Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Dobré správy

Sandru postihla strašná choroba: Rozhodla sa bojovať, VIDEO jej odvahy je inšpiráciou

pred 9 hodinami

RIO DE JANEIRO - Telo päťdesiattriročnej Sandry je posiate drobnými benígnymi nádormi. Príčinou je neliečiteľná neurofibromatóza prvého typu (NF1). Ochorenie vzniká mutáciou génov a zasahuje nervový systém. Na pokožke sa najskôr prejaví škvrnami farby bielej kávy a neskôr početnými tumormi. Videom, ktoré natočila na pláži, chce povzbudiť nielen svoje ... viac »

Desať nepísaných pravidiel etikety, ktoré by si mal osvojiť každý: Pozerať na cudzí mobil sa nepatrí

Desať nepísaných pravidiel etikety,

04.11.2017 19:00

BRATISLAVA - Ideme s dobou. Na mnohé pravidlá slušného správania sa žiaľ zabudlo. Na parkovisku nájdete len zriedka muža, ktorý by otvoril žene dvere pri nastupovaní či vystupovaní. Tie si musia poradiť bez nich. No dnes si povieme niečo o pravidlách slušného správania, ktoré naozaj stojí za to ovládať. Nielen, že si zachováte dobré vzťahy s okolím, ... viac »


Rodičovská láska nepozná hraníc: VIDEO najkrajšieho vzťahu medzi matkou (98) a synom (80)

Rodičovská láska nepozná hraníc:
FotoVideo

03.11.2017 21:02

LIVERPOOL - Tom Keating (80) z Liverpoolu sa stal rezidentom domova pre seniorov v roku 2016, pretože potreboval starostlivosť a opateru, ktorú mu rodina nevedela poskytnúť. O viac ako rok sa k nemu prisťahovala aj jeho matka Ada (98), aby bola spolu so svojím najstarším dieťaťom. Dvojica je skutočne nerozlučná. viac »


Štúrovci i bernolákovci sa v roku 1851 zhodli na reforme spisovnej slovenčiny

Štúrovci i bernolákovci sa

03.11.2017 13:00

BRATISLAVA - Pred Grassalkovičovým palácom v Bratislave dňa 21. novembra 1849 slávnostne rozpustili slovenský dobrovoľnícky zbor. Mužstvo i dôstojníci sa naobedovali v hoteli U zeleného stromu. Vojaci sa postupne roztratili, vrchní velitelia a vyšší dôstojníci dostali od "Viedeňákov" aj také návrhy, že slovenskí velitelia by mali vstúpiť do regulárnych ... viac »


V levickej nemocnici pribudnú monitory dychu pre bábätká

V levickej nemocnici pribudnú

03.11.2017 10:00

LEVICE - Neonatologické oddelenie levickej nemocnice získalo v rámci projektu Nadácie Križovatka Mamička dýcham nové monitory dychu. Ako informovala Alžbeta Sivá, tlačová hovorkyňa spoločnosti Agel SK, ktorá nemocnicu riadi, zakúpili ich v rámci sponzorského daru. viac »


Manželov ničil Alzheimer aj depresia: Vzopreli sa im cestovaním aj po Slovensku

Manželov ničil Alzheimer aj

03.11.2017 09:00

BRATISLAVA - #Znie to ako príbeh z filmu, no zachytený je len na fotografiách. Rena Starszewska a Julek Bojanowski boli poľským párom, ktorý niekoľko rokov po ich smrti dojímavým príbehom ohúril našich severných susedov. Na svedomí to má vzdialený rodinný príslušník Reny, fotograf Filip Miller. viac »


KVÍZ Prepadli ste zdravému životnému štýlu? Dokážte, že viete o čom je reč!

KVÍZ Prepadli ste zdravému

02.11.2017 20:00

BRATISLAVA - Mnohí z nás sa deň čo deň venujú cvičeniu, zdravej strave a celkovo makajú na tom, aby vyzerali dobre. Máte však dostatok informácií a naozaj zdravé návyky? viac »


ROZHOVOR Ľubica roky prináša kino zadarmo: Filmy za ľuďmi cestujú po Slovensku

ROZHOVOR Ľubica roky prináša

02.11.2017 11:00

BRATISLAVA - Svoju cestu si začali budovať v roku 2003. V tomto roku oslávili 15. narodeniny a sezónnu ukončili úspešne. O tom ako začínali, aj koľko času je potrebného na celú organizáciu a postavenie scény nám v rozhovore porozprávala Ľubica Orechovská, koordinátorka projektu Bažant Kinematograf, ktorá na ňom pracuje od jeho začiatku. viac »


Dievčine (20) lekári povedali, že o pár dní zomrie: Stal sa zázrak, teraz chystá vlastnú svadbu

Dievčine (20) lekári povedali,
Foto

02.11.2017 10:30

ARNOLD - Mladej Angličanke dávali lekári na konci júna kvôli vážnej infekcii iba pár dní života. Žena napriek tomu, že veľmi zoslabla a nevládala sa ani hýbať, nikdy neprestala bojovať. Jej príbuzní, ktorí ju pred niekoľkými mesiacmi chodili navštevovať do nemocnice a v duchu sa s ňou navždy lúčili, sa teraz tešia na jej svadbu. viac »


Najlepšia práca na svete: Šesť mesiacov dokonalého oddychu, za ktorý dostanete kráľovsky zaplatené

Najlepšia práca na svete:

01.11.2017 19:00

BRATISLAVA - Ponuka, ktorá sa neodmieta. Aj vy si sem-tam pozeráte ponuky práce na rôznych portáloch? Máloktorá je asi taká, ktorá by vám vyrazila dych a zaujala vás natoľko, že by ste sa neváhali za ňou presťahovať. Avšak dnes máme pre vás naozaj prácu snov. Je síce na druhej strane zemegule, avšak v porovnaní s náplňou práce, je to len (ne)podstatný ... viac »


Slovensko spoznalo Strom roka 2017: Pozrite sa na výhercu, ktorý nás bude reprezentovať za hranicami

Slovensko spoznalo Strom roka

01.11.2017 12:50

BRATISLAVA - Mnohí z vás možno ani len netušia, aké zaujímavé súťaže sa uskutočňujú na Slovensku. Nielen krásne ženy, zaujímavé blogy či najlepší speváci môžu získať ocenenie vo svojej kategórií. V našej malebnej krajine prebieha aj súťaž o najkrajší strom, do ktorej sa môžu zapojiť jednotlivci, školy, firmy, mestá a v podstate každý, kto má tip na víťaza. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?