Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Dobré správy

KVÍZ Dokážete určiť správny názov farby? Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - #Hovorí sa, že ženy vnímajú farby oveľa intenzívnejšie. Muži budú určite súhlasiť, že jediné farby, ktoré poznajú, respektíve dokážu pomenovať, sú červená, modrá, zelená, fialová, ružová, biela či čierna. Existuje však obrovské množstvo odtieňov týchto farieb. Otestujte sa, či by ste zvládli ich pomenovať. Niektoré sú jednoznačné, iné sú ... viac »

KVÍZ Čo všetko viete o slávnych Disneyovkách? Otestujte sa!

KVÍZ Čo všetko viete

09.01.2018 11:00

BRATISLAVA - #Už ako malí ste určite milovali rozprávky zo štúdia Walta Disneyho. Niektoré si pamätáte z detstva, iné ste si možno vychutnali už ako dospelí. Čo všetko viete o rozprávkach Toy Story, Príšerky s.r.o., či Kráska a zviera? Spomeniete si na detaily, ktoré ste si v rozprávkach mohli všimnúť? viac »


Vojak sa ponáhľal za rodiacou manželkou: Neuveríte, čo všetko musel podstúpiť, aby prišiel včas

Americký vojak precestoval 2
Foto

08.01.2018 20:23

MONTEREY - V provinčnom mestečku na úpätí Kalifornie sa narodila maličká Júlia. Dojímavý príbeh amerického vojaka ako naprieč časovej tiesni cestoval dva dni a až 10 prestúpil, aby stihol pôrod svojej ženy chytil ľudí za srdce. viac »


Povinnosť vrátiť preplatok na dávke bude pri sume vyššej ako 5 eur, informuje Sociálna poisťovňa

Sociálna poisťovňa

08.01.2018 13:38

BRATISLAVA - V prípade vzniku preplatku na dávke bola Sociálna poisťovňa do 31. decembra 2017 povinná predpísať zodpovednej osobe preplatok v akejkoľvek výške. viac »


Toto sa zrejme už nikdy nezopakuje: Neuveriteľný život hippies v 60. a 70. rokoch

Toto sa zrejme už

07.01.2018 20:01

BRATISLAVA - Nechápali vtedajší svet, ani to, čo sa robí a už vôbec nie prečo. Nepáčili sa im nastolené stereotypy. Mládež koncom 60. a začiatkom 70. rokov povstala a vyformovala sa v niečo, čo sa dnes zrejme už nikdy nezopakuje. viac »


VIDEO Príroda vytvorila zaujímavé dielo: Fíha, ako je toto možné?

VIDEO Príroda vytvorila zaujímavé

07.01.2018 12:00

BRATISLAVA - Aj keď počasie na Slovensku ani zďaleka nepripomína najchladnejší mesiac roku a na väčšine územia po poriadnej snehovej nádielke či treskúcej zime nie je ani stopy, neplatí to tak vo svete. Čína sa pýši novou atrakciou, na ktorú upozorňujú nielen domáci, ale prilákala už aj množstvo turistov, ktorí sa o zábery podelili na sociálnych sieťach. viac »


Skvelá správa pre ľudstvo: Vedci si vydýchli, so zemeguľou sa deje niečo úžasné

Skvelá správa pre ľudstvo:

07.01.2018 09:35

WASHINGTON - Opatrenia, ktoré pomohli. Obrovský problém ľudstva, ktorým bol vznik ozónovej diery najmä nad Antarktídou a Arktídou, sa konečne zlepšuje. Nie je však dôvod na predčasnú radosť; ešte stále má ľudstvo čo robiť, aby prinajmenšom zmiernilo dopad globálneho otepľovania. viac »


Naše šelmy si poriadne zgustli na vianočných stromčekoch: Tieto VIDEÁ vám zlepšia deň

Lev, Levica, Malkia Park,
FotoVideo

07.01.2018 09:25

ORECHOVÁ POTÔŇ - Neďaleko Bratislavy sa môžu návštevníci záchrannej stanice poriadne pobaviť na povianočnej atmosfére. Levy a tigre si na vianočných stromčekoch a pichľavom ihličí poriadne zgustli. Unikátne videá, na ktorých pracovníci parku zachytili dychberúce momenty, už stihli rozosmiať desaťtisíce ľudí po celom svete. viac »


FOTO Takto sa žije na slovenských internátoch: Študenti nám to ukázali na rovinu

FOTO Takto sa žije

06.01.2018 13:00

BRATISLAVA - Intráky. Mesto v meste, miesto, ktoré takmer nikdy nespí. Pre niektorých len prechodné útočisko, pre iných milované miesto, na ktoré nedajú dopustiť. viac »


KVÍZ Ste filmovým nadšencom a fajnšmekrom? Preverte svoje znalosti

KVÍZ Ste filmovým nadšencom

05.01.2018 17:00

BRATISLAVA - #Už len pár dní nás delí od jedného z najvýznamnejších večerov v Hollywoode. V nedeľu v noci, konkrétne 7. januára, rozdajú v Spojených štátoch Zlaté glóbusy. Ide o jeden z najvýznamnejších večerov Hollywoodu. viac »


Jozefa (49) zachránili policajti: Keď mu vyhrnuli oblečenie, naskytol sa im hrozný pohľad

Jozefa (49) zachránili policajti:

05.01.2018 14:00

ŠAHY – Policajtom zo Šiah sa podarilo zachrániť muža, ktorý vo štvrtok 4. januára dopoludnia odišiel z domu. Na políciu sa obrátila jeho 72-ročná matka, ktorá uviedla, že jej syn je chorý a ráno neužil predpísané lieky. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.