Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Galérie

FOTO Na toto čaká celý Prešov: NDS ukázala, ako bude vyzerať vysnívaný obchvat

Foto
26.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Prešovčania sa môžu pomaly, ale isto tešiť. Dopravnú situáciu na východe krajiny by mohol konečne odľahčiť severný obchvat metropoly Šariša, o ktorí sa už dlho usilujú aj tamojší aktivisti. Národná diaľničná spoločnosť ukázala, ako by mohol vyzerať! viac »

FOTOREPORTÁŽ Najkrajšie silvestrovské ohňostroje

FOTOREPORTÁŽ Najkrajšie silvestrovské ohňostroje
Foto

02.01.2017 23:02

BRATISLAVA – Symbolom vítania Nového roka je ohňostroj. Práve ten na námestia metropol celého sveta každoročne priláka tisícky ľudí. Ani posledný Silvester nebol výnimkou. Pozrite sa, ako vyzerali veľkolepé oslavy za hranicami Slovenska. viac »


FOTOREPORTÁŽ Doteraz nevidené unikátne zábery NASA z vesmíru

FOTOREPORTÁŽ Doteraz nevidené unikátne
Foto

15.12.2016 22:07

WASHINGTON - Neuveriteľné a krásne fotografie približujú zábery z vesmírnych misií NASA 1960 a 70. rokov. Obrazy pochádzajúce z vrchola vesmírneho sveta. Nádherný pohľad najmodernejšej vedy, ktorá dala mužom dostať sa na Mesiac a skúmať najvzdialenejšie kúty slnečnej sústavy. viac »


FOTOREPORTÁŽ Párty roka, Radičová oslávila 60-tku: Pusinky, tanec, rana od Kisku a Miki?

FOTOREPORTÁŽ Párty roka, Radičová
Foto

08.12.2016 19:59

BRATISLAVA - Oslavovalo sa vo veľkom! Expremiérka Iveta Radičová slávila včera svoje 60. narodeniny. Na akciu prišla naozajstná smotánka z celého Slovenska. Radičovej prišli zablahoželať politici, umelci, zabávači a ďalšie verejnosti známe tváre. Pre Topky prezradila, aký najkrajší darček dostala k svojmu jubileu. Na oslavu prišiel aj prezident Andrej ... viac »


FOTOREPORTÁŽ To najhoršie z paluby lietadiel: Ľudia, to nemôžete myslieť vážne!

FOTOREPORTÁŽ To najhoršie z

08.12.2016 09:05

BRATISLAVA - Možno si myslíte, že v spoločnosti ďalších niekoľko desiatok ľudí, s ktorými sa tlačíte na malom priestore ako sardinky v konzerve, nie je priestor na nejaké osobné prešľapy. Ale veru je a dokazujú to nasledujúce zábery. viac »


FOTOREPORTÁŽ zo skladu Amazonu: Brutálny svet najväčšieho zásielkového obchodu

FOTOREPORTÁŽ zo skladu Amazonu:
Foto

07.12.2016 16:43

PFORZHEIM - Vianoce sú predo dvermi a nasvedčuje tomu aj šialenstvo internetových nákupov. Ľudia brázdia na webe a hľadajú, čo by kúpili svojim najbližším. Sklady sú potom zapratané zásielkami, ktoré treba doručiť načas. A ten chaos v nich si viete predstaviť. viac »


FOTOREPORTÁŽ Drsná pravda o tom, ako naozaj vyzerá človek, ktorý extrémne schudne

FOTOREPORTÁŽ Drsná pravda o
Foto

05.12.2016 21:00

SACRAMENTO - Keď ľudia drasticky schudnú, vo väčšine prípadov im zostane veľa prebytočnej kože, ktorá už viac nie je vyplnená tukom. Je ťažké sa jej zbaviť a rovnako ťažké je zvyknúť si na nové telo. Nasledujúce fotografie zobrazujú drsnú realitu toho, ako môžete vyzerať, keď vaša hmotnosť dramaticky klesne. viac »


Veľký FOTOnávrat do 60-tych rokov! Sánkovačka v centre Bratislavy a kalamita na východe

Veľký FOTOnávrat do 60-tych
Foto

30.11.2016 18:43

BRATISLAVA - Zima je predo dvermi, čo už pociťujú ľudia žijúci nielen vo vyššie položených oblastiach, ale aj v nížinách. V takej Bratislave si veľa snehu v posledných rokoch oproti minulosti neužili. Kedysi bývala oveľa bohatšia nádielka, kvôli ktorej sa nezriedka deti tešili zo snehových prázdnin. Pozrime sa teda trochu do histórie, akú zimu prežívali ... viac »


NASA ukázala dôkaz na FOTO: Pozrite sa, čo urobili klimatické zmeny s našou planétou

NASA ukázala dôkaz na
Foto

22.11.2016 22:00

WASHINGTON - O pustošivom vplyve klimatických zmien na našu planétu dnes už nikto nepochybuje. Premeny, ktoré nastali v priebehu niekoľkých desaťročí, vidno aj z vesmíru. Pozrite sa, ako vyzerá globálne otepľovanie pohľadom NASA. viac »


FOTO Dámy, tak toto ste ešte nevideli: Taxikári odhalili pre kalendár svoje telá, UFF!

FOTO Dámy, tak toto

18.11.2016 22:00

NEW YORK - Newyorskí taxikári spojili svoje sily a výsledkom ich úsilia je úžasný kalendár, ktorý však tentokrát asi veľmi nepoteší ženské oko. Rozhodli sa totiž poňať tému v komediálnom štýle a vystaviť na obdiv aj svoje nie práve vyšportované telá. Napriek tomu muži pri svojich žltých tátošoch sršia dobrou náladou a veria, že sa im týmto činom podarí podporiť správnu vec. viac »


Je čas sa báť! Šokujúce odhalenie z ciest: Potenciálni VRAHOVIA za volantom, dôkaz na FOTO

Je čas sa báť!
FotoVideo

14.11.2016 20:01

BRATISLAVA - Začiatkom mesiaca otriasla verejnosťou neuveriteľná tragédia. Poľský kamionista namiesto toho, aby sa sústredil na jazdu, pozeral do mobilu. Zavinil nehodu, pri ktorej zahynula matka s tromi deťmi. Rozhodli sme sa preto preveriť, ako je to na Slovensku. Zistenie je šokujúce. Podarilo sa nám odhaliť, že správanie kamionistov na slovenských ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.