Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Dobré správy

Magické výhľady aj úžasná história: Týchto päť tatranských chát by ste mali navštíviť aspoň raz za život

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - #Vysoké Tatry sú jednoznačne fenoménom, ktorý je vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými turistami. A viete prečo je to tak? Nie je to len kvôli ich kráse, nespočetnom množstve turistických chodníkov či ich prírodným dedičstvom. viac »

Páni, to je ale zmena! Študentky si do parády zobrali škaredú internátnu izbu, výsledok je úžasný

Páni, to je ale

06.09.2017 12:00

BRATISLAVA - Škola klope na dvere a pre mnoho študentov sa nadchádzajúce mesiace stane druhým domovom internát. Tie, ktoré sú na Slovensku sa veľkým prepychom pýšiť nemôžu. Za málo peňazí nemožno čakať veľa muziky. Komunistický nábytok či špinavé steny patria bohužiaľ k samozrejmostiam. Tí, ktorí sa chcú cítiť v takejto izbe ako tak príjemne, si častokrát ... viac »


Pani Anna sa stala najstaršou Prešovčankou: Oslávila neuveriteľných 103 rokov

Pani Anna sa stala
Foto

06.09.2017 09:10

PREŠOV – Presne pred 103 rokmi, 5. septembra 1914 sa Anna Dolhyová narodila v Lenartove a ako deväťročná sa presťahovala do Prešova. viac »


Otec išiel s dcérkou v Lieskovci na prechádzku: Najhoršie dve hodiny jeho života

Otec išiel s dcérkou
Foto

05.09.2017 19:00

ZVOLEN - Fantastickú prácu dnes odviedli zvolenskí policajti. Dostali hlásenie, že sa stratilo dievčatko. Neváhali, okamžite rozbehli pátraciu akciu. Tá mala šťastný koniec. viac »


Obrovská nádej pre pacientov s chorým srdcom: Lekári v NÚSCH im ponúkajú novú možnosť liečby

Obrovská nádej pre pacientov

05.09.2017 19:00

BRATISLAVA - Pacientom s chorým srdcom sa na Slovensku otvára nová možnosť liečby. Tento týždeň ju ako prví na Slovensku využili lekári z Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave (NÚSCH). viac »


Pozitívna správa pre Slovensko: Medzi najlepšie univerzity sveta sa dostali aj tri z našej krajiny

Pozitívna správa pre Slovensko:

05.09.2017 16:25

BRATISLAVA - Medzi najlepšie univerzity sveta sa dostali aj tri zo Slovenska. Ide o Univerzitu Komenského (UK) v Bratislave, Slovenskú technickú univerzitu (STU) v Bratislave a Technickú univerzitu v Košiciach, vyplýva z prestížneho celosvetového rebríčka Times Higher Education World University Rankings (THE WUR) 2018. viac »


Nová generácia Porsche Cayenne sa zrodí aj v Bratislave

Ilustračné foto

04.09.2017 20:00

BRATISLAVA - Z výrobnej linky bratislavského závodu Volkswagen Slovakia (VW SK) začali v týchto dňoch schádzať prvé sériové vozidlá Porsche Cayenne na kolesách. Do sériovej výroby prichádza ako prvé spomedzi troch ohlásených SUV modelov, ktorými sú, okrem Porsche Cayenne, Volkswagen Touareg a Audi Q8. Zároveň ide o prvý model značky Porsche kompletne vyrábaný na Slovensku. viac »


Máte na deti menej času, ako by ste chceli? Vyberte im tú správnu aktivitu

Veselé deti

04.09.2017 16:42

BRATISLAVA - Začína sa školský rok a okrem vyučovania čaká na deti aj množstvo záujmových krúžkov. Ich ponuka je naozaj rozmanitá – od športových aktivít, ako tanec, bojové umenia či futbal, cez jazyky až po divadelný krúžok. Ako sa v nich zorientovať a podľa čoho vybrať ten, ktorý bude najviac vyhovovať členom vašej rodiny? viac »


Skvelé správy z Británie: Kate a William čakajú ďalší prírastok do rodiny

Toto bude robiť kráľovská

04.09.2017 12:40

LONDÝN - Britský princ William a princezná Kate čakajú tretieho potomka. Oznámil to dnes prekvapivo Kensingtonský palác. Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge už majú štvorročného syna Georga a dvojročnú dcéru Charlotte. viac »


Týchto osem vecí máte na očiach každý deň: Viete však na čo slúžia?

Týchto osem vecí máte

04.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Každý deň sa v bežnom živote stretávame s vecami, ktoré nás obklopujú, no zároveň nemáme poňatia na čo slúžia. Alebo ak aj niečo tušíme, nie vždy to musí byť zaručene správne. Vybrali sme pre vás 8 vecí, ktoré vás možno poriadne prekvapia a vyvedú z omylu. viac »


Roky žila na ulici: Teraz je uznávanou kaderníčkou, ktorá ponúka svoje služby ľudom bez domova

Roky žila na ulici:

03.09.2017 13:00

BRATISLAVA - #Predstavte si to. Ste slobodnou matkou troch detí, ktorá žije na ulici. Všetko, čo máte, je niekoľko drobných. Roky vám manžel „dokazoval lásku“ fyzickým násilím a vaše detstvo taktiež nestálo za veľa. Pre istotu ste utiekli z domova už ako tínedžerka, pretože vaši rodičia boli drogovo závislí. Nemáte nič. A tak nečudo, že vám po rozume ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.