Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Dobré správy

KVÍZ Poznáte názvy nezvyčajných strachov? Otestujte sa z fóbií

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Určite poznáte tie najznámejšie fóbie, akou je napríklad strach zo stiesnených priestorov – klaustrofóbia. Vo svete sa stretávame tiež so strachom z výšok, klaunov alebo pavúkov. Je však pravdou, že fóbie väčšinou nepoznáme podľa ich oficiálneho názvu, ale len ako akýsi strach z niečoho. Ako ste na tom vy? Vyskúšajte na základe názvu fóbií uhádnuť, čoho sa týkajú. viac »

ROZHOVOR Cieľavedomá Lucia si vytvorila značku: Slovenky by mohli viac experimentovať, hovorí

ROZHOVOR Cieľavedomá Lucia si

02.01.2018 10:00

BRATISLAVA - Lucia patrí k tým ženám, ktoré sa obrazne povedané, dokážu o svoj sen pobiť ako lev. Aj preto vraví, že ju toto znamenie, v ktorom sa narodila, úplne vystihuje. viac »


5 najlepších KVÍZOV minulého roka: Otestujte svoje vedomosti a ukážte sa!

5 najlepších KVÍZOV minulého

01.01.2018 09:28

#Stalo sa tradíciou, že každý pondelok prinášame na stránke Hashtag.sk nový a zaujímavý kvíz. Testujeme vás tak z vedomostí z rôznych oblastí. Či už ide o šport, slovenskú gramatiku alebo pamiatky, prípadne niečo celkom iné, okruh tém je mimoriadne široký. Z uplynulého roka sme vybrali 5 „najhranejších“ kvízov. Prepásli ste niektorý z nich? Odporúčame ho absolvovať! viac »


Recesia nadovšetko: V Michalovciach súťažili vo vystreľovaní zátok zo šampusu

Súťaž vo vystreľovaní zátok.

31.12.2017 20:12

MICHALOVCE - Michalovčanov v nedeľu napoludnie neodradilo od účasti v recesistickej súťaži vo vystreľovaní zátok zo šumivého vína ani nepriaznivé počasie. Zapojilo sa do nej rekordných 68 ľudí. Otvorili tak silvestrovskú zábavu v metropole Zemplína. viac »


Austin trpel nadváhou, za čo si vyslúžil výsmech: Veľká zmena, dnes môže konkurovať modelom

Austin trpel nadváhou, za

31.12.2017 10:00

NEW YORK - Zrejme každý človek by sa chcel pýšiť dokonalou vyšportovanou postavou s tými správnymi krivkami či mierami. Niektorí to majú dané do vienka, iní sa kvôli svojmu telu snov musia poriadne nadrieť. Chodenie do fitnesscentra, dodržiavanie prísnych diét a iné obmedzenia sú len zlomok všetkého, čo treba robiť. Nie každý to tak zvládne. viac »


Ideálna pomoc po prehýrenej silvestrovskej noci: 5 zaručených receptov na porazenie opice

Ideálna pomoc po prehýrenej

30.12.2017 18:00

BRATISLAVA - Opica vie byť vskutku nepríjemným spoločníkom a to nielen pri vstupe do nového roku. Existujú desiatky spôsobov, akými sa dá poraziť a pravdepodobne na každého z nás platí niečo iné. Ak však medzi vaše triky patrí silná ranná káva, prípadne ranný poldecák na vyrovnanie, nerobíte úplne dobre. Pozrime sa teda na veci, ktoré by vám vo vašom utrpení mali pomôcť. viac »


10 vecí, ktoré chýbajú Slovákom v zahraničí: Na našu krajinu môžeme nadávať, ale toto nikde nenájdeme

10 vecí, ktoré chýbajú

30.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Slovensko je krajina paradoxov. Mnohí ľudia ju opúšťajú, ale zároveň na ňu nedajú dopustiť. Nadávajú na ňu, ale ochraňujú, keď niekto povie jedno zlé slovo. Pozreli sme sa teda na 10 vecí, ktoré chýba Slovákom žijúcim v zahraničí. Či už to je príroda alebo potraviny. viac »


FOTO Trenčín, to nie je iba nápis a hrad: Objavte jeho najzaujímavejšie miesta

FOTO Trenčín, to nie

29.12.2017 11:00

TRENČÍN - #Trenčín sa mnohým Slovákom spája predovšetkým s módou, rímskym nápisom na skale, futbalovým štadiónom, úspešnými klubmi a tiež hradom, ktorý je dominantou mesta. Avšak ukrýva oveľa viac. A tak som pri mojich potulkách vybral aj tie miesta, ktoré sa určite oplatí vidieť tiež pri návšteve Trenčína. viac »


Mladík (19) zo Staškova chcel skoncovať so životom: FOTO Pohotový zásah polície a hasičov

19-ročný Slovák chcel spáchať
Foto

28.12.2017 18:00

TURZOVKA – Dvojica policajtov z Obvodného oddelenia v Turzovke v spolupráci s dobrovoľným hasičským zborom dokázala opäť pohotovo a akčne zasiahnuť. Vďaka nim dnes 19-ročný mladík zo Staškova žije. Našli ho na koľajisku. viac »


Po kvetoch túži každá žena: Aké sú pravidlá obdarovania kyticami?

Po kvetoch túži každá

28.12.2017 08:46

BRATISLAVA - Tak ako vo svete, aj u nás sa stretávame s rozličnými poverami o rôznych veciach. Nejedna žena má rada, keď jej chlap prinesie kyticu. Najlepšie len tak. Ale rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo sa dáva nepárny počet kvetov a tomu parnému sa treba vyhnúť? viac »


Českí vedci vynašli prístroj na diagnostiku Crohnovej choroby

Českí vedci vynašli prístroj

27.12.2017 21:14

PRAHA - Českí vedci priniesli vedecký pokrok. Podieľajú sa na výskume liečby Crohnovej choroby. Vďaka ich vynálezu môžu pomôcť veľkému množstvu chorých pacientov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?