Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Galérie

FOTO Na toto čaká celý Prešov: NDS ukázala, ako bude vyzerať vysnívaný obchvat

Foto
26.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Prešovčania sa môžu pomaly, ale isto tešiť. Dopravnú situáciu na východe krajiny by mohol konečne odľahčiť severný obchvat metropoly Šariša, o ktorí sa už dlho usilujú aj tamojší aktivisti. Národná diaľničná spoločnosť ukázala, ako by mohol vyzerať! viac »

Projekt za milión má zmeniť kaštieľ v Rusovciach: FOTO Pozrite sa, ako to tam teraz vyzerá

Projekt za milión má

13.10.2016 00:01

RUSOVCE - Kaštieľ v Rusovciach sa možno v najbližších rokoch konečne dočká svojej rekonštrukcie. Nádherná neogotická kultúrna pamiatka spolu so záhradným parkom, sa momentálne môže pochváliť jedine svojim chátraním a ruinami. viac »


Svet oslavuje najkrvavejší sviatok na FOTO: Moslimovia riskujú vlastný život, zraňujú aj deti

Svet oslavuje najkrvavejší sviatok
Foto

11.10.2016 08:29

BAGDAD/NAÍ DILLÍ/BEJRÚT - Sviatok Ašúra. Tak označujú krvavý rituál šiítski moslimovia, počas ktorého sa muži hromadne bičujú na uliciach. V rámci desaťdňového sviatku v mesiaci Muharram veriaci vyjadrujú smútok nad smrťou vnuka proroka Mohameda, imáma Husajna v meste Ahmadabád. viac »


Legendárne lego je pripravené na svojich priaznivcov: FOTO Výstava, ktorá poteší aj dospelých

Legendárne lego je pripravené
Foto

29.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Začala sa premiérová výstava lega s názvom Kocky na cestách. Lego stavebnice pozná snáď každý. Ide o svetový fenomén, ktorý milujú deti aj dospelí takmer 50 rokov. Stavebnice na vysokej úrovni si obľúbi každý. V priestoroch bratislavského design factory môžete vidieť tie najkrajšie stavby. viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

28.09.2016 06:00

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Exkluzívne FOTO z príchodu najmocnejších ľudí Európy: Väčšina s úsmevom, Orbán odutý!

Exkluzívne FOTO z príchodu
Foto

17.09.2016 19:56

BRATISLAVA – Deň po tom! Aj tak sa dá nazvať momentálna situácia, kedy sa Bratislava vracia do starých koľají. Najvyšší predstavitelia po summite EÚ, ktorý sa konal včera počas celého dňa v našom hlavnom meste, sa vrátili do svojich zemí. Prinášame vám chronologicky zoradené zábery z príchodov európskych delegácií. viac »


EXKLUZÍVNE po prvý raz: Nazrite do kroniky VIP hostí bratislavského letiska

EXKLUZÍVNE po prvý raz:

15.09.2016 00:01

BRATISLAVA - Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave už preletelo mnoho známych osobností. Herci, speváci, športovci, tí všetci sa podpísali do kroniky, do ktorej teraz môžete po prvýkrát nazrieť aj vy. viac »


Najkrajšie FOTO zo svetovej meteorologickej súťaže: Počasie, ako ste ho ešte nevideli!

Najkrajšie FOTO zo svetovej
Foto

05.09.2016 20:30

ŽENEVA - Svetová meteorologická organizácia vyhlásila súťaž, v ktorej hviezdi matka príroda a hýri vo všetkých farbách. Pozrite si výber desiatich fotografií, ktoré najviac zaujali pozorné oko poroty zloženej z odborníkov a profesionálnych fotografov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú zónu v Černobyle: Nový dovolenkový hit

FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú
Foto

15.08.2016 00:00

BRATISLAVA/KYJEV – Po 30 rokoch od jednej z najväčších nukleárnych katastrof vyzerá mesto Pripiať pri elektrárni Černobyľ ako mesto duchov. Možno aj preto priťahuje nekonvenčných turistov, ktorí chcú vidieť dielo apokalypsy zblízka. Keď sa Andrej z Bratislavy dozvedel, že existuje cestovka, ktorá ponúka zájazd do zakázanej zóny, ani na chvíľu nezaváhal. viac »


FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers klub: Pozrite, ako vyzerá opustený dom neresti dnes

FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers
Foto

10.08.2016 22:00

STAFFORDSHIRE - Toto sú snímky kedysi obľúbeného a vyhláseného swingers clubu, kam dochádzali dospelí za šteklivou zábavou. Predtým, než ho v roku 2007 zavreli, patril tento klub s bazénom, saunou a niekoľkými špeciálnymi izbami k tým najčistejším a najkvalitnejším zariadeniam svojho druhu. viac »


FOTO Polícia zverejnila štatistiky kriminality: Prekvapenie! Bratislava stráca prvenstvo

policajné hliadky, kontrola
Foto

22.07.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra SR zverejnilo štatistiku kriminality za prvý polrok 2016. Pozrite sa do máp a presvedčte sa, či žijete v bezpečnej časti Slovenska, alebo by ste si vo vašom okolí mali dávať väčší pozor. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.