Štvrtok, 22. marec 2018. Meniny má Beňadik, zajtra Adrian.

Topky TV

Podzámska zmenila imidž: Tají milenca?

Elena Podzámska

Elena Podzámska

Video
pred 10 hodinami

BRATISLAVA – Sympatická herečka Elena Podzámska (46), ktorá sa do povedomia verejnosti dostala predovšetkým úlohami mŕch, nedávno zmenila imidž. Má nový účes. A keďže o súkromí často nehovorí, zaujímalo nás, či aj u nej platí známa fráza: Nové vlasy, nový chlap. viac »

Drobová verejne prezradila, čo nemala: Takúto intímnosť nikto nečakal!

Drobová verejne prezradila, čo
Video

19.02.2018 12:00

BRATISLAVA – Bola poriadne otvorená! Gabriela Drobová (43) je už niekoľko rokov riaditeľkou módnej televízie Fashion Tv, a preto si mnohé dámy u nej viac všímajú nielen to, čo má na sebe, ale aj to, ako vyzerá ona sama. Preto aj nás zaujímalo, ako sa o seba stará a udržuje sa fit. Blondínka na naše prekvapenie topkám prezradila aj to, čo zrejme ani nechcela. viac »


Obrovská tragédia v rodine sexi Twiinsiek: Dom vyhorel do tla!

Obrovská tragédia v rodine
Video

19.02.2018 09:00

ČATAJ - Tak toto nikto nečakal! Krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové (31) sú známe tým, že sú večne pozitívne naladené a život si užívajú plnými dúškami. Obe dámy sú však i citlivé a empatické, čo dokázali aj pred pár dňami, keď vystupovali na benefičnom koncerte v Čataji, kde týmto spôsobom podporili mladú rodinu, ktorá prišla o strechu nad hlavou. ... viac »


Magálová (67) viac ako 5 rokov od rozvodu: Tají milenca?!

Magálová (67) viac ako
FotoVideo

19.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Tá sa teda nezdá! Herečka Kamila Magálová (67), ktorá sa v priebehu roka 2012 rozviedla po 42 rokoch manželstva so Slavomírom Magálom (69), dnes vyzerá spokojnejšie ako kedykoľvek predtým. Nedávno dokonca zmenila účes, a tak sme zisťovali, či aj u nej platí známa fráza - Nový účes, nový chlap. Jej odpoveď mnohých prekvapí! viac »


Peter Cmorik sa čoskoro stane otcom a... Bude svadba!

Peter Cmorik sa čoskoro
Video

18.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Je to tam! Už o pár týždňov sa Peter Cmorik (37) bude môcť hrdiť tým najkrajším titulom. Priateľka Daniela mu totiž privedie na na svet rovno dvoch potomkov, a tak sa z neho už čoskoro stane pyšný otec. Spevák nám prezradil, že prípravy na príchod dvojičiek sú už v plnom prúde a nás zaujímalo, či pri tejto príležitosti pár neuvažuje o tom, ... viac »


Z Magálovej je stále sexi čučoriedka: Neskorý zber, ale zato šťava veľmi kvalitná!

Z Magálovej je stále
FotoVideo

16.02.2018 12:15

BRATISLAVA - Toto mnohých prekvapí! Herečka Kamila Magálová (67) sa počas uplynulej soboty objavila na Bratislavskom bále, kde sa nedala prehliadnuť. Žiarila na všetky strany, a to nielen kvôli tomu, že získala prestížne ocenenie Júliusa Satinského Bratislavská čučoriedka, ale aj pre jej mladistvý vzhľad. Nám prezradila, čo je za tým! viac »


To vážne? Juraj Bača hazarduje so zdravím, za všetko môže TOTO!

Juraj Bača

16.02.2018 11:30

BRATISLAVA - Keď ide o dobrú vec, neexistujú žiadne prekážky! To už niekoľkokrát dokázal Juraj Bača (30), ktorý je známy tým, že okrem herectva a hudby sa často a rád venuje rôznym dobročinným udalostiam. Inak to nebolo ani počas tohto týždňa, keď sa objavil na charitatívnom koncerte v Čataji, kde malo jeho vystúpenie jediný háčik. Umelec má totiž zdravotné problémy. viac »


Markizácka moderátorka o svojej svadbe: Chcem to ako Kim Kardashian!

Markizácka moderátorka o svojej
Foto

15.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Známa tvár z markizáckeho Telerána Dáša Šarközyová alias Mamba (29) je už tri roky po uši zamilovaná do svojho partnera Tonyho Poruchu (28). Dvojica láskou priam prekypuje a k ich šťastiu už chýba naozaj len jediné – svadba. Aké predstavy má o svojom vysnívanom dni práve sympatická herečka? Nuž, rovno „Kardashianovské“! viac »


Sexymbol Juraj Bača začal spievať: Ľudia zostali totálne v šoku!

Sexymbol Juraj Bača začal
Video

14.02.2018 12:00

BRATISLAVA - Tak to hádam nie! Juraj Bača (30) je divákom známy najmä ako talentovaný herec, ktorý naposledy hviezdil v markizáckom Búrlivom víne či v seriáli Rex, kde stvárnil úlohu charizmatického detektíva Richarda. Len málokto však vie, že umelec sa venuje i muzikálovému herectvu, hre na hudobné nástroje a dokonca je lídrom kapely Party Beat, ktorej ... viac »


Nová moderátorka SuperStar Jasmina Alagič: Bláznivá Balkánka s dušou chlapca!

Nová moderátorka SuperStar Jasmina
Video

12.02.2018 11:00

BRATISLAVA - Máme sa na čo tešiť! Len nedávno televízia Markíza ohlásila, že novou moderátorkou dlhoočakávanej šou SuperStar bude Jasmina Alagič, ktorá je verejnosti známa predovšetkým z pôsobenia vo Fashion TV. My sme sa s kráskou stretli ešte predtým, ako sa prevalilo, že získala lukratívny džob. Usmievavá moderátorka a príležitostná modelka nám prezradila ... viac »


Bratislavský bál 2018: Luxus, štýl i vulgárnosť... Pozrite, v akých róbach sa predviedli známe Slovenky!

Bratislavský bál 2018: Luxus,
Foto

12.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Sobotný večer sa niesol v znamení noblesy! V bratislavskej Redute sa totiž konal už tradičný Bratislavský bál, ktorý uzatvára tohtoročnú plesovú sezónu.Ten si nenechalo ujsť mnoho známych Slovákov z politického, kultúrneho i spoločenského života. No pozornosť počas večera pútali najmä mnohé prítomné dámy v sexi róbach. Veď pozrite! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!