Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Dobré správy

VIDEO Gorila porodila svoje prvé mláďatko: Neuveriteľné puto dojíma ľudí na celom svete

Puto medzi matkou a jej mláďatkom

Puto medzi matkou a jej mláďatkom

Video
pred 13 hodinami

WASHINGTON - Neuveriteľne krásne zábery zverejnila zoologická záhrada Smithsonian's National Zoo v americkom Washingtone. Je na nich zachytená gorila, ako privádza na svet svojho prvého potomka. Potom ho láskyplne stíska a bozkáva. viac »

Brutálne premeny ľudí, ktoré vám vyrazia dych: Muž sa stal ženou, dievča s rakovinou sexi kráskou

Brutálne premeny ľudí, ktoré

31.03.2018 23:00

#Aj keď si to neuvedomujeme, každým dňom starneme, vyvíjame sa a pomaly sa meníme. Táto premena nie je pre nás viditeľná zo dňa na deň, ale keby sme si porovnali niekoľko týždňové či mesačné fotografie, rozdiel by už bol už jasný. Nehovoriac o tom, keď si porovnáme výzor po 6 rokoch. viac »


5 najdivnejších veľkonočných zvykov podľa svetoznámeho magazínu: Drastickí Slováci nemôžu chýbať!

5 najdivnejších veľkonočných zvykov

30.03.2018 17:00

BRATISLAVA - Veľkonočné sviatky sú u nás plné zvykov, na ktoré sme patrične hrdí a ktoré s radosťou dodržujeme. Iné krajiny sveta sú na tom podobne. A tak, ako naše šibanie a oblievanie môže v očiach cudzincov vyzerať divne, ani my si nie sme celkom istí tradíciami ďalších národov. Svetoznámy magazín National Geographic pred časom pripravil článok, ... viac »


Kaderník sa rozhodol cestovať po svete: Žiadne luxusné zábery, cieľom bolo rozdávať dobro

Kaderník sa rozhodol cestovať

30.03.2018 12:00

BRATISLAVA - Svet bude fungvoať tak ako má iba vtedy, keď sa o to pričinia ľudia. Práve my všetci si musíme navzájom pomáhať a robiť svet lepším. Častokrát nezištne, iba pre dobrý pocit, ktorý je častokrát viac ako peňažné ohodnotenie. viac »


Ako (ne)uspieť: 10 najčastejších chýb, ktoré robíme na pracovných pohovoroch

Ako (ne)uspieť: 10 najčastejších

29.03.2018 18:00

BRATISLAVA - Pracovný pohovor je obrovskou skúškou odvahy. O tom vie každý, kto sa ho aspoň raz zúčastnil. Teda, väčšina z nás. Dá sa to však prežiť. Dokonca to nie je ani tak náročné, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Len sa musíme vyvarovať chýb, ktorými si jednoznačne znižujeme kredit. Viete, ktoré sú to? viac »


KVÍZ – MATURITA 2018: Zvládli by ste tohtoročný test zo slovenčiny a literatúry?

KVÍZ – MATURITA 2018:

28.03.2018 13:00

BRATISLAVA - Tohtoroční maturanti majú už písomné maturity úspešne za sebou. Ako by ste dopadli vy? Poďte sa s nami otestovať, či by ste prešli testom zo Slovenského jazyka a literatúry. viac »


10+ nádherných ilustrácií zachytáva jedinečný vzťah otcov a dcéry: Roztopia aj vás

10+ nádherných ilustrácií zachytáva

28.03.2018 06:00

BRATISLAVA - Obrovská láska. Presne to je hlavná emócia, ktorá ide z vydarených ilustrácií umelkyne Soosh. O láske matky a dieťaťa toho bolo napísané toľko, až niekedy môžete mať pocit, že úloha otca sa dostáva na vedľajšiu koľaj. Práve Soosh sa to snaží napraviť. Vo svojich dielkach ukazuje (ne)všedné situácie, ktoré sú prejavom nekonečnej lásky otca k dieťaťu. viac »


5 chorôb, na ktoré by si ženy mali dať pozor: Zistite, ktoré to sú!

Niektoré choroby ohrozujú ženy
Video

27.03.2018 08:00

V mnohých oblastiach sú si obe pohlavia rovné, čo sa týka chorôb to však neplatí. Zatiaľ čo muži častejšie trpia napríklad rakovinou hrubého čreva alebo Parkinsonovou chorobou, ženy si musia dávať väčší pozor na kosti či lepok v strave. Na ktoré riziká sa treba viac zamerať, aby ste život prežili v zdraví a pohode? viac »


Čo sa našlo vo vreckách? Pracovníci čistiarní potvrdili, že si v oblečení zabúdame poriadne skvosty

Čo sa našlo vo

27.03.2018 07:35

BRATISLAVA - Asi mali poriadne naponáhlo. Inak sa to nedá vysvetliť. Pretože väčšina ľudí, ktorí si zanášajú do čistiarne oblek, šaty či kabáty, si pre istotu poriadne skontroluje vrecká. Osobnú kategóriu však tvoria ľudia, ktorým je jedno, čo si o nich pomyslí radový zamestnanec čistiarne. A (ne)prekvapivo im väčšinou to, čo sa ukrýva vo vreckách, vôbec nechýba. viac »


FOTO Je považovaná za odpornú i krásnu: Ako vyzerá bratislavská obrátená pyramída zvnútra?

FOTO Je považovaná za

26.03.2018 12:00

BRATISLAVA - #Obrátená pyramída. Nielen v Bratislave či na Slovensku je unikátom. Ide o jeden zo symbolov hlavného mesta, priestor, z ktorého vysielajú okruhy verejnoprávneho rozhlasu, ale tiež ukrýva koncertné sály, štúdia i skutočne oldschoolový telefón vo vstupnej hale. viac »


Kristína zorganizovala protest, na druhý deň sa mu venovali poslanci: Cyklisti v Bratislave si vyjazdili zmenu

Kristína zorganizovala protest, na

25.03.2018 10:00

BRATISLAVA - Posledné týždne a celoslovenské protesty proti súčasnej situácii na Slovensku možno troška naštrbia pasivitu, s ktorou často pristupujeme ku každodenným udalostiam. Aj tým, ktoré sú nám proti srsti. Dôkazom môže byť protestná cyklojazda, ktorá prešla v stredu 21. marca bratislavským nábrežím viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!