Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Zúfalá manželka rozkysla: Eva, kde máš bikiny?

Eva Longoria sa vždy rada pretŕčala v bikinách.
Eva Longoria sa vždy rada pretŕčala v bikinách.
20.04.2017 22:00

HAWAII - Netrúfa si na ne! Eva Longoria (42), známa najmä účinkovaním v seriáli Zúfalé manželky, sa vždy rada pretŕčala v bikinách. V uplynulých dňoch ju však paparazzi nafotili v celých plavkách a rozruch narobila aj oblejšími krivkami. Nuž, vyzerá to tak, že vydatej paničke akosi zachutilo papať.


Eva Longoria nikdy nepatrila medzi vychrtliny. Jej postava bola vždy skôr "šťavnatá" a zaoblená na tých správnych miestach. V bikinách ale vždy vyzerala skvele. Mnohých preto prekvapili jej najnovšie fotky, ktoré vznikli počas dovolenky na Havajských ostrovoch. 

Hviezda seriálu Zúfalé manželky mala oblečené celé plavky. Nimi sa očividne snažila maskovať nejaké to kilo navyše. Pohľad na jej zadok poteší nejednu smrteľníčku, ktorú trápi celulitída.

Všetko nasvedčuje tomu, že Eva popri manželských povinnostiach akosi nestíha dbať o svoju figúru. Jej muž, podnikateľ José Bastón, sa ale nesťažuje. Pozrite sa, ako láskyplne ju bozkával!

Takto vyzerala Eva Longoria koncom minulého roka.
Eva Longoria

Eva Longoria prekvapila oblejšími krivkami, ktoré schovala do celých plaviek.
Eva Longoria

Myslíte si, že to Eve svedčí aj v celých plavkách?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 629Galéria

Eva Longoria sa vždy Takto vyzerala Eva Longoria Eva Longoria prekvapila oblejšími Eva Longoria sa rada Eva Longoria sa v Eva Longoria Eva Longoria rada provokuje. Eva Longoria.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články