prestáva veriť na Ježiška. ... viac »


Bičanova pretvárka pár dní pred prevalením rozpadu manželstva: Takto chcel všetkých oklamať!

Bičanova pretvárka pár dní
Video

22.12.2017 18:00

BRATISLAVA - Myslel si, že to utají! Moderátor a zábávač Andrej Bičan (42) po tom, čo bol v Jasnej prichytený po boku inej ženy, konečne vyšiel s pravdou von a priznal, že sa rozvádza. Mesiac predtým však chcel bez hanby všetkých verejne oklamať. Takto do kamery tvrdil, že s rodinou budú mať krásne Vianoce! viac »


Yxo z Hexu o Vianociach: Toto si v rodine vydobyl! A trvá mu to 4 dni...

Hex online rozhovor
Video

22.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Má jasnú predstavu o tom, čo chce! Basgitarista skupiny HEX Tomáš Yxo Dohňanský (45) má dve dcérky- ročnú Emmu a 13-ročnú Hanku, a tak sa na Vianoce veľmi teší. Topkám však prezradil, čo ho pod stromčekom vôbec, ale vôbec nepoteší, i to, čo si v rodine vydobil a trvá mu to 4 dni. Odpovede na tieto otázky a viac nájdete v našom VIDEU. viac »


Markizáčka Kövešová v šoku: Pracovné nasadenie si vypýtalo svoju daň!

Markizáčka Kövešová v šoku:
Video

22.12.2017 11:00

BRATISLAVA - Nonstop rieši problémy ostatných a na seba akosi zabúda. Kristína Kövešová (34) je momentálne zrejme najobľúbenejšou markizáckou redaktorkou, ktorá si vďaka svojej tvrdej práci získala obrovské množstvo fanúšikov a podpory verejnosti. Ako sa však zdá, ubrať z vysokého nasadenia sa nechystá ani počas vianočných sviatkov... Pozrite, ako sa jej to "vypomstilo"! viac »


Ďalší luxus u Belohorcovej: MEGA darček pod stromček za takmer 200 tisíc eur!

Ďalší luxus u Belohorcovej:
FotoVideo

22.12.2017 00:00

MIAMI – Mnohí puknú závisťou! Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (41) už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou, kde si spolu s manželom Vlastom Hájkom a s dvoma deťmi žijú naozaj rozprávkový život. Dôkazom jej aj jej najnovšie video na sociálnej sieti, kde si rodinka zadovážila naozaj luxusného tátoša v hodnote približne 200 tisíc eur. viac »


Smutné sviatky u Hasprovej: Mama v hospici a ona... Žiadne Vianoce oslavovať nebudem!

Smutné sviatky u Hasprovej:
Video

21.12.2017 18:30

BRATISLAVA - Hoci sa väčšina ľudí na vianočné sviatky pripravuje mesiace a nevie sa dočkať, kedy spolu s rodinou zasadnú k štedrovečernému stolu, nájdu sa aj takí, ktorí ich absolútne neriešia. Do tejto skupiny patrí aj speváčka Katka Hasprová (45), ktorá nám prezradila, že u nej doma by sme 24. decembra nenašli žiadny stromček či darčeky... viac »


MEGA škandál v českej Bez servítky: Súťažiaci servíroval DROGY, hostia kolabovali... Televízia už podnikla kroky!

MEGA škandál v českej
Video

21.12.2017 13:30

PRAHA - Minulý týždeň našich západných susedov šokovalo dianie v kuchárskej šou Prostřeno. Traja súťažiaci totiž priamo pred kamerami kolabovali a lekári im v krvi im našli THC. Hostiteľ večera Pavel Klega (31) sa neskôr priznal, že do jedla úmyselne primiešal marihuanu. Teraz sa vedenie televízie Prima rozhodlo podniknúť kroky - od nezodpovedného kuchára ... viac »


Veľké problémy slovenskej speváčky pred koncertom: Museli do nej napichať injekcie!

Veľké problémy slovenskej speváčky
Video

21.12.2017 11:00

TATRANSKÁ LOMNICA - Fúha, tak toto rozhodne nie je práve závideniahodná situácia. Uplynulý víkend sa v luxusnom Hoteli Lomnica konali vianočné trhy, kde sa o dobrú náladu staralo niekoľko skvelých umelcov. Okrem ľudovej hudby dotvorili čarovnú sviatočnú atmosféru aj speváci Juraj Zaujec (34) a Svetlana Rymarenko (33), ktorých spev rozohrial divákov ... viac »


Silvia Šuvadová otvorene o rozchode: TOTO na svojom ex nedokázala zniesť!

Silvia Šuvadová otvorene o
Video

20.12.2017 18:00

BRATISLAVA - Len pred pár týždňami Silvia Šuvadová prekvapila verejnost svojím úprimným priznaním. Po viac ako roku sa rozhodla ukončiť vzťah so svojím partnerom Romanom. Hoci sa pôvodne k dôvodom tohto rozhodnutia príliš vyjadrovať nechcela, v týchto dňoch sme ju stretli na módnych dňoch, kde nám prezradila, čo za krachom lásky stálo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?