Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Zeman zhrozil Čechov, FOTO bledý a nepríčetný pohľad: Vyzerá zle, tvrdí expremiér Topolánek

Miloš Zeman
Miloš Zeman
02.11.2017 11:32

PRAHA - Prezident Českej republiky v poslednej dobe nevyzerá veľmi dobre. Pri poslednom verejnom prejave sa musel opierať o stolík a svoje úvodné slová dokončil len veľmi ťažko. To, že je v zlom stave si všimol aj expremiér Mirek Topolánek. Do dôchodku ho však posielajú aj diváci.


Pomalý a miestami nesúvislý prejav, opieranie sa o stolík a ťažké nádychy. Aj tak vyzeral utorkový úvodný prejav českého prezidenta Miloša Zemana. Nevládal stáť na nohách a slová z neho išli len veľmi ťažko. Bohužiaľ, to ako vyzeral, si všimli viacerí.

Miloš Zeman poveril Andreja

Už by nemal byť prezidentom

Na adresu Zemanovho vzhľadu sa vyjadril aj bývalý premiér Mirek Topolánek. "Miloš vyzerá tak zle, a mám ho natoľko rád, že by som mu želal, aby už nebol prezident. Je to v jeho vlastnom záujme," povedal Topolánek v Českej televízii. K záberom utorkovej schôdzky poznamenal, že ho takto nevidí často.

Zeman vraj dal do kampane viac, než ostatní kandidáti, to na ňom zanechalo svoju daň. "Až k samozničeniu," poznamenal Topolánek. "Milošovi prajem veľa zdravia a možno aj rozhodnutie, ktoré sa mu odo mňa zrejme nebude páčiť. A to je, aby nekandidoval. Pretože mám o neho strach,“ uzavrel niekdajší šéf občianskych demokratov.

Miloš Zeman poveril Andreja

Ľudia reagujú: Je úplne v koncoch!

Záznam z utorkovho vyhlásenia zverejnila na svojom Facebooku ČT24. Pod videom sa strhla búrlivá diskusia, pretože aj ľudia si všimli, že s prezidentom nie je niečo v poriadku. "Panebože, veď ten Miloš Zeman je úplne v koncoch... Prečo si nedopraju pokoj v posledných rokoch života. Je to nedôstojné voči nám všetkým a predovšetkým jemu," napísala Magda.

Miloš Zeman poveril Andreja

"Som priaznivcom pána prezidenta, s ľútosťou však musím konštatovať, že v poslednej dobe sa zdá byť veľmi unavený a pravdepodobne aj zdravotne je na tom horšie," podotkol Jiří. Niektorí vyzvali prezidenta, aby sa šiel liečiť, iní ho už vo voľbách nepodporia.

Miloš Zeman

"Pán Zeman je asi chorý, celkovo vyzerá zle. Hovorí nezrozumiteľne. Už ho znova nebudem voliť. Nech ide do dôchodku," napísala Bianka. "Ľudia, majte rozum a nevoľte už Zemana! Nechajte ho odísť na Vysočinu do dôchodku," hovorí Pavel. 73-ročný Zeman mal za úlohu poveriť Andreja Babiša jednaním o zostavení vlády. Zatiaľ však ide len o neformálny krok, nasledovať by malo menovanie Babiša za premiéra. Ak Babiš neuspeje, Zeman mu dá aj druhú šancu.

Miloš Zeman poveril Andreja


Galéria

Miloš Zeman Miloš Zeman poveril Andreja Miloš Zeman poveril Andreja Miloš Zeman poveril Andreja Miloš Zeman Miloš Zeman poveril Andreja Miloš Zeman

Nástroje k článkuZDROJ: AMaj
FOTO: Facebook/ČT24, SITA/AP/Petr David Josek

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články