Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Najkontroverznejší slovenský návrhár bez hanby: Ukázal zadok aj chlpatý PREDOK... Fuuuu!

Robert Vrzala
Robert Vrzala
19.05.2017 00:00

BRATISLAVA - Tak ale toto je už naozaj príliš! I keď slovenský návrhár Róbert Vrzala (29) bez debaty patrí medzi najkontroverznejšie postavičky slovenského šoubiznisu, to, čo dokázal najnovšie, už naozaj prekračuje všetky hranice. Absolútne sa totiž neštítil ukázať to, čo skrýva pod spodnou bielizňou!


Po „šmakoch”, ako sú napríklad brutálne zarastené pazuchy, na ktorých by sa bez problémov vybúrili aj vlasový stylisti, zašiel Vrzala ešte ďalej. Skrátka stiahol gate a svojim fanúšikom doprial možnosť vychutnať si pohľad na jeho najintímnejšie miestečka. A že od príjemného má poriadne ďaleko! Robo totiž, zdá sa, žiletke neholduje nielen, čo sa týka podpazušia. Prirodzený bujný porast si návrhár pestuje evidentne aj „tam dole" a je naň značne hrdý.

Róber Vrzala je na svoje zarastené prirodzenie patrične pyšný.
Najkontroverznejší slovenský návrhár bez

V odraze zrkadla nechýba ani detail na jeho nahý zadok a výstrednú snímku okomentoval taktiež svojsky. „Je*e mi, mám v pi*i,“ napísal Vrzala pod hanbatú fotografiu. Ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát, no vzhľadom na stúpajúce teploty by mohol Robot dopriať letný strih aj svojmu malému kamarátovi. Vzdušnosť je predsa nadovšetko. 

Páči sa vám ak, si niekto pestuje takéto extrémne ochlpenie?

75 % nie
áno 25 %

Hlasovalo: 620Galéria

Robert Vrzala Robert Vrzala sa netají Robert Vrzala a Patrícia Robert Vrzala sa netají Robert Vrzala sa netají

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram R.V.,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články