Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Galérie

FOTO Na toto čaká celý Prešov: NDS ukázala, ako bude vyzerať vysnívaný obchvat

Foto
26.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Prešovčania sa môžu pomaly, ale isto tešiť. Dopravnú situáciu na východe krajiny by mohol konečne odľahčiť severný obchvat metropoly Šariša, o ktorí sa už dlho usilujú aj tamojší aktivisti. Národná diaľničná spoločnosť ukázala, ako by mohol vyzerať! viac »

Zverejnili rebríček najlepších nemocníc Slovenska: Pozrite sa, ako skončila tá vaša!

Zverejnili rebríček najlepších nemocníc

02.11.2016 19:13

BRATISLAVA - Slovensko dnes spoznalo rebríček najlepších nemocníc za rok 2016. Hodnotil ich inštitút INEKO podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2012-2015. Kam je radosť chodiť a ktorým nemocniciach sa radšej vyhýbať? viac »


Najkrajšie jesenné FOTO polárneho fenoménu: Z vesmíru vyzerá ako svätožiara Zeme

Najkrajšie jesenné FOTO polárneho
Foto

31.10.2016 17:00

BRATISLAVA – Magickú polárnu žiaru je možné pozorovať aj z vesmíru. Vyzerá ako zlatistý pás svetla, ťahajúci sa severom planéty. Pozrite sa na najkrajšie jesenné snímky z oblasti Islandu, Nórskeho mora a Škandinávie zachytené družicami Suomi NPP. viac »


FOTOSÚŤAŽ Najkrajšie pohľady na jeseň 2016: Takto videli október v prírode Slováci

FOTOSÚŤAŽ Najkrajšie pohľady na
Foto

31.10.2016 09:58

BRATISLAVA - Farby jesene sú pastvou pre oči aj pre našich čitateľov, ktorí nám do redakcie celý víkend posielali fotografie tohto ročného obdobia. Väčšina autorov sa okrem prírodných scenérií sústredila aj na ducha miesta. Zábery, ktoré sa nám zapáčili najviac, odmeníme malým darčekom. viac »


FOTOREPORTÁŽ Erotické pohľadnice zo začiatku 20. storočia: Potešenie pre našich pradedkov

FOTOREPORTÁŽ Erotické pohľadnice zo
Foto

29.10.2016 22:00

PARÍŽ - Že nahota bola začiatkom dvadsiateho storočia tabu? Kdeže, práve takéto erotické pohľadnice tešili už našich pradedkov. A veru je sa na čo pozerať - ženy v tej dobe totiž neboli žiadne vychrtliny. viac »


FOTO Najnovšie mapy zločinov na Slovensku: Pozrite sa, kde sa žije najbezpečnejšie

FOTO Najnovšie mapy zločinov
Foto

27.10.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra zverejnilo mapy kriminality za tretí štvrťrok 2016. Za posledné tri mesiace trestná činnosť mierne poklesla. Pozrite sa, ktoré mestá sú v našej krajine najbezpečnejšie a kde si treba dať väčší pozor. viac »


Architekti predstavili výškové projekty: Pozrite sa, ako bude vyzerať Bratislava o 20 rokov

Architekti predstavili výškové projekty:
Foto

26.10.2016 06:45

BRATISLAVA – Bratislava bude mať novú podobu. Magistrát predstavil nové návrhy urbanistického riešenia hlavného mesta, ktoré rátajú s ďalšími výškovými budovami. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal prezradil, kde by mohli pribudnúť výškové budovy. viac »


Ďalšie škandalózne zistenie o falošnom chirurgovi: Dlhy štátu a biznis s Mečiarovým privatizérom!

Ďalšie škandalózne zistenie o

21.10.2016 09:40

BRATISLAVA - V kauze falošného plastického chirurga sa na povrch vynára jedno prekvapenie za druhým. Ďalším nečakaným odhalením je podnikanie kontroverzného lekára s cudzokrajnými koreňmi. Yassine Ghazi má okrem štátnych dlhov aj zaujímavé biznis spojenie. viac »


FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom štáte: "Iba vôľ a tela verí správam nepriateľa"

FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom

20.10.2016 19:30

BRATISLAVA - Umenie a propagandu jedného z najkontroverznejších období novodobých dejín Slovenska mapuje doteraz najväčšia a zároveň najkomplikovanejšia výstava Slovenskej národnej galérie. Výstava Sen x skutočnosť s podtitulom Umenie & propaganda 1939 – 1945 sleduje prostredníctvom viac ako 1 200 diel postavenie, podoby a funkcie umenia a propagandy ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen, drsná realita na predmestí Los Angeles

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen,
Foto

16.10.2016 19:40

LOS ANGELES - Fotografka zachytila drsnú realitu predmestia Los Angeles, kde pohľad na zdrogovaných ľudí a bezdomovcov nie je vôbec výnimočným, ale naopak úplne bežným javom. Aj takto môže vyzerať americký sen. viac »


Najsilnejšie momenty pohrebu Michala Kováča: FOTO Takto sme sa lúčili s prvým prezidentom

Najsilnejšie momenty pohrebu Michala
Foto

14.10.2016 12:00

BRATISLAVA – Na Slovensku včera panoval štátny smútok. Nášmu prvému prezidentovi Michalovi Kováčovi sme povedali posledné zbohom. Smútočného ceremoniálu sa zúčastnili mnohé osobnosti politického a kultúrneho života. Pozrite sa, ako prebiehala posledná rozlúčka očami účastníkov pohrebného sprievodu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.