Nedeľa, 18. marec 2018. Meniny má Eduard, zajtra Jozef.

Dramatické chvíle počas nakrúcania Chart show: Obrovské plamene v štúdiu!

Štúdio Chart show zachvátili plamene.
Štúdio Chart show zachvátili plamene.
14.03.2018 14:20

BRATISLAVA - Fú, tak tam bolo poriadne horúco! Hoci počas nakrúcania markizáckej Chart show nikdy nie je núdza o nečakané momenty, to, čo sa stalo pri príprave dnešného dielu, tu ešte nebolo! V štúdiu sa totiž objavili obrovské plamene. Situáciu, v ktorej stačilo k nepríjemnej nehode naozaj málo, nemal na svedomí nikto iný ako Adela Vinczeová (37).


V rámci jednej z typických zábavných aktivít, ktoré šou vždy sprevádzajú, dostane Adela so svojimi hosťami za úlohu nakrútiť klip k známemu hitu skupiny Desmod. A keďže ide o obľúbenú pieseň Zhorí všetko, čo mám, vtipnej úderke napadne zakomponovať do klipu nejaký ten oheň.

Blondínka sa teda napokon rozhodne pozapaľovať sviečky zapaľovačmi, čo však neprinesie požadovaný efekt. V nasledujúcich chvíľach svojím nápadom okrem divákov prekvapí aj prítomných hostí. Do rúk totiž nečakane vezme plameňomet, ktorý namieri na svietnik a skúsi to s ním.

Keď to nechce ísť so zapaľovačom, pôjde to s plameňometom!
Dramatické chvíle počas nakrúcania

Adela Vincezová sa počas nakrúcania Chart show doslova rozohnila.
Dramatické chvíle počas nakrúcania

Adela tak opäť dokáže, že je majstrom svojho remesla a nerobí jej žiadny problém spískať akúkoľvek spontánnu či plánovanú „hovadinu“. Počas svojho výstrelku, samozrejme, nikoho nezranila, no ako sa hovorí, človek nikdy nevie a stať sa môže čokoľvek. Ako celá pyrománia populárnej moderátorky dopadne, si môžete pozrieť už dnes večer na Markíze!

Páči sa vám, že sa Adela Vinczeová nechá nahovoriť na každú srandu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 695



Galéria

Štúdio Chart show zachvátili Keď to nechce ísť Adela Vincezová sa počas Adela Vinczeová Adela Vinczeová O prekvapenie sa večer O prekvapenie sa večer

Nástroje k článku



ZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články