Streda, 17. január 2018. Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy: Takto prežívajú sviatky bezdomovci

Bezdomovci v Bratislave

Bezdomovci v Bratislave

24.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka sú tu. Spoločne si ich užívame v rodinnom kruhu a v teple domova. Nie všetci ale mali v živote toľko šťastia. Pohoda a sviatky pokoja sú aj pre ľudí bez domova. Pozrite sa, ako ich prežívajú. viac »

Architekti predstavili výškové projekty: Pozrite sa, ako bude vyzerať Bratislava o 20 rokov

Architekti predstavili výškové projekty:
Foto

26.10.2016 06:45

BRATISLAVA – Bratislava bude mať novú podobu. Magistrát predstavil nové návrhy urbanistického riešenia hlavného mesta, ktoré rátajú s ďalšími výškovými budovami. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal prezradil, kde by mohli pribudnúť výškové budovy. viac »


Ďalšie škandalózne zistenie o falošnom chirurgovi: Dlhy štátu a biznis s Mečiarovým privatizérom!

Ďalšie škandalózne zistenie o

21.10.2016 09:40

BRATISLAVA - V kauze falošného plastického chirurga sa na povrch vynára jedno prekvapenie za druhým. Ďalším nečakaným odhalením je podnikanie kontroverzného lekára s cudzokrajnými koreňmi. Yassine Ghazi má okrem štátnych dlhov aj zaujímavé biznis spojenie. viac »


FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom štáte: "Iba vôľ a tela verí správam nepriateľa"

FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom

20.10.2016 19:30

BRATISLAVA - Umenie a propagandu jedného z najkontroverznejších období novodobých dejín Slovenska mapuje doteraz najväčšia a zároveň najkomplikovanejšia výstava Slovenskej národnej galérie. Výstava Sen x skutočnosť s podtitulom Umenie & propaganda 1939 – 1945 sleduje prostredníctvom viac ako 1 200 diel postavenie, podoby a funkcie umenia a propagandy ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen, drsná realita na predmestí Los Angeles

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen,
Foto

16.10.2016 19:40

LOS ANGELES - Fotografka zachytila drsnú realitu predmestia Los Angeles, kde pohľad na zdrogovaných ľudí a bezdomovcov nie je vôbec výnimočným, ale naopak úplne bežným javom. Aj takto môže vyzerať americký sen. viac »


Najsilnejšie momenty pohrebu Michala Kováča: FOTO Takto sme sa lúčili s prvým prezidentom

Najsilnejšie momenty pohrebu Michala
Foto

14.10.2016 12:00

BRATISLAVA – Na Slovensku včera panoval štátny smútok. Nášmu prvému prezidentovi Michalovi Kováčovi sme povedali posledné zbohom. Smútočného ceremoniálu sa zúčastnili mnohé osobnosti politického a kultúrneho života. Pozrite sa, ako prebiehala posledná rozlúčka očami účastníkov pohrebného sprievodu. viac »


Projekt za milión má zmeniť kaštieľ v Rusovciach: FOTO Pozrite sa, ako to tam teraz vyzerá

Projekt za milión má

13.10.2016 00:01

RUSOVCE - Kaštieľ v Rusovciach sa možno v najbližších rokoch konečne dočká svojej rekonštrukcie. Nádherná neogotická kultúrna pamiatka spolu so záhradným parkom, sa momentálne môže pochváliť jedine svojim chátraním a ruinami. viac »


Svet oslavuje najkrvavejší sviatok na FOTO: Moslimovia riskujú vlastný život, zraňujú aj deti

Svet oslavuje najkrvavejší sviatok
Foto

11.10.2016 08:29

BAGDAD/NAÍ DILLÍ/BEJRÚT - Sviatok Ašúra. Tak označujú krvavý rituál šiítski moslimovia, počas ktorého sa muži hromadne bičujú na uliciach. V rámci desaťdňového sviatku v mesiaci Muharram veriaci vyjadrujú smútok nad smrťou vnuka proroka Mohameda, imáma Husajna v meste Ahmadabád. viac »


Legendárne lego je pripravené na svojich priaznivcov: FOTO Výstava, ktorá poteší aj dospelých

Legendárne lego je pripravené
Foto

29.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Začala sa premiérová výstava lega s názvom Kocky na cestách. Lego stavebnice pozná snáď každý. Ide o svetový fenomén, ktorý milujú deti aj dospelí takmer 50 rokov. Stavebnice na vysokej úrovni si obľúbi každý. V priestoroch bratislavského design factory môžete vidieť tie najkrajšie stavby. viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

28.09.2016 06:00

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Exkluzívne FOTO z príchodu najmocnejších ľudí Európy: Väčšina s úsmevom, Orbán odutý!

Exkluzívne FOTO z príchodu
Foto

17.09.2016 19:56

BRATISLAVA – Deň po tom! Aj tak sa dá nazvať momentálna situácia, kedy sa Bratislava vracia do starých koľají. Najvyšší predstavitelia po summite EÚ, ktorý sa konal včera počas celého dňa v našom hlavnom meste, sa vrátili do svojich zemí. Prinášame vám chronologicky zoradené zábery z príchodov európskych delegácií. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.