Sobota, 24. február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy: Takto prežívajú sviatky bezdomovci

Bezdomovci v Bratislave

Bezdomovci v Bratislave

24.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka sú tu. Spoločne si ich užívame v rodinnom kruhu a v teple domova. Nie všetci ale mali v živote toľko šťastia. Pohoda a sviatky pokoja sú aj pre ľudí bez domova. Pozrite sa, ako ich prežívajú. viac »

FOTOREPORTÁŽ Drsná pravda o tom, ako naozaj vyzerá človek, ktorý extrémne schudne

FOTOREPORTÁŽ Drsná pravda o
Foto

05.12.2016 21:00

SACRAMENTO - Keď ľudia drasticky schudnú, vo väčšine prípadov im zostane veľa prebytočnej kože, ktorá už viac nie je vyplnená tukom. Je ťažké sa jej zbaviť a rovnako ťažké je zvyknúť si na nové telo. Nasledujúce fotografie zobrazujú drsnú realitu toho, ako môžete vyzerať, keď vaša hmotnosť dramaticky klesne. viac »


Veľký FOTOnávrat do 60-tych rokov! Sánkovačka v centre Bratislavy a kalamita na východe

Veľký FOTOnávrat do 60-tych
Foto

30.11.2016 18:43

BRATISLAVA - Zima je predo dvermi, čo už pociťujú ľudia žijúci nielen vo vyššie položených oblastiach, ale aj v nížinách. V takej Bratislave si veľa snehu v posledných rokoch oproti minulosti neužili. Kedysi bývala oveľa bohatšia nádielka, kvôli ktorej sa nezriedka deti tešili zo snehových prázdnin. Pozrime sa teda trochu do histórie, akú zimu prežívali ... viac »


NASA ukázala dôkaz na FOTO: Pozrite sa, čo urobili klimatické zmeny s našou planétou

NASA ukázala dôkaz na
Foto

22.11.2016 22:00

WASHINGTON - O pustošivom vplyve klimatických zmien na našu planétu dnes už nikto nepochybuje. Premeny, ktoré nastali v priebehu niekoľkých desaťročí, vidno aj z vesmíru. Pozrite sa, ako vyzerá globálne otepľovanie pohľadom NASA. viac »


FOTO Dámy, tak toto ste ešte nevideli: Taxikári odhalili pre kalendár svoje telá, UFF!

FOTO Dámy, tak toto

18.11.2016 22:00

NEW YORK - Newyorskí taxikári spojili svoje sily a výsledkom ich úsilia je úžasný kalendár, ktorý však tentokrát asi veľmi nepoteší ženské oko. Rozhodli sa totiž poňať tému v komediálnom štýle a vystaviť na obdiv aj svoje nie práve vyšportované telá. Napriek tomu muži pri svojich žltých tátošoch sršia dobrou náladou a veria, že sa im týmto činom podarí podporiť správnu vec. viac »


Je čas sa báť! Šokujúce odhalenie z ciest: Potenciálni VRAHOVIA za volantom, dôkaz na FOTO

Je čas sa báť!
FotoVideo

14.11.2016 20:01

BRATISLAVA - Začiatkom mesiaca otriasla verejnosťou neuveriteľná tragédia. Poľský kamionista namiesto toho, aby sa sústredil na jazdu, pozeral do mobilu. Zavinil nehodu, pri ktorej zahynula matka s tromi deťmi. Rozhodli sme sa preto preveriť, ako je to na Slovensku. Zistenie je šokujúce. Podarilo sa nám odhaliť, že správanie kamionistov na slovenských ... viac »


Zverejnili rebríček najlepších nemocníc Slovenska: Pozrite sa, ako skončila tá vaša!

Zverejnili rebríček najlepších nemocníc

02.11.2016 19:13

BRATISLAVA - Slovensko dnes spoznalo rebríček najlepších nemocníc za rok 2016. Hodnotil ich inštitút INEKO podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2012-2015. Kam je radosť chodiť a ktorým nemocniciach sa radšej vyhýbať? viac »


Najkrajšie jesenné FOTO polárneho fenoménu: Z vesmíru vyzerá ako svätožiara Zeme

Najkrajšie jesenné FOTO polárneho
Foto

31.10.2016 17:00

BRATISLAVA – Magickú polárnu žiaru je možné pozorovať aj z vesmíru. Vyzerá ako zlatistý pás svetla, ťahajúci sa severom planéty. Pozrite sa na najkrajšie jesenné snímky z oblasti Islandu, Nórskeho mora a Škandinávie zachytené družicami Suomi NPP. viac »


FOTOSÚŤAŽ Najkrajšie pohľady na jeseň 2016: Takto videli október v prírode Slováci

FOTOSÚŤAŽ Najkrajšie pohľady na
Foto

31.10.2016 09:58

BRATISLAVA - Farby jesene sú pastvou pre oči aj pre našich čitateľov, ktorí nám do redakcie celý víkend posielali fotografie tohto ročného obdobia. Väčšina autorov sa okrem prírodných scenérií sústredila aj na ducha miesta. Zábery, ktoré sa nám zapáčili najviac, odmeníme malým darčekom. viac »


FOTOREPORTÁŽ Erotické pohľadnice zo začiatku 20. storočia: Potešenie pre našich pradedkov

FOTOREPORTÁŽ Erotické pohľadnice zo
Foto

29.10.2016 22:00

PARÍŽ - Že nahota bola začiatkom dvadsiateho storočia tabu? Kdeže, práve takéto erotické pohľadnice tešili už našich pradedkov. A veru je sa na čo pozerať - ženy v tej dobe totiž neboli žiadne vychrtliny. viac »


FOTO Najnovšie mapy zločinov na Slovensku: Pozrite sa, kde sa žije najbezpečnejšie

FOTO Najnovšie mapy zločinov
Foto

27.10.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra zverejnilo mapy kriminality za tretí štvrťrok 2016. Za posledné tri mesiace trestná činnosť mierne poklesla. Pozrite sa, ktoré mestá sú v našej krajine najbezpečnejšie a kde si treba dať väčší pozor. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.