Sobota, 20. január 2018. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy: Takto prežívajú sviatky bezdomovci

Bezdomovci v Bratislave

Bezdomovci v Bratislave

24.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka sú tu. Spoločne si ich užívame v rodinnom kruhu a v teple domova. Nie všetci ale mali v živote toľko šťastia. Pohoda a sviatky pokoja sú aj pre ľudí bez domova. Pozrite sa, ako ich prežívajú. viac »

Polícia zverejnila veľkú MAPU kriminality na Slovensku! Najviac zločinu v známych mestách

Polícia zverejnila veľkú MAPU
Foto

06.02.2017 18:00

BRATISLAVA - Polícia zverejnila čísla, ktorými priblížila kriminalitu páchanú v minulom roku. Kaliňák a Gašpar prezradili, kde je potrebné obávať sa a kde sa naopak trestná činnosť drží na uzde. Rok 2016 sa predstavil ako rok poklesov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Nádheru Zeme zachytila družica v HD rozlíšení, ako ešte nikdy predtým

FOTOREPORTÁŽ Nádheru Zeme zachytila
Foto

24.01.2017 20:43

WASHINGTON - Vďaka družiciam dokážu meteorológovia predpovedať vývoj počasia čo najpresnejšie. Teraz máte jedinečnú príležitosť pozrieť sa na Zem zhora tak detailne, ako to nikdy doteraz nebolo možné - v luxusnom HD rozlíšení. viac »


FOTOREPORTÁŽ Státisíce žien pochodujú ulicami: Kritika sexizmu a prezidenta Trumpa

FOTOREPORTÁŽ Státisíce žien pochodujú
Foto

22.01.2017 08:40

WASHINGTON - Tisíce ľudí protestovalo dnes v uliciach európskych metropol proti novému prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi. Pripojili sa tak k celosvetovej akcii s názvom Pochod žien, ktorá má vyvrcholiť veľkým zhromaždením vo Washingtone. viac »


FOTOREPORTÁŽ Otrasný pohľad do podchodov v Bratislave: Zničené priestory ako zo zlého filmu

FOTOREPORTÁŽ Otrasný pohľad do
Foto

21.01.2017 00:01

BRATISLAVA - Prinášame vám otrasný pohľad do bratislavských zákutí. Prejsť zdevastovanými priestormi podchodov v meste naháňa strach. Najsmutnejší je fakt, že verejné priestranstvá zničili svojimi čarbanicami práve obyvatelia Bratislavy. viac »


FOTOREPORTÁŽ Najdesivejšie opustené miesta USA

FOTOREPORTÁŽ Najdesivejšie opustené miesta
Foto

09.01.2017 08:50

BRATISLAVA - Fotograf Johny Joo precestoval Spojené štáty a nafotil viaceré opustené miesta, ktoré pôsobia strašidelne. Tým najdesivejším je podľa neho opustený ústav Forest Haven aj vzhľadom na jeho temnú minulosť, kedy tu dochádzalo k záhadným úmrtiam. viac »


FOTOREPORTÁŽ Najkrajšie silvestrovské ohňostroje

FOTOREPORTÁŽ Najkrajšie silvestrovské ohňostroje
Foto

02.01.2017 23:02

BRATISLAVA – Symbolom vítania Nového roka je ohňostroj. Práve ten na námestia metropol celého sveta každoročne priláka tisícky ľudí. Ani posledný Silvester nebol výnimkou. Pozrite sa, ako vyzerali veľkolepé oslavy za hranicami Slovenska. viac »


FOTOREPORTÁŽ Doteraz nevidené unikátne zábery NASA z vesmíru

FOTOREPORTÁŽ Doteraz nevidené unikátne
Foto

15.12.2016 22:07

WASHINGTON - Neuveriteľné a krásne fotografie približujú zábery z vesmírnych misií NASA 1960 a 70. rokov. Obrazy pochádzajúce z vrchola vesmírneho sveta. Nádherný pohľad najmodernejšej vedy, ktorá dala mužom dostať sa na Mesiac a skúmať najvzdialenejšie kúty slnečnej sústavy. viac »


FOTOREPORTÁŽ Párty roka, Radičová oslávila 60-tku: Pusinky, tanec, rana od Kisku a Miki?

FOTOREPORTÁŽ Párty roka, Radičová
Foto

08.12.2016 19:59

BRATISLAVA - Oslavovalo sa vo veľkom! Expremiérka Iveta Radičová slávila včera svoje 60. narodeniny. Na akciu prišla naozajstná smotánka z celého Slovenska. Radičovej prišli zablahoželať politici, umelci, zabávači a ďalšie verejnosti známe tváre. Pre Topky prezradila, aký najkrajší darček dostala k svojmu jubileu. Na oslavu prišiel aj prezident Andrej ... viac »


FOTOREPORTÁŽ To najhoršie z paluby lietadiel: Ľudia, to nemôžete myslieť vážne!

FOTOREPORTÁŽ To najhoršie z

08.12.2016 09:05

BRATISLAVA - Možno si myslíte, že v spoločnosti ďalších niekoľko desiatok ľudí, s ktorými sa tlačíte na malom priestore ako sardinky v konzerve, nie je priestor na nejaké osobné prešľapy. Ale veru je a dokazujú to nasledujúce zábery. viac »


FOTOREPORTÁŽ zo skladu Amazonu: Brutálny svet najväčšieho zásielkového obchodu

FOTOREPORTÁŽ zo skladu Amazonu:
Foto

07.12.2016 16:43

PFORZHEIM - Vianoce sú predo dvermi a nasvedčuje tomu aj šialenstvo internetových nákupov. Ľudia brázdia na webe a hľadajú, čo by kúpili svojim najbližším. Sklady sú potom zapratané zásielkami, ktoré treba doručiť načas. A ten chaos v nich si viete predstaviť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.