Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Expriateľka žiarlila na Daniela: Počas spánku ho zmrzačila, ráno sa mu zrútil svet

 Na Daniela zaútočila priateľka kyselinou sírovou
Na Daniela zaútočila priateľka kyselinou sírovou
17.07.2017 17:20

LEICESTER - Krutý osud postihol Daniela (31). Jeho partnerka nedokázala udržať žiarlivosť a ohavne sa na ňom vybúrila. Počas spánku mu do tváre naliala kyselinu sírovú, Danielovi zmenil útok život od základov.


Daniel Rotario a Katie Leongová tvorili pár, žili v Leicestri. Jednu noc tuho zaspal, no zobudil sa na akési pálenie. Sprvu si myslel, že je to horúca voda. Bolesť sa ale stupňovala. Uvedomil si, že bol zasiahnutý kyselinou sírovou. Obliala ho práve Katie. 

Svojím otrasným počinom Daniela navždy zmrzačila, a dokonca prišiel o zrak. "Kyselina vzala spolu so sebou aj kúsok zo mňa. Nikdy už nebudem rovnaký. Nezabudnem na ten šok, následnú bolesť a bezmocnosť. Môj život sa navždy zmenil," povedal Daniel pre portál mirror.co.uk s tým, že kyselina mu okrem vonkajších jaziev urobila jednu hlbokú aj na duši. "Kyselina sírová by sa nemala predávať bez licencie. Je priam škandalózne, ako ľahko sa ku nej dá dostať. Koľko životov je potrebné zničiť, aby bola zakázaná?" pýta sa. 

Expriateľka žiarlila na Daniela:

Osudná noc

Daniel pochádza z Rumunska. Keď sa zoznámil s Katie, presťahoval sa k nej. Tvrdila mu, že má 36 rokov. Klamala, pretože mala 51. Veľká láska sa zmenila na peklo. Katie na partnera veľmi žiarlila. "Nespal som pri Katie, pretože sme sa opäť pohádali. Keď som sa však zobudil, cítil som na tvári niečo horúce. Nevedel som, či to bol sen, stalo sa to v noci, keď som spal v posteli. Vyskočil som, keď som v ústach cítil niečo kyslé. Už vtedy som prestával vidieť na pravé oko. Následne som prestal vidieť aj na druhé. Všetko bolo biele, nevidel som nič," opísal hororové okamihy Daniel. 

Expriateľka žiarlila na Daniela:

Po útoku bol päť týždňov v kóme. Lekárom sa ho, našťastie, podarilo zachrániť. Otec bol z pohľadu na syna zničený, mama ho ešte nevidela. Daniel sa jej nechce ukázať. Domnieva sa, že pohľad na neho by mame roztrhol od žiaľu srdce. Keď sa v nemocnici prebral, navštívili ho policajti. Povedali mu, koľko rokov mala v skutočnosti Katie. "Keď mi povedali, že má 50 a nie 30, uvedomil som si, že ju vlastne ani nepoznám," priznal.

Expriateľka žiarlila na Daniela:

Daniela stretlo v najhoršej chvíli šťastie

Po tom, čo opustil nemocnicu, sa zotavoval v podpornom centre. Na život akoby rezignoval, nechcel s nikým komunikvať, až kým nestretol Annu, ktorá v centre pracovala. Vzplanula medzi nimi láska. Anna dala dokonca výpoveď, aby v centre nedošlo ku konfliktu záujmov. "Užívala som si flirtovanie, bol zábavný a aj múdry," zaspomínala Anna a Daniel doplnil: "Na našom prvom rande sme šli na večeru, tam som ju aj pobozkal. Žil som s diablom, teraz žijem s anjelom. Dokonca sme sa rozprávali aj o manželstve."

Expriateľka žiarlila na Daniela:

Daniel prišiel po útoku o obe oči. Priateľku Annu a svoje rany tak nikdy neuvidí. Katie dostala trest 17 rokov za pokus o vraždu. "Nemyslím si, že ten rozsudok je správny. Nikdy už nebudem ako predtým. Ani o 17 rokov, ani o 100. Raz ju však pôjdem navštíviť, som o tom presvedčený," zveril sa na záver Daniel.  


Galéria

 Na Daniela zaútočila

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Profimedia/Ken Mc Kay/ITV/REX/Shutterstock, Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články