Pondelok, 25. september 2017. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Dobré správy

Toto je 10 najpopulárnejších miest sveta: Pár z nich máme tiež na skok zo Slovenska

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Vo svete existujú tisíce miest, ktoré denne priťahujú ešte omnoho väčšie množstvo turistov. Niekoľko z nich máme aj na Slovensku a veľké množstvo aj na skok od nás. Pozreli sme sa teda na 10 najpopulárnejších miest sveta, zoradených podľa množstva fotografií z Instagramu, ktoré na danom mieste vzniknú. Londýn, Berlín, Paríž či Mníchov tak ... viac »

Odvážny Slovák Ján Nálepka bol vojnovým hrdinom

Odvážny Slovák Ján Nálepka

19.09.2017 14:29

BRATISLAVA - Dôstojník Slovenskej armády Ján Nálepka v roku 1943 počas druhej svetovej vojny dezertoval k ukrajinským partizánom. V bojoch sa vyznačoval mimoriadnou odvahou. Za hrdinstvo pri plnení bojových úloh a za zvláštne zásluhy o rozvoj partizánskeho hnutia mu udelilo Prezídium Najvyššieho Sovietu Zväzu sovietskych socialistických republík (ZSSR) ... viac »


KVÍZ Rozoznať každodenné objekty z týchto makro fotografií je fakt zložité: Zvládnete to?

KVÍZ Rozoznať každodenné objekty

19.09.2017 10:00

BRATISLAVA - #Makro svet je proste úžasný. Nesúhlasíte? Po tomto kvíze zvážite svoju odpoveď. Poďme sa spoločne pozrieť na úžasné snímky makro objektov. Myslíte, že uhádnete všetky? Tak to vyskúšajte a napíšte nám, ako ste dopadli. viac »


Jozef dva roky cestuje po Slovensku kvôli búrkam: Magický živel na dychberúcom VIDEU

Jozef dva roky cestuje
Video

18.09.2017 21:00

BRATISLAVA - Fascinujú nás, no zároveň sa ich trochu bojíme. Reč je o búrkach a hlavne o javoch, ktoré ich sprevádzajú a vedia na oblohe vyčariť neuveriteľné divadlo. Práve im sa venuje Slovák Jozef Dovičin, ktorý už dva roky cestuje po našej krajine a zaznamenáva ich hypnotizujúcu krásu. viac »


Úžasné správy pre žilinskú nemocnicu: Pribudol inkubátor a laminárne boxy

Fakultná nemocnica s poliklinikou

18.09.2017 15:30

ŽILINA – Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou (FNsP) Žilina pribudol na novorodeneckom oddelení ďalší inkubátor pre nedonosených aj pre kriticky chorých novorodencov bez ohľadu na hmotnosť a dva nové laminárne boxy na prácu s cytostatikami na oddelení klinickej a radiačnej onkológie. Informovala o tom hovorkyňa nemocnice Viera Jurčiová. viac »


Dôchodkyňa si dopriala výlet do Benátok: Na tento nález nezabudne

Dôchodkyňa si dopriala výlet

18.09.2017 14:50

BENÁTKY- Britská dôchodkyňa našla počas návštevy Benátok vrecko s hotovosťou 2 700 eur. viac »


FOTO Levoča dýcha históriou a vidieť by ju mal každý Slovák: Skúste to s tipmi od Nie je túra bez Štúra

FOTO Levoča dýcha históriou

18.09.2017 14:00

LEVOĆA - Levoča patrí k tým najznámejším historickým mestám na Slovensku. Okrem toho, že v Levoči máte na každom kroku, čo obdivovať, tak aj samotné námestie v tomto meste stojí naozaj za to, a ponúka viaceré zaujímavé a cool pamiatky. Vedeli ste, že ide o jedno z najväčších historických námestí u nás? viac »


Žite svoj život dnes, nie zajtra: Tieto veci odkladáme - a potom bývame smutní

Žite svoj život dnes,

18.09.2017 08:00

BRATISLAVA – Aj vy si pri niektorých veciach hovoríte „spravím to zajtra, nabudúce, inokedy“? Určite nie ste sami. Na mnohé sa časom úplne zabudne, iné sa nám však neraz nečakane vynoria, keď je už z nejakého dôvodu neskoro. A nám ostanú len oči pre plač. Čo sa odkladať na neskôr naozaj neoplatí? viac »


FOTO V slovenských kopcoch sa nachádza unikátna vyhliadka: Takýto pohľad inde nenájdete

FOTO V slovenských kopcoch

17.09.2017 14:00

BRATISLAVA - #Pôvodne išlo len o projekt v galérii. V roku 2015 sa však stal realitou. V Súľovských vrchoch, nad obcou Súľov neďaleko Žiliny sa týči netradičná vyhliadka. Ide o takzvanú zrakovú pyramídu, teda drevenú stavbu, ktorá poskytuje krásny a zároveň ohraničený pohľad na okolie. viac »


Neuveriteľná premena: Žena so znetvorenou tvárou sa zmenila na očarujúcu krásku

Neuveriteľná premena: Žena so

16.09.2017 21:00

BRATISLAVA - Pamätáte si na články o babičke, ktorú premenili na honosnú dámu alebo o žene, ktorú choroba pripravila o vlasy a krásu? Obe tieto ženy majú niečo spoločné. Spojila ich sila mejkapu, vďaka ktorému sa zmenili na nepoznanie. Podobným prípadom je aj žena z nasledujúceho videa, ktorá pravdepodobne utrpela vážne popáleniny. viac »


ROZHOVOR Na ruku si vytetoval Štúra a začal cestovať po Slovensku: Naša krajina má potenciál, treba jej dať šancu

Radoslav Hoppej

16.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Žil v cudzine, vrátil sa a začal cestovať. Tak by sa dal v skratke popísať prípech turistu a blogera Radoslava Hoppeja. Ten tvorí blog Nie je túra bez Štúra, kvôli ktorému cestuje po Slovensku a objavuje jeho (skryté) krásy. V rozhovore nám vysvetlil, ako je to s tetovaním slovenského dejateľa na jeho predlaktí i to, ako sa mu žilo za hranicami. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!