Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Dobré správy

Magické výhľady aj úžasná história: Týchto päť tatranských chát by ste mali navštíviť aspoň raz za život

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - #Vysoké Tatry sú jednoznačne fenoménom, ktorý je vyhľadávaný nielen domácimi, ale aj zahraničnými turistami. A viete prečo je to tak? Nie je to len kvôli ich kráse, nespočetnom množstve turistických chodníkov či ich prírodným dedičstvom. viac »

Neuveriteľná premena: Žena so znetvorenou tvárou sa zmenila na očarujúcu krásku

Neuveriteľná premena: Žena so

16.09.2017 21:00

BRATISLAVA - Pamätáte si na články o babičke, ktorú premenili na honosnú dámu alebo o žene, ktorú choroba pripravila o vlasy a krásu? Obe tieto ženy majú niečo spoločné. Spojila ich sila mejkapu, vďaka ktorému sa zmenili na nepoznanie. Podobným prípadom je aj žena z nasledujúceho videa, ktorá pravdepodobne utrpela vážne popáleniny. viac »


ROZHOVOR Na ruku si vytetoval Štúra a začal cestovať po Slovensku: Naša krajina má potenciál, treba jej dať šancu

Radoslav Hoppej

16.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Žil v cudzine, vrátil sa a začal cestovať. Tak by sa dal v skratke popísať prípech turistu a blogera Radoslava Hoppeja. Ten tvorí blog Nie je túra bez Štúra, kvôli ktorému cestuje po Slovensku a objavuje jeho (skryté) krásy. V rozhovore nám vysvetlil, ako je to s tetovaním slovenského dejateľa na jeho predlaktí i to, ako sa mu žilo za hranicami. ... viac »


FOTO Pod Tatrami vyrastá unikátna osada: Žije sa tam v prírode a drevených domoch

FOTO Pod Tatrami vyrastá
Foto

15.09.2017 10:00

KRÁSNE SADY - Na pozemku musia zachytávať dažďovú vodu, domy stavať len z hliny, dreva či kameňa alebo vysadiť stromy. Tieto podmienky nie sú utópiou z hippie komunity, ale reálny predpoklad na to, aby ste mohli bývať v Krásnych Sadoch. Táto dedina vzniká pod Tatrami, neďaleko Mlynice, Veľkého Slavkova a Novej Lesnej, len pár kilometrov od Popradu. ... viac »


Na národnú púť do Šaštína sa dostanete pohodlnejšie: Železnice vypravia mimoriadne vlaky

ZSSK Inter City

14.09.2017 15:45

BRATISLAVA - Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vypraví na Národnú púť v Šaštíne v piatok 15. septembra mimoriadne vlaky. Štátny dopravca o tom informuje na svojej internetovej stránke. viac »


VIDEO Policajná záchrana: Muž (30) chcel skočiť z mosta, jej včasný zásah zabránil samovražde

VIDEO Policajná záchrana: Muž
Video

14.09.2017 11:20

BRATISLAVA/TRNAVA - Policajti zachránili 30-ročného muža, ktorý chcel skočiť z mosta nad diaľnicou D1 medzi obcami Siladice v okrese Hlohovec a Dolné Lovčice v Trnavskom okrese. viac »


KVÍZ Akou ste osobnosťou? Otestujte, či ste samotár, párty nadšenec alebo intelektuál

KVÍZ Akou ste osobnosťou?

14.09.2017 10:00

BRATISLAVA - #Test osobnosti sme tu ešte nemali a práve preto sme si pre vás pripravili tento krátky kvíz, v ktorom môžete otestovať, kam v spoločnosti patríte. Ste samotár? Alebo milujete párty? viac »


Prekrásne jubileum unikátneho diela: Kúpalisko Zelená žaba oslávila 80 rokov

Prekrásne jubileum unikátneho diela:
Video

13.09.2017 19:00

TRENČIANSKE TEPLICE - Krásne jubileum oslávilo kúpalisko Zelená žaba. Svoje bráni po prvýkrát otvorilo pred 80 rokmi. Unikátne dielo brnianskeho architekta Bohuslava Fuchsa žiaľ 15 – rokov chátralo. V auguste 2015 prišla zmena, dielo neskorého funkcionalizmu Československa opäť privítalo svojich návštevníkov. viac »


Radosť v bojnickej zoo: Dnes privítali 23-miliónteho návštevníka

Na snímke nový prestrešený

13.09.2017 15:12

BOJNICE - Národnú zoologickú záhradu v Bojniciach od jej otvorenia 1. apríla 1955 navštívilo už 23 miliónov ľudí. Svojho jubilejného, 23-miliónteho návštevníka privítala zoo dnes krátko pred 10.00 h, je ňou Jana Cimrová z Lovosíc v Severočeskom kraji. viac »


FOTO Kúsok Ria na Slovensku: Známu sochu Krista máme aj u nás na Orave

FOTO Kúsok Ria na

13.09.2017 11:00

KLIN - Dnešná generácia dospievajúcich a mladých ľudí patrí k tej šťastnejšej, minimálne čo sa možností cestovania týka. Bez problémov sa totiž dokážeme dostať takmer kdekoľvek. Jediným problémom sú však často práve peniaze, ktoré nám nepríjemne kazia plány a sny na prehliadku našich vysnívaných destinácií. viac »


Dramatické VIDEO záchranárov: Šesť turistov uviazlo vo Vysokých Tatrách

Dramatické VIDEO záchranárov: Šesť
Video

12.09.2017 19:00

STARÝ SMOKOVEC - Plné ruky práce mali opäť horskí záchranári. Išli na pomoc šiestim horolezcom, ktorí uviazli na skalách aj s poľským sprievodcom. Rozbehla sa dramatická záchranná akcia, na pomoc letela aj letka ministerstva vnútra. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.