Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Herečke zo známeho seriálu ťahá na 100-ku: Dnes je to »stará vražda«, kedysi bola fešanda!

Angela Lansbury mala v mladosti množstvo obdivovateľov. Fanúšikov si neskôr získala najmä medzi milovníkmi detektívok.
Angela Lansbury mala v mladosti množstvo obdivovateľov. Fanúšikov si neskôr získala najmä medzi milovníkmi detektívok.
13.01.2016 20:00

LOS ANGELES - Krásna ako obrázok! Angela Lansbury (90) je divákom po celom svete známa najmä účinkovaním v americkom televíznom seriáli To je vražda, napísala. Tam stvárnila spisovateľku a amatérsku detektívku. Spomínaný počin sa prestal nakrúcať v roku 1996, keď mala herečka už po 70-tke. Aktuálne si užíva jeseň svojho života a stále je elegantnou dámou. Ako ale vyzerala, keď svoju hviezdnu kariéru ešte len začínala?!


V 80. a 90. rokoch vzniklo viacero seriálov, ktoré sa dlhodobo tešili veľkej obľube a priazni divákov. Množstvo priaznivcov mal aj detektívny počin s názvom To je vražda, napísala, ktorého neodmysliteľnou súčasťou je blonďavá spisovateľka Jessica Flatcher. 


Mohlo by vás zaujímať: 


Detektívku - amatérku stvárnila pred kamerami herečka Angela Lansbury, ktorá minulý rok oslávila krásne 90. narodeniny. A hoci túto umelkyňu pozná verejnosť prevažne ako vráskavú dôchodkyňu s krátkym účesom, aj ona bola v mladosti obletovaná rovnako, ako väčšina jej kolegýń. 

Pri pohľade na zábery z filmov, ktoré sú späté so začiatkami jej kariéry, niet pochýb, že Angela mala množstvo nápadníkov. Tvár ako obrázok a postava zaoblená na správnych miestach v kombnácii s talentom zaručili rodáčke z Veľkej Británie nielen množstvo pracovných príležitostí, ale aj viacero významných cien.

Takto vyzerala Angela Lansbury, keď mala sladkých 21 rokov.
Angela Lansbury, (1946-7)

Angela Lansbury oslávila minulý rok okrúhlu 90-tku.
Angela Lansbury

Poznáte spomínaný seriál?

4 % nie
áno 96 %

Hlasovalo: 1313Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, Universal Pictures, MGM, Paramount Pictures, Sony Pictures Television

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články