Prominentná dcéra nahodila bikiny: Zo sladkej 16-tky vyrastá sexi cica! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Prominentná dcéra nahodila bikiny: Zo sladkej 16-tky vyrastá sexi cica!

Hailey Baldwin má v 16-ich postavičku ako stvorenú pre modeling.
Hailey Baldwin má v 16-ich postavičku ako stvorenú pre modeling., Zdroj: profimedia.sk
17.07.2012 22:00

MIAMI – Obdivuhodná genetická výbava! Ak slečna v hollywoodskych kruhoch dostane do vienka priezvisko Baldwin, o svoju budúcnosť sa báť rozhodne nemusí. Len 16-ročná Hailey sa ale na otcove renomé nespolieha. Už ako tínedžerka zamestnáva paparazzov – veď v bikinách má postavičku ako lusk.


Klan úspešných sa rozrastá! Len nedávno sme vám priniesli záber 16-ročnej Ireland Baldwin, ktorá v newyorských uliciach ohúrila paparazzov. Dcéra Aleca Baldwina a Kim Basinger však nie je jedinou dospievajúcou kráskou v rodine. S atraktívnym zovňajškom sa môže pochváliť aj jej sesternica Hailey, ktorá si uplynulý víkend odskočila na obľúbenú pláž v Miami. A o nápadníkov núdzu zaručene nemala.

Ploché bruško a výstavné krivky modelky – to všetko sladká blondínka predvádzala v ružových bikinách. Slnečné lúče a morské vlny si však ani tentokrát nevychutnávala sama. Úlohy súkromného ochrankára sa totiž zhostil jej otec Stephen, ktorý si svoju mladšiu ratolesť strážil ako oko v hlave.

Hailey Baldwin v bikinách
Zdroj: profimedia.sk

Napriek tomu, že Hailey má na vážne ľúbostné romance ešte čas, už teraz sa okolo nej točí kvantum obdivovateľov. Jedným z nich je vychádzajúca hviezdička Austin Mahone (16), ktorého v brandži označujú za nasledovníka Justina Biebera. Tínedžeri pred pár dňami strávili spoločné rande pri mori. „Mal som skvelý deň na pláži. Hailey, bolo zábavné si s tebou vyraziť,“ vyznal sa spevák zo svojich pocitov na sociálnej sieti Twitter. Zdá sa teda, že mladá kráska dlho single nezostane.

Myslíte si, že Hailey bude svoju v rámci kariéry kráčať v otcových šľapajách?

19 % nie
áno 81 %

Hlasovalo: 487Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články