Utorok, 24. apríl 2018. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Veď mohla prísť rovno hore bez! Známa tvár česko-slovenského šoubiznisu provokuje nielen manžela

Známa manželka známeho muža ukázala naozaj dosť.
Známa manželka známeho muža ukázala naozaj dosť.
25.02.2016 00:00

PRAHA - Manželka, matka a... riadna nehanebnica! Celé Česko aj Slovensko pozná Agátu Hanychovú (30) ako provokatérku. A nič sa na tom nezmenilo, ani keď porodila syna a neskôr sa vydala za moderátora, herca a speváka Jakuba Prachařa (32). Párik spolu najnovšie zavítal na otvorenie istej reštaurácie, kde ale mužské pohľady nepútali len pripravené lahôdky. Modelke totiž akosi utekali prsia z výstrihu a takmer ukázala aj bradavku.


Moderátor a naposledy porotca jojkárskej šou Česko Slovensko má talent Jakub Prachař je už skoro dva roky ženatý so škandalistkou Agátou Hanychovou. Okrem toho nahradil aj otca jej synovi Kryšpínovi. 

Napriek tomu je brunetka sexi nielen pre neho, ale stále sa oblieka provokujúco aj do spoločnosti. Na otvorení istej reštaurácie bolo takmer každé mužské oko zamerané práve na jej dekolt. Mala totiž na sebe obtiahnuté kožené šaty s poriadne hlboko vykrojeným výstrihom, ktorý toho veľa nezakryl zhora ani zboku. 

Fotografie zo spoločenskej akcie sú tak plné pŕs pani Prachařovej. A stačilo naozaj málo, aby neukázala všetkým aj bradavku. 

Výstrih Agáty Hanychovej
Veď mohla prísť rovno

Myslíte si, že Agáta mala zvoliť menší výstrih?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 1263Galéria

Známa manželka známeho muža Výstrih Agáty Hanychovej Agáta Hanychová provokovala svojím Agáta Hanychová s manželom Agáta Hanychová

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Profimedia, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články