Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Dobré správy

KVÍZ Poznáte názvy nezvyčajných strachov? Otestujte sa z fóbií

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Určite poznáte tie najznámejšie fóbie, akou je napríklad strach zo stiesnených priestorov – klaustrofóbia. Vo svete sa stretávame tiež so strachom z výšok, klaunov alebo pavúkov. Je však pravdou, že fóbie väčšinou nepoznáme podľa ich oficiálneho názvu, ale len ako akýsi strach z niečoho. Ako ste na tom vy? Vyskúšajte na základe názvu fóbií uhádnuť, čoho sa týkajú. viac »

Naše šelmy si poriadne zgustli na vianočných stromčekoch: Tieto VIDEÁ vám zlepšia deň

Lev, Levica, Malkia Park,
FotoVideo

07.01.2018 09:25

ORECHOVÁ POTÔŇ - Neďaleko Bratislavy sa môžu návštevníci záchrannej stanice poriadne pobaviť na povianočnej atmosfére. Levy a tigre si na vianočných stromčekoch a pichľavom ihličí poriadne zgustli. Unikátne videá, na ktorých pracovníci parku zachytili dychberúce momenty, už stihli rozosmiať desaťtisíce ľudí po celom svete. viac »


FOTO Takto sa žije na slovenských internátoch: Študenti nám to ukázali na rovinu

FOTO Takto sa žije

06.01.2018 13:00

BRATISLAVA - Intráky. Mesto v meste, miesto, ktoré takmer nikdy nespí. Pre niektorých len prechodné útočisko, pre iných milované miesto, na ktoré nedajú dopustiť. viac »


KVÍZ Ste filmovým nadšencom a fajnšmekrom? Preverte svoje znalosti

KVÍZ Ste filmovým nadšencom

05.01.2018 17:00

BRATISLAVA - #Už len pár dní nás delí od jedného z najvýznamnejších večerov v Hollywoode. V nedeľu v noci, konkrétne 7. januára, rozdajú v Spojených štátoch Zlaté glóbusy. Ide o jeden z najvýznamnejších večerov Hollywoodu. viac »


Jozefa (49) zachránili policajti: Keď mu vyhrnuli oblečenie, naskytol sa im hrozný pohľad

Jozefa (49) zachránili policajti:

05.01.2018 14:00

ŠAHY – Policajtom zo Šiah sa podarilo zachrániť muža, ktorý vo štvrtok 4. januára dopoludnia odišiel z domu. Na políciu sa obrátila jeho 72-ročná matka, ktorá uviedla, že jej syn je chorý a ráno neužil predpísané lieky. viac »


Bratislavská Zoo má nový prírastok: Narodil sa samček oryxa arabského

Bratislavská Zoo má nový

05.01.2018 11:20

BRATISLAVA - V bratislavskej zoologickej záhrade sa narodil samček oryxa arabského. Ako ďalej informovala Alexandra Ritterová zo ZOO Bratislava, pôrod bol bez komplikácií a samček spolu s mamou Haiti sa tešia dobrému zdraviu. viac »


Žena (67) trpela nevyliečiteľnou rakovinou: Začala užívať toto KORENIE a stal sa zázrak

Žena (67) trpela nevyliečiteľnou
Foto

05.01.2018 08:51

LONDÝN - Keď lekári diagnostikovali istej Angličanke leukémiu, oznámili jej, že ide o nevyliečiteľnú formu. Napriek pesimistickým prognózam sa žena nevzdala a do boja so zákerným ochorením sa vydala s netradičnou, ale účinnou zbraňou. Odborníkov šokovalo to, že zabrala. viac »


Pilot (24) informoval pasažierov o turbulenciách: Jeho ďalšie slová ich rozplakali

Pilot požiadal na palube
FotoVideo

05.01.2018 08:50

DETROIT - Mladý pilot počas svojej služby najprv informoval pasažierov o možných turbulenciách a nadmorskej výške, no potom prišlo niečo nečakané. Video, kde mladík žiada o ruku svoju vyvolenú, vás zahreje pri srdiečku a presvedčí o tom, že romantici ešte nevymreli. viac »


Richard hral v orchestri s Rytmusom: Šokoval nás, hovorí v ROZHOVORE

Richard hral v orchestri

03.01.2018 22:29

BRATISLAVA - #Na Štefana odohral raper Patrik Vrbovský alias Rytmus svoj doteraz asi najambicióznejší koncert. Počas dvoch vystúpení rapoval 26. decembra so symfonickým orchestrom. Hoci mnohí ľudia boli pred koncertom skeptickí, odozvy boli naňho mimoriadne pozitívne. Dobrý pocit sálal aj z Richarda Karnoka, ktorý hrá na fagot v orchestri Slovenského ... viac »


Nový turistický trend na Slovensku: Do tejto obce ľudia prichádzajú žiť potme a osamote

Nový turistický trend na

03.01.2018 14:49

BRATISLAVA - Zaježová neďaleko Zvolena sa stala symbolom komunitného života a tiež jedným z najnovších turistických hitov na Slovensku. Už roky sa v tejto lokalite sústreďujú ľudia, ktorí sa rozhodli utiecť pred zhonom mesta a žiť trocha inak. viac »


Bratislavu ocenil prestížny portál: Srdce strednej Európy, vymanila sa z tieňa Viedne

Bratislavu ocenil prestížny portál:

03.01.2018 08:55

BRATISLAVA - Srdce strednej Európy, ktoré sa zbavuje svojej zamračenej povesti. Pri príležitosti 25. výročia vzniku samostatnej Slovenskej republiky sa známy portál The Guardian pozrel na zúbok nášmu hlavnému mestu a našiel pre neho množstvo chvály, ale aj niekoľko výčitiek. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?