Veľká rana pre seriálových fanúšikov: Obľúbený počin nadobro KONČÍ! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Veľká rana pre seriálových fanúšikov: Obľúbený počin nadobro KONČÍ!

Kosti
Kosti, Zdroj: 20th Century Fox Television
26.02.2016 17:30

LOS ANGELES - Americký kriminálny seriál Kosti (2005) skončí po dvanástej sezóne. Informoval o tom filmový portál Deadline, ktorý uvádza, že projekt televíznej spoločnosti 20th Century Fox Television bude pokračovať po aktuálnej jedenástej sérii poslednými dvanástimi epizódami.


V úlohách ústrednej dvojice sa znova predstavia Emily Deschanel a David Boreanaz, ako tvorcovia programu sa vrátia Jonathan Collier a Michael Peterson. Populárny seriál ukončia po 246 dieloch, čím sa stane jedným z najdlhších projektov televíznej stanice FOX, ktorá ho vysiela.

Kosti sú inšpirované kriminálnymi románmi spisovateľky a forenznej antropologičky Kathy Reichs, ktorá je zároveň jednou z producentiek seriálu. Okrem spomínaných Emily Deschanel a Davida Boreanaza, ktorí stvárňujú Temperance "Kosť" Brennanovú a Seeleyho Bootha, v seriáli momentálne účinkujú aj Michaela Conlin (Angela Montenegrová), T.J. Thyne (Jack Hodgins), Tamara Taylor (Camille Saroyanová) či John Boyd (James Aubrey). Kosti získali zatiaľ dve nominácie na cenu Emmy. 


Galéria

Kosti Kosti Emily Deschanel Emily Deschanel Emily Deschanel

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: 20th Century Fox Television

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články