Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Dobré správy

Magické výhľady aj úžasná história: Týchto päť tatranských chát by ste mali navštíviť aspoň raz za život

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - #Vysoké Tatry sú jednoznačne fenoménom, ktorý je vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými turistami. A viete prečo je to tak? Nie je to len kvôli ich kráse, nespočetnom množstve turistických chodníkov či ich prírodným dedičstvom. viac »

ROZHOVOR Mladá Slovenka, ktorá vyhrala prestížnu celosvetovú foto súťaž: Nedochádzalo mi to ešte pár dní

Fotografka Anna Opinová

12.09.2017 10:00

BRATISLAVA - Začiatkom augusta zvíťazila slovenská fotografka Anna Opinová v kategórii do 30 rokov na prestížnej a predovšetkým celosvetovej súťaži Nikon Photo Contest. Tá existuje už od roku 1969 a jej víťazný záber mal konkurenciu ďalších 76-tisíc fotografií od 21-tisíc fotografov. Po tomto úspechu sme sa s Annou porozprávali o jej profesionálnych ... viac »


Magio pláž bavila ľudí rovných 80 dní, opäť prišli státisíce

Magio pláž bavila ľudí

11.09.2017 17:10

Posledné tóny bratislavskej Magio pláže „dozneli“ v nedeľu 3. septembra, čím dali bodku za koncertami nabitou letnou sezónou. Počas 80 dní sa konalo na pravom brehu Dunaja takmer 20 hudobných vystúpení a právom si 11. ročník zaslúžil pomenovanie „hudobný“. viac »


3 fantastické miesta, ktoré musíte navštíviť: Stihnite to ešte predtým, ako navždy zaniknú

3 fantastické miesta, ktoré

11.09.2017 09:42

BRATISLAVA - Vedci bijú na poplach. Zmena klímy sa netýka iba ľudí, ale ohrozené sú aj svetoznáme a obľúbené miesta. Pozrite sa na tri destinácie, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť skôr, ako zaniknú. viac »


VIDEO Slovenská reprezentantka vyráža dych: Takáto akrobacia je pastvou pre oči

VIDEO Slovenská reprezentantka vyráža

10.09.2017 13:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sme písali o odvetví sálovej cyklistiky, ktorá sa nazýva bicyklebal. Tam sa však zábava na dvoch kolesách nekončí. Ďalšou fascinujúcou disciplínou cyklistiky je aj takzvaná krasojazda. viac »


Najoriginálnejšie kino na Slovensku? Nájsť ho môžete v malom meste pri Bratislave

Najoriginálnejšie kino na Slovensku?

09.09.2017 12:00

ŠAMORÍN - Kiná sú už desaťročia stálou súčasťou našich životov. Ich majitelia sa tak snažia do svojich multiplexov priniesť vždy niečo nové, čím si získajú diváka. Konkurencia je hlavne vo väčších mestách skutočne poriadne vysoká. Titul najoriginálnejšej kinosály na Slovensku však môže patriť iba jednému. A tú nájdeme v Šamoríne, 13-tisícovom mestečku kúsok od Bratislavy. viac »


Zabudnite na čakanie v radoch: Toto všetko už vybavíte z domu cez internet!

Zabudnite na čakanie v
Video

08.09.2017 16:00

BRATISLAVA - Čakanie v obchode, banke, na úrade či na pošte... To bola dlhé roky realita všedných dní. Hoci sme sa týchto nepríjemných povinností ešte celkom nezbavili, internet dokázal mnohé zmeniť a zjednodušiť. Vybrali sme preto niekoľko vecí, ktoré dokážeme bez problémov vybaviť z domu a ušetriť tak čas i vlastné nervy. Či už ide o objednávku chutnej ... viac »


Slovenka vsadila na retro dizajn a urobila dobre: ROZHOVOR s ambicióznou Viktóriou alias Smaltovanou babkou

Smaltovaná babka

08.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Viktória má iba 22 rokov, ale urobila niečo, čo jej môžu závidieť aj mnohí ďalší – rozbehla vlastný biznis. Ak si myslíte, že pod biznisom máme na mysli trendy prácu vlogera či blogera, ste na omyle. Viktória má na svedomí originálny dizajn krásnych hrnčekov. Jej úspech jej nijako nenafúkol ego, ale zostala stáť nohami pevne na zemi. Ak ... viac »


Britský princ George (4) išiel prvýkrát do školy, priviedol ho otecko: Neskutočne milé FOTO

Britský princ George (4)
Foto

07.09.2017 22:32

LONDÝN - Štvorročný britský princ George dnes odštartoval dochádzku do prípravnej školy. Na prvej ceste do školy ho odprevadil iba otec, princ William. Princeznú Kate totiž stále trápi tehotenská nevoľnosť, oznámil Kensingtonský palác, ktorý už v pondelok prezradil, že William a Kate čakajú tretie dieťa. viac »


Toto je najlepšia slovenská FOTO roka: Skúsených profesionálov zatienil učiteľ zo Stropkova

Toto je najlepšia slovenská

07.09.2017 10:00

BRATISLAVA - #Slovak Press Photo je súťaž, ktorá už nejaký čas vyhlasuje najlepšie slovenské fotografie roka, špeciálne so zameraním na reportáž či aktuálne udalosti. Každý rok sa v nej na popredných miestach umiestnia profesionáli známi z rôznych slovenských médií. Tento rok však je výnimkou. Porota totiž vyhlásila víťaznú fotku, ktorú zachytil Andrej ... viac »


Z pohodlia domova do Viedne len za 10 eur: Obľúbené spoločnosti spojili sily a prinášajú novinku

slovak lines

06.09.2017 15:00

BRATISLAVA - Bratislavčania môžu využívať novinku, ktorá nie je na zahodenie. Neďalekú Viedeň budú môcť navštíviť oveľa pohodlnejšie ako doteraz. Slovenský autobusový dopravca a obľúbená taxi aplikácia totiž spojili sily. Svojim klientom ponúkajú výhodné cestovanie na viedenské letisko Schwechat či do centra Viedne. Zákazník zaplatí 10 eur a získa cestu ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.