Štvrtok, 24. máj 2018. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Zúfalá a opustená? Takto sa Natálii Puklušovej žije po afére s Andym Krausom

Natália Puklušová
Natália Puklušová
17.02.2017 05:45

BRATISLAVA - Nemá sa na čo sťažovať! Hoci sa o Natálii Puklušovej (32) v poslednom období hovorilo, že je nešťastná a zúfalá, pravda vyzerá celkom inak. Krásna herečka si život užíva plnými dúškami a zdá sa, že z nešťastnej aférky sa dávno pozbierala.


Za všetko svedčí fakt, že Natália sa nedávno objavila na premiére muzikálu Sibyla, kde doslova žiarila. Puklušová po celý čas rozdávala úsmevy na všetky strany a ako sme sa dozvedeli, predstavenie si prišla vychutnať v spoločnosti priateľov. Na herečkinom výzore absolútne nič nenaznačovalo, že by sa v súkromí mala trápiť, a to napriek tomu, že ju v posledných dňoch sužovali zdravotné problémy.

Zúfalá a opustená? Takto

Keď sme sa Natálie spýtali, ako si užíva večer, bola spokojná. ,,V muzikáli sa mi páčili skôr individuálni umelci. Boli tam tri úžasné talenty. Veľmi pekne strávený večer,“ povedala nám s úsmevom sympatická herečka. 


Galéria

Natália Puklušová Natália Puklušová Natália Puklušová rozhodne nie Natália Puklušová v čase, Natália Puklušová si vie Natália Puklušová a Matej

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články