Topky.sk - Bleskovky | Online spravodajstvo | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 25. august 2019. Meniny má Ľudovít, zajtra Samuel.

TOPKY

Petra Polnišová prezradila pikantné tajomstvo: TOTO by v sexe nedokázala!

Petra Polnišová

Petra Polnišová

pred 28 minútami

BRATISLAVA - Povedala to úplne na rovinu! Už pred niekoľkými týždňami vznikla medzi Petrou Polnišovou (43) a komičkou Evelyn (29) zaujímavá spolupráca. Nahrávajú spolu podcast Jau, to bolelo, kde bez obalu a pozlátka otvorene rozoberajú bežné ženské problémy. Tentokrát sa rozprávali na tému "priatelia s benefitmi" a Petra priznala, ako to v súkromí vníma ona. viac »

Protesty v Hongkongu neutíchajú: Demonštranti sa opäť zrazili s políciou

Na ďalších protestoch sa

včera o 14:35

HONGKONG - Polícia použila v sobotu na rozohnanie protivládneho protestu v Hongkongu opäť slzotvorný plyn a paprikový sprej. Policajné sily zadržali najmenej jedného z protestujúcich, píše agentúra AFP. viac »


Horúčavy nás potrápia aj dnes: V týchto okresoch sa uvaríte vo vlastnej šťave

Horúčavy nás potrápia aj

včera o 14:30

BRATISLAVA - Slovenský hydrometeorologický ústav varuje pred horúčavami v okresoch Sobrance, Michalovce a Trebišov. Ako píše na svojej oficiálnej webovej stránke, meteorologická výstraha prvého stupňa platí dnes od 13:00 do 17:00. viac »


Radosť v Iráne, strach vo svete: Krajina oznámila, že úspešne otestovala novú raketu

Radosť v Iráne, strach

včera o 14:10

TEHERÁN - Irán úspešne uskutočnil skúšku novej rakety, oznámil v sobotu veliteľ iránskych revolučných gárd Hosejn Salámí. Informovala o tom polooficiálna iránska tlačová agentúra Tasním, blízka revolučným gardám. viac »


Lustrácie sa netýkali len novinárov: Vyjadrenie právnika, jeho slová hovoria za všetko

Lustrácie sa netýkali len

včera o 14:02

BRATISLAVA - Zásah do súkromia neoprávneným lustrovaním novinárov v štátnych zoznamoch je bezprecedentný. Tvrdí to sporový právnik a zakladajúci partner advokátskej kancelárie Relevans Alexander Kadela. Ako ďalej konštatoval v súvislosti s lustráciami novinárov za účelom ich sledovania, nevie si predstaviť žiadny legitímny dôvod lustrácie novinárov ... viac »


Po dvadsiatke majú ženy väčšiu chuť na sex aj krajšiu tvár: Aké ďalšie neuveriteľné zmeny ťa čakajú?

Po dvadsiatke majú ženy

včera o 14:00

BRATISLAVA - Dospievanie je mixom rôznych zmien, ktoré sa dotýkajú nielen tvojej psychiky, názorov a pohľadu na život, ale aj samotného fungovania tela. Nemusíš sa však báť. Ak si nedávno sfúkla na torte dvadsať sviečok, môžeš si všimnúť, že tvoj organizmus sa začne správať trošku neštandardne. Niektoré zmeny sú príjemné, iné ťa možno zaskočia. Určite ... viac »


V Košiciach niekto zapálil kontajnery: Odniesli si to aj autá v okolí, škoda za tisíce eur

Požiarne auto

včera o 13:45

KOŠICE - K požiaru šiestich plastových kontajnerov na odpad došlo v noci na sobotu na Lomonosovej ulici v Košiciach, poškodené boli pritom aj dve vedľa stojace autá. Oheň na mieste okolo 4.00 h likvidovali privolaní hasiči. viac »


VIDEO Počuli ste už o Londýnskom kameni? Záhadný artefakt má vraj mystické sily

VIDEO Počuli ste už
Video

včera o 13:30

LONDÝN - O artefakte zo 16. storočia umiestnenom v malej krypte v Londýne sa hovorí, že má mystické sily. Vedci zatiaľ netušia, odkiaľ pochádza. O jeho pôvode existujú viaceré teórie, no žiadnu sa doteraz nepodarilo potvrdiť. Kameň tak zostáva pre archeológov záhadou. viac »


Silné dažde trápia ľudí v okolí Banskej Štiavnice: Hladiny potokov výrazne stúpli

V okolí Šarišského Štiavnika

včera o 13:20

BANSKÝ STUDENEC - Intenzívne zrážky sa v piatok (23. 8.) podvečer podpísali pod zdvihnutú hladinu potoka Jasenica v obci Banský Studenec (okres Banská Štiavnica). viac »


Tehotná Mirka Partlová to už neskryje: Pochválila sa rastúcim bruškom!

Tehotná Mirka Partlová to
Foto

včera o 13:00

BRATISLAVA - Herečka Mirka Partlová (34) je samé prekvapenie. Najprv koncom minulého roka šokovala svadbou s o 9 rokov mladším Matejom Gálisom, ako jedna z mála známych tvárí si vzala aj manželovo priezvisko a len tento týždeň oznámila radostnú novinku. Stihla sa už pochváliť aj fotkou tehotenského bruška! viac »


Modelka Bella Hadid oživila trend z prelomu milénia: Francúzska manikúra opäť na výslní

Fanúšičkou číslo jeden starej

včera o 12:59

PARÍŽ - Dobrá správa pre milovníčky francúzskej manikúry. Populárny nechtový trend je späť a jeho fanúšičkou číslo jedna je modelka Bella Hadid. Ako zdobí nielen jej ruky, ale akými trendami súčasnej francúzskej manikúry sa môžete inšpirovať aj vy? viac »


Ministerstvo práce žiada opraviť poslaneckú novelu zákona o rodičovskom príspevku

Ministerstvo práce žiada opraviť

včera o 12:55

BRATISLAVA - Ministerstvo práce a sociálnych vecí žiada opraviť poslanecký návrh novely zákona o rodičovskom príspevku, podľa ktorého sa má táto dávka od začiatku budúceho roka pre pracujúcich rodičov zvýšiť o 150 eur. Poslanci NR SR za stranu Smer-SD v novele zákona totiž nevyriešili to, že od začiatku budúceho roka sa má rodičovský príspevok podľa ... viac »


Odborná diskusia sa pri reforme nemocníc zmenila na politickú, tvrdí analytik INESS

Odborná diskusia sa pri

včera o 12:30

BRATISLAVA - Odborná diskusia sa pri reforme nemocníc, stratifikácii, zmenila na politickú. Uviedol to analytik Inštitútu ekonomických a spoločenských analýz INESS Martin Vlachynský. viac »


Žarnay chce vytvorením konkurenčného prostredia otvoriť priestor tvorbe a distribúcii učebníc

Oto Žarnay

včera o 12:05

BRATISLAVA - Vytvorením konkurenčného prostredia sa má otvoriť priestor tvorbe, realizácii a distribúcii učebníc, učebných textov a pracovných zošitov. Navrhuje to nezaradený poslanec Národnej rady SR Oto Žarnay. Na septembrovú schôdzu parlamentu preto predkladá návrh novely školského zákona. Cieľom je stanoviť jasné, zrozumiteľné a transparentné pravidlá ... viac »


„Federálna“ MISS sa vracia, favoritkou bookmakerov je Slovenka

„Federálna“ MISS sa vracia,

včera o 12:00

Tipovanie už dávno nie je len o športových udalostiach. viac »


AKTUÁLNE Dráma v dedine pri Zvolene: V rodinnom dome našli dobodaného muža

AKTUÁLNE Dráma v dedine

včera o 11:40

ŽELEZNÁ BREZNICA - V obci Železná Breznica v okrese Zvolen našli v rodinnom dome mŕtveho staršieho muža, ktorý mal na tele bodné poranenie. viac »


Dovolenky v ohrození! Pozor na podvodný portál, môžete prísť o veľké peniaze

Dovolenky v ohrození! Pozor

včera o 11:39

BRATISLAVA - Príslušníci finančnej správy z Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) sa zaoberajú podvodmi pri predaji zájazdov do rôznych zahraničných destinácií. Na základe podnetov od verejnosti a zistených informácií preverujú činnosť subjektu, ktorý prostredníctvom jednej internetovej stránky predával dovolenky od roku 2017. Podľa zistení RTVS ... viac »


Brutálna vražda v mexickom meste: Na smrť tam dobodali rímskokatolíckeho kňaza

Brutálna vražda v mexickom

včera o 11:25

MATAMOROS - V mexickom meste Matamoros dobodali na smrť rímskokatolíckeho kňaza. Predstavitelia cirkvi informovali, že obeťou bol José Martín Guzmán Vega. viac »


Známy spevák po 18 mesiacoch terapie: Takto je na tom po psychických problémoch!

Známy spevák po 18

včera o 11:00

LONDÝN - Ako najnovšie vyšlo najavo, Sam Smith (27) si už rok a pol prechádza terapiou. Pomerne nedávno spevák prezradil, že mal veľký problém so svojou sexuálnou identitou a v hlave mal poriadny zmätok. Teraz zhodnotil, k čomu najnovšie v hľadaní odpovedí na svoje problémy prišiel. viac »


Medzinárodný festival umenia ponúkne takmer štyridsať podujatí rôznych žánrov

Medzinárodný festival umenia ponúkne

včera o 11:00

V divadelných aj koncertných sálach, galériách, múzeách, ale aj na ulici sa budú od 8. do 14. septembra 2019 odohrávať takmer štyri desiatky podujatí Medzinárodného festivalu TRANS/MISIE 2019, ktorého organizátorom je Štátne divadlo Košice s podporou Ministerstva kultúry SR. Na svoje si prídu milovníci žánrov – divadla, hudby, výtvarného umenia, histórie, ... viac »


Fotograf a cestovateľ Patrik Paulínyi: Nerozumiem prečo sa ľudia boja cestovať, sú to najlepšie investované peniaze

Fotograf a cestovateľ Patrik

včera o 10:59

BRATISLAVA - Patrik Paulínyi sa na Slovensku preslávil ako autor skvelého videa Follow Me To Slovakia. Aj keď priznáva, že sa inšpiroval fotografiami od Murada Osmanna, jeho nápad poslovenčil a dodal mu parádne grády. Výsledkom bol klip, ktorý si podmanil celú našu krajinu. viac »


Najčítanejšie články