Nedeľa, 20. august 2017. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Na extravagantnú speváčku zabudnite: Česko-slovenská diva bez mejkapu!

Lucie Bílá
Lucie Bílá
24.03.2016 11:00

PRAHA: Hrdo bez líčidiel! Najväčšie prominentné hviezdy len málokedy uvidíte bez vrstiev perfektného mejkapu a farbičiek. Obľúbená česká diva Lucie Bílá (49) však nedávno ukázala svoju prirodzenú tvár. Na známej sociálnej sieti sa pochválila fotografiou bez akýchkoľvek nánosov líčidiel, či príkras. A vyzerá naozaj dobre!


Najúspešnejšia speváčka českého a slovenského šoubiznisu Lucie Bílá onedlho oslávi okrúhle 50-te narodeniny, no svojim priaznivcom neustále dokazuje, že vek je len číslo. A pri tejto dive to zrejme platí dvojnásobne! Veď napriek pracovnej vyťaženosti a početným dynamickým vystúpeniam vyzerá naozaj skvelo a skutočný vek by jej odhadol len málokto.


Fíha, tá si trúfa: Lucie Bílá (48) iba v podväzkoch!


Rockerka Lucie Bílá sa v spoločnosti objavuje vždy dokonale upravená a na divadelných doskách, či koncertoch sa prezentuje v odvážnych outfitoch s extravagantnými príčeskami a výrazným mejkapom.

Tentokrát však sympatická tmavovláska zverejnila na sociálnej sieti Instagram zaujímavú fotografiu. Na snímke pózuje so svojimi domácimi maznáčikmi, no pozoruhodné je najmä to, že sa umelkyňa podelila so svojimi fanúšikmi o skutočne vzácny záber. Ten odhalil speváčkinu prirodzenú podobu. Strapaté vlasy a žiaden mejkap jej však z pôvabu vôbec neuberajú a Lucie tak hrdo dokazuje, že aj bez akéhokoľvek zásahu profesionálnych vizážistov, či stylistov vyzerá stále veľmi dobre.

Fotografiu bez akejkoľvek retuše a umelých vlasov ocenili aj speváčkini fanúšikovia, ktorí svoje sympatie neskrývali vo viacerých komentároch: Ale ste krásne! Všetky tri mačičky!” či  „Lucka, si veľmi krásna, pristane ti to!”

Páči sa vám Lucie Bílá aj bez extravagantných doplnkov a mejkapu?

12 % nie
áno 88 %

Hlasovalo: 1685Galéria

Lucie Bílá Lucie Bílá sa v Speváčka Lucie Bílá rada Česká diva Lucie Bílá Energická Lucie Bílá si

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: Enisey Abramov, Instagram L.B., TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články