Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Dobré správy

VIDEO Gorila porodila svoje prvé mláďatko: Neuveriteľné puto dojíma ľudí na celom svete

Puto medzi matkou a jej mláďatkom

Puto medzi matkou a jej mláďatkom

Video
pred 13 hodinami

WASHINGTON - Neuveriteľne krásne zábery zverejnila zoologická záhrada Smithsonian's National Zoo v americkom Washingtone. Je na nich zachytená gorila, ako privádza na svet svojho prvého potomka. Potom ho láskyplne stíska a bozkáva. viac »

Slovensko sa radí v robotike medzi svetové veľmoci, tvrdia odborníci

Slovensko sa radí v

05.04.2018 11:46

BRATISLAVA - S počtom 135 robotov na 10.000 zamestnancov sa Slovensko radí v robotike medzi svetové veľmoci. Ide predovšetkým o priemyselné roboty. Aj táto informácia odznela počas Night of Chances (NOC) Engineering, ktorá sa konala na Strojníckej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave v noci zo stredy (4.4.) na štvrtok. TASR o tom informovala ... viac »


Otcovi sa stratila dcérka (3): Po 24 rokoch sa stal zázrak, rodičom priviezla prekvapenie

Otcovi sa stratila dcérka
FotoVideo

05.04.2018 10:47

PEKING - Prípad neobvyklého stretnutia rodičov s dcérou stratenou ako malé dieťa získal veľkú pozornosť čínskych médií. Rodičia z mesta Čcheng-tu na juhozápade krajiny našli svoju dcéru 24 rokov po tom, čo ako trojročná zmizla. Jej otec kvôli pátraniu zmenil svoju profesiu a stal sa taxikárom, aby sa mohol na dcéru pýtať pasažierov, napísal v utorok web stanice BBC. viac »


KVÍZ Ako dobre poznáte krásy Slovenska? Otestujte sa!

KVÍZ Ako dobre poznáte

04.04.2018 11:00

BRATISLAVA - Na Slovensku máme množstvo nádherných, dychberúcich historických pamiatok a prírodných zaujímavostí. Ako dobre poznáte tieto krásy, ktorými sa môžeme ako Slováci pýšiť? viac »


Posledné prianie Hawkinga dojalo celý svet: Neuveríte, čo mal na srdci tesne pred smrťou

Rodina Hawkinga splnila vedcovi
Foto

03.04.2018 22:18

CAMBRIDGE - Na poslednú rozlúčku s najuznávanejším vedcom 21. storočia Stephenom Hawkingom prišlo v sobotu 31. marca takmer 500 pozvaných hostí. Za fyzikom dodnes smúti celý svet. Jeho rodina sa mu rozhodla splniť posledné prianie, ktoré dojalo tisícky ľudí. Veľkorysé gesto vás nenechá chladnými. viac »


Záchrana v poslednej chvíli: Mladík sa opil a prestal dýchať, okamžitý zásah policajtov na FOTO

Policajti Štefan Buchta a

03.04.2018 16:30

TRNAVA - Policajti z obvodného oddelenia v Zavare pri Trnave zachránili život 16-ročnému chlapcovi, ktorý bol intoxikovaný alkoholom. viac »


FOTO Krásna Hôrka šesť rokov po požiari: Takto sa obnovuje slovenská kultúrna pamiatka

FOTO Krásna Hôrka šesť

03.04.2018 15:00

KRÁSNA HÔRKA - 9. marca 2012, pred viac ako šiestimi rokmi, zachvátil Krásnu Hôrku desivý požiar. Hrad zo 14. storočia tak zostal zničený a aj keď sa podarilo zachrániť väčšinu exponátov, bolo jasné, že rekonštrukcia bude dlhá a namáhavá. viac »


Poklad ukrytý v aloe vera: SOS pomocník v kúpeľni a ešte aj dobre chutí

Poklad ukrytý v aloe

03.04.2018 10:00

BRATISLAVA - #O aloe vera ste zrejme už určite počuli. Zelená rastlinka s drobnými pichliačikmi je pomerne rozšírená, avšak i napriek tomu mnohí z nás nevedia, na čo slúži. Okrem toho, že si ju môžete zasadiť doma v kvetináči na okrasu, obsahuje niečo, čo je viac ako prospešné pre človeka. Účinky aloe vera sú naozaj prekvapujúce. viac »


Luxusný obor na mori: Megalomanská výletná loď vás uchváti, TOTO je cena lístkue

Luxusný obor na mori:

02.04.2018 17:00

BRATISLAVA - #Túžili ste niekedy plaviť sa po šírom mori? Plavba loďou nie je pre každého. Mnohí majú úzkosť z lodnej dopravy, častokrát aj preto, že nedokážu pochopiť, ako sa udrží na mori a nepotopí sa. No to, čo vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch, vás dostane. viac »


Slovenskí filmári natočili dychberúci dokument: Téma, z ktorej mrazí

Celovečerný dokumentárny film Niečo
Foto

02.04.2018 09:00

BRATISLAVA – Slovenské plátna premietnu dychberúci dokumentárny film, ktorý búra pomyslené mýty a predsudky. Samotný režisér a kameraman Palo Kadlečík so scenáristom Šencom štyri roky pracovali na vyobrazení životného príbehu, z ktorého má spoločnosť zimomriavky. Teraz predstavili celovečerný dokumentárny film Niečo naviac, ktorý zachytáva život Dorotky ... viac »


KVÍZ Ego, Rytmus, Kali a ďalší: Ako dobre poznáte slovenský hip-hop?

KVÍZ Ego, Rytmus, Kali

01.04.2018 12:00

BRATISLAVA - #Zvykli sme si, že vo svete slovenského hip-hopu poznáme väčšinu interpretov pod ich prezývkami. Zvládli by ste však uhádnuť ich občianske mená? Prípadne vyznáte sa v pomerne spletitej histórii slovenského rapu? Tak tento kvíz je práve pre vás. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!