Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Dobré správy

Sandru postihla strašná choroba: Rozhodla sa bojovať, VIDEO jej odvahy je inšpiráciou

pred 9 hodinami

RIO DE JANEIRO - Telo päťdesiattriročnej Sandry je posiate drobnými benígnymi nádormi. Príčinou je neliečiteľná neurofibromatóza prvého typu (NF1). Ochorenie vzniká mutáciou génov a zasahuje nervový systém. Na pokožke sa najskôr prejaví škvrnami farby bielej kávy a neskôr početnými tumormi. Videom, ktoré natočila na pláži, chce povzbudiť nielen svoje ... viac »

Boli sme si pozrieť neskutočnú krásu talianskych hôr: Na skok zo Slovenska a stačilo nám prespať v aute

Boli sme si pozrieť

08.11.2017 11:00

BRATISLAVA - #Cortina d’Ampezzo je malebné mestečko označované ako Kráľovná Dolomitov. Vo svete je známe vďaka olympijským hrám z roku 1956, ako pravidelná zastávka svetového pohára v lyžovaní, či obľúbené lyžiarske stredisko. Predovšetkým ide o base camp pre najkrajšie túry v tomto dychberúcom pohorí. My sme sa do Cortiny vybrali za turistikou. Ak ... viac »


S ozónovou dierou nad Antarktídou sa stalo niečo, čo sme nezažili už tridsať rokov

S ozónovou dierou nad
Foto

07.11.2017 23:33

WASHINGTON - Ozónová diera, ukážkový príklad ľudského zasahovania do životného prostredia, je v súčasnej dobe najmenšia za posledných tridsať rokov. To je predsa skvelá správa, určite si poviete, no nie je to až také jasné, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. viac »


KVÍZ Ako by ste dopadli v písaní diktátu? Otestujte sa z veľkých a malých písmen!

KVÍZ Ako by ste

07.11.2017 16:00

Bratislava - Ach tie časy, keď sme na základnej škole písali diktáty. Či už ste ich zvládali na jednotky, alebo vôbec, veríme, že ste sa z nich aspoň niečo naučili. Teraz prišiel čas na to, aby ste to dokázali! Nebudeme však riešiť najviac nenávidené i/y, dokonca ani čiarky, ale posvietime si na písanie veľkých a malých písmen. viac »


Parádny nález lesných pozorovateľov: Na Slovensku objavili nového vtáka

Parádny nález lesných pozorovateľov:

07.11.2017 15:00

BRATISLAVA - Na Slovensku zaznamenali nový vtáčí druh. Je ním operenec zo severskej tajgy - modravec červenoboký, ktorého pozorovali na severovýchode krajiny. Stal sa tak 363. vtáčím druhom Slovenska. viac »


Tyrkysová voda, pieskové pláže a horúce počasie: Kvôli ostrovu lásky nemusíte cestovať do Karibiku

more

07.11.2017 14:55

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že dovolenková sezóna je nenávratne preč. Ľuďom skončili dovolenky, začal sa školský rok, letný šatník vystriedalo teplé oblečenie a výber letnej destinácie bookovanie hotelov v horách. viac »


Konečne obnovia lanovku na Geravy: Odstavili ju pred šiestimi rokmi

Konečne obnovia lanovku na

07.11.2017 13:00

KOŠICE - Slovenský raj je krásny kút nášho Slovenska. Známa je najmä severná časť, ale nádherný je i juh Slovenského raja, kde sa nachádzajú Dedinky a nádherné turistické lokality. Žiaľ, od roku 2011, turistická návštevnosť tu klesá, najmä kvôli odstaveniu lanovky na Geravy. viac »


Vianočná atmosféra v Bratislave: FOTO Na Hlavnom námestí už stojí stromček

Na Hlavnom námestí už
Foto

06.11.2017 15:34

BRATISLAVA - Na Hlavnom námestí v hlavnom meste SR Bratislave už stojí neozdobený vianočný stromček. Jeho dnešné osadenie je súčasťou predvianočného rituálu pred spustením vianočných trhov. „Tento rok je to 35-ročná douglaska tisolistá z Meských lesov v Bratislave, ktorá je vysoká približne 12 metrov,“ informovala agentúru SITA Iveta Kešeľáková z tlačového ... viac »


Dávky v hmotnej núdzi sa budú zvyšovať, oznámil Richter

Predseda vlády SR Robert

06.11.2017 14:50

BRATISLAVA - Dávky v hmotnej núdzi sa v budúcom roku zvýšia o asi 5 %, pravdepodobne od 1. júla. Informoval o tom v pondelok na brífingu po rokovaní Hospodárskej a sociálnej rady (HSR) SR šéf Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR Ján Richter (Smer-SD). viac »


Podporujú imunitu, čistia zuby a pomôžu pri chudnutí: Aj pre toto staré matere milovali jablká

Jablká

05.11.2017 19:06

BRATISLAVA - ž sme vám písali o poklade z kuchyne, s ktorým vás sychravé počasie nezaskočí alebo o tekutom zlate – mede. Dnes máme pre vás pripravený ďalší článok o potravine, ktorá je lacná, dostupná, ideálne sa hodí na jesenné obdobie a nechýba takmer v žiadnej domácnosti. Reč je o jablku. viac »


Najoriginálnejšia zoznamka na Slovensku? Kreatívnym spôsobom sa hľadá neznáma na bicykli

Najoriginálnejšia zoznamka na Slovensku?

05.11.2017 17:43

KOŠICE - S láskou to je na prvý pohľad ľahké. Buď je alebo nie je, nič medzitým neexistuje. A to máme na mysli lásku medzi mužom a ženou. A potom je tu tá ťažšia vec, ktorá sa stala aj neznámemu chlapcovi s menom X. Láska by aj bola, ale žena nie je. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?