Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Záhadná nehoda pri Bratislave: Ťažká zrážka dvoch áut, no TAKÚ reakciu polície sme vôbec nečakali

Ilustračné foto
Ilustračné foto
17.01.2016 15:15

BRATISLAVA - Vskutku záhadná nehoda sa stala v stredu ráno. Do redakcie sme dostali tip, že pri Bratislave došlo k zrážke dvoch áut, pričom jedno skončilo prevrátené na streche. Pýtali sme sa kompetentných, no ich odpoveď nás prekvapila.


Vaše tipy

O nehode nám napísala čitateľka, ktorá cestovala skoro ráno do práce. Podľa jej slov bolo okolo štvrť na sedem, keď prechádzala úsekom medzi obcami Čunovo a Vojka, kde videla havarované autá. O nehode informoval aj dopravný servis v rádiu. "Prechádzali sme okolo. Jedno auto bolo prevrátené na streche, druhé bolo poškodené a vyzeralo tak, že mohlo byť tiež na kapote," napísala nám čitateľka.

Nakoľko sa obec Vojka nachádza v Trnavskom kraji a obec Čunovo v Bratislavskom, oslovili sme obe krajské policajné riaditeľstvá. "K dopravnej nehode došlo pravdepodobne v Bratislavskom kraji," napísala nám hovorkyňa trnavských policajtov Mária Linkešová. "Na základe vami poskytnutých informácií na útvaroch v pôsobnosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave neevidujeme vami uvedenú dopravnú nehodu medzi obcami Vojka a Čunovo," uviedla hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihalíková.

Nehodu neevidujú ani záchranári a ani hasiči. Ostáva teda záhadou, čo sa mohlo na danom úseku cesty stať. Človek s bujnou fantáziou by si hádam mohol myslieť, že sa incident stal v nejakej paralelnej realite. 


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články