Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Miláčik tínedžeriek Bieber v rukách polície: Mal napadnúť človeka!

Justin Bieber
Justin Bieber
16.02.2017 15:30

LOS ANGELES - Clevelandská polícia vyšetruje údajné napadnutie istého Rodneyho Cannona, ktorého sa vraj dopustil kanadský spevák Justin Bieber. Tridsaťštyriročný muž z Las Vegas, ktorý ho v utorok udal polícii, sa s ním dostal do potýčky vlani 8. júna v hoteli v Clevelande, kde sa stretli po basketbalovom zápase.


Podľa policajnej správy si interpret s Cannonom vypil a zobral mu okuliare, pričom ten si ho vzápätí vyfotil. To Biebera nahnevalo, vytrhol mu z rúk mobil a začal vymazávať fotografie. Muž si telefón následne zobral späť a chcel aj okuliare, ale 22-ročný rodák z Londonu v Ontariu ho niekoľkokrát udrel do tváre. On ho preto zvalil na zem, na čo zareagovali Bieberovi ochrankári, ktorí ho tiež viackrát udreli. Cannon údajne po incidente absolvoval vyšetrenie v nemocnici. Interpretov zástupca sa k situácii zatiaľ nevyjadril. 

Justin Drew Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a Purpose (2015). Na konte má tiež kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Počas kariéry stihol získať napríklad jednu cenu Grammy, dve BRIT Awards, dvanásť American Music Awards, štrnásť Billboard Music Awards, či dvadsať Teen Choice Awards. 


Galéria

Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články