50 rokov a telo bohyne! Táto herečka nikdy nesklame | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

50 rokov a telo bohyne! Táto herečka nikdy nesklame

Táto kráska vie ako potešiť oči mužských priaznivcov.
Táto kráska vie ako potešiť oči mužských priaznivcov. , Zdroj: Instagram
13.08.2017 00:00

LOS ANGELES - Vyzerá fantasticky! Reč je o herečke Salme Hayek, ktorá v septembri oslávi už 51. narodeniny. Pri pohľade na ňu to však znie neuveriteľne. Okrem dokonalej tváričky ohuruje stále pevným telom. Najnovšie sa na internete pochválila provokatívnou fotkou, ktorá je dôkazom, že táto sexica je stále v skvelej forme.


Seba schladila, všetkých rozpálila! Salma Hayek môže byť príkladom pre mnohé rovesníčky. Hoci už nepatrí k najmladším herečkám, pribúdajúce roky jej nič neubrali na šarme. Známa herečka za to vďačí nielen dobrým génom, ale aj tomu, že sa o svoj zovňajšok stará. 

Že tmavovláska nestratila nič zo svojho sexepílu rada dokazuje aj prostredníctvom instagramu. Tam často zverejňuje dráždivé momentky. V týchto dňoch potešila priaznivcov pohľadom na svoje telo v miniatúrnych bikinách. 

„Vyzeráš fantasticky. Jednoznačne patríš medzi najsexi ženy sveta. Nádhera!” znejú pochvalné komentáre pod fotkami, na ktorých Salma predvádza svoje božské krivky. Stotožňujete sa s fanúšikmi krásnej herečky?   

Salma Hayek má aj po 50-tke dokonalé telo.
Salma Hayek
Zdroj: Instagram

Salma Hayek si stále môže bez výčitiek obliecť úsporné bikiny.
Salma Hayek
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Salma Hayek dobrú postavu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 782Galéria

Táto kráska vie ako Salma Hayek má aj Salma Hayek si stále Salma Hayek má aj Salma Hayek s manželom. Salma Hayek je krásna Salma Hayek na svoj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články