Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Rajcovná modelka ako sexi zajačik: Túto by ehm-ehm... vyšibal každý chlap!

Lily Aldridge ako sexi zajačik.
Lily Aldridge ako sexi zajačik.
28.03.2016 00:00

LOS ANGELES - O šibačov by nemala núdzu! Veľkonočný pondelok sa mnohým spája najmä so šibačkou a oblievačkou. Samozrejmosťou sú tiež kraslice, či zajkovia. Tvorcovia magazínu LOVE si pri tej príležitosti pripravili pre svojich priaznivcov špeciálny pozdrav, v ktorom je hlavnou hviezdou modelka Lily Aldridge (30). Kráska predviedla pred kamerami odhalené stehienka a niet pochýb, že chlapi si pri jeho sledovaní prídu na svoje.


Americká modelka Lily Aldridge je svetu dobre známa. Vďaka dokonale tvarovaným krivkám sa stala tvárou plavkového magazínu Sports Illustrated a je jedným z anjelikov Victoria´s Secret. Okrem toho je manželkou lídra kapely Kings of Leon - Caleba Followilla, s ktorým má rozkošnú dcérku. Kráska popri tom všetkom nezabúda na svojich fanúšikov. Prostredníctvom sociálnych sietí sa s nimi delí o pracovné úspechy, i momentky zo súkromia.  

Pri príležitosti veľkonočných sviatkov sa brunetka prezliekla za rajcovného zajačika a v spolupráci s magazínom LOVE nafotila sériu vydarených záberov, ktoré potešia nejedno mužské oko. Na internete sa okrem toho objavilo aj krátke video. „Je to úžasné. Takto by mala Veľká noc vyzerať. Cítiť z toho radosť a ty si tam, ako to už býva zvykom, brutálne sexi,” neskrývali nadšenie fanúšikovia sympatickej modelky.  

Lily Aldridge sa pýši výstavnými krivkami.
Lily Aldridge

Lily Aldridge si šantenie vo veľkonočne ladenom videu užívala.
Lily Aldridg

Máte rád/rada tradíciu šibačky a oblievačky?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 247Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram/ LOVE magazine, SITA, Victoria´s Secret

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články