Pondelok, 19. marec 2018. Meniny má Jozef, zajtra Víťazoslav.

Dobré správy

Trnavský kraj je ako stvorený na zaujímavé výlety: Týchto 7 pamiatok sa v ňom oplatí vidieť

pred 2 hodinami

TRNAVA - Trnavský kraj patrí k tým najväčším na Slovensku. Nachádza sa tam množstvo zaujímavých a jedinečných miest a pamiatok. Pri mojom štúrovaní po Slovensku sa snažím striedať turistické miesta s tými menej známymi, a tak som vybral 7 miest a pamiatok, ktoré sa v Trnavskom kraji oplatí vidieť. Možno ste o nich doteraz ešte nepočuli. viac »

Hrdinský čin policajtov, zachránili muža: Pri ich príchode už nedýchal, stal sa zázrak

Hrdinský čin policajtov, zachránili

13.03.2018 15:30

KRÁĽOVSKÝ CHLMEC - Policajti pomáhali pri záchrane muža z Kráľovského Chlmca. Ten odišiel po hádke so ženou z domu s tým, že si siahne na život. viac »


Veľké prekvapenie pri rekonštrukcii radnice v Šali: Viac ako stovka nečakaných obyvateľov

Veľké prekvapenie pri rekonštrukcii

12.03.2018 17:05

ŠAĽA - Pri rekonštrukcii budovy Mestského úradu v Šali našli stavbári 140 zazimovaných netopierov. Ide o raniaka hrdzavého, spoločenská hodnota jedného netopiera je vyčíslená na 230 eur. viac »


Z toho, čo spravil učiteľ pre svojich žiakov, sa tisnú slzy do očí: FOTO neskutočnej oddanosti

Z toho, čo spravil
Foto

12.03.2018 08:17

GHANA - Dokonalý zmysel pre improvizáciu a názornosť prejavil učiteľ informačných technológií v Ghane. Vďaka jeho príspevku na sociálnej sieti si získal pozornosť užívateľov, ktorí oceňujú jeho netradičný a najmä obetavý prístup k študentom. Kvôli nepriaznivej situácii v miestnom školstve sa im snaží odovzdať z učiva čo najviac. viac »


Neverila vlastným ušiam: Virtuóz dojal celé talianske letisko, Mirka bola hrdá, že je Slovenka

Jozef Hollý si zahral
Video

12.03.2018 07:21

BRATISLAVA – Do redakcie sme dostali krásny tip od čitateľky Miroslavy, ktorá na talianskom letisku natrafila na dychberúce vystúpenie populárneho slovenského virtuóza – Jozefa Hollého. Svojou spontánnou hrou na klavír chytil ľudí za srdce. Miroslava jeho vystúpenie zvečnila na krátkom videu. Vypočujte si jeho improvizáciu aj vy. Budete ohromení. viac »


Rozmýšľate, či si zaobstarať domáceho miláčika? Youtuberka ukazuje život s ním, aj bez neho

Rozmýšľate, či si zaobstarať

11.03.2018 18:00

BRATISLAVA - Pes patrí k najlepším priateľom človeka. Dokáže nás chápať bez slov, môžeme sa mu vyžalovať a keď je nám najhoršie, stačí objatie a pomojkanie si štvornohého miláčika a hneď je deň krajší. Ak k tomu zarátame i to, že nás náš miláčik čaká vždy, keď prídeme z práce alebo zo školy či prosebne pozerá na nás keď práve konzujeme nejaké jedlo, ... viac »


Preniknite do tajného sveta žien: Nie vždy sú za dámy, tieto ilustrácie vás pobavia

Preniknite do tajného sveta

11.03.2018 11:00

BRATISLAVA - Nebudeme klamať, ak povieme, že ľudia majú minimálne dve tváre. Rozdielne sa prezentujú na verejnosti a úplne inak doma, kde ich nikto nevidí. viac »


FOTO Otec štyroch detí sa naučil používať photoshop: Každý deň ich berie na magické dobrodružstvá

FOTO Otec štyroch detí

10.03.2018 18:00

BRATISLAVA - Rodinné fotografie sú niečim, čo nesmie chýbať azda v žiadnej domácnosti. Pripomínajú nám nádherné momenty z nášho života a mnohokrát aj situácie, ktoré si nepamätáme, pretože sme boli príliš malí. Švajčiar John Wilhelm sa do fotografovania rodinných momentov ale pustil naozaj skutočne zostra a nesmierne originálne. Veď presvedčte sa sami. viac »


Jej prírodná kozmetika pomáha deťom s ekzémom: Príbeh tejto dámy z Malaciek zaujme aj vás

Produkty od Ťuli a
Foto

10.03.2018 11:00

Niekto sa začne venovať výrobe kozmetiky ako koníčku, u Lenky Špaldovej však išlo skôr o nevyhnutnosť. Jej trojmesačný syn totiž dostal atopický ekzém, ktorý sa mu neustále vracal. Keďže nechcela byť odkázaná na hormonálne prípravky, hľadala iné cesty, ako jeho stav zlepšiť. Podarilo sa. A nielen to... viac »


Otázky, ktoré nás vytáčajú do nepríčetnosti: Toto sa pýtajú najotravnejší ľudia sveta

Otázky, ktoré nás vytáčajú

10.03.2018 10:00

BRATISLAVA - Neustále musíme niekomu niečo vysvetľovať, a priznajme si, že niekedy nám to lezie na nervy. Vysvetľujeme veci, ktoré sú na prvý pohľad zrejmé, no vždy sa nájde človek, ktorý vám položí „záludnú“ otázku. Užívatelia Redditu sa zverili s vecami, ktoré ich už naozaj nebaví vysvetľovať. Sú medzi nimi aj tie, s ktorými sa pasujete aj vy? viac »


Obdivuhodný čin mladej Klaudie: Z toho, čo naša v lese, vám bude nevoľno

Obdivuhodný čin mladej Klaudie:

09.03.2018 16:50

TRNAVA - Vlastníme luxusné modely áut, dávame nehorázne peniaze za najnovší model smartfónov, obliekame sa do značkových vecí a tvárime sa ako ľudia, ktorí sú súčasťou moderného a vyspelého štátu. Omyl. Medzi nami Slovákmi, ktorí sa dokážeme hrdo búchať do pŕs za našu krajinu, sa nachádzajú aj obyčajní chrapúni. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!