°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Labková patrola bude koncom januára opäť zasahovať v kinách!

Zdroj: Bontonfilm
22.01.2020 11:00

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov neohrozených labiek! Po megaúspechu v roku 2019 prichádzajú do kín ďalšie dobrodružstvá slávnej Labkovej patroly. Odvážne šteniatka budú tentokrát pomáhať pri veľkolepých automobilových pretekoch v Adventure Bay. Niektoré z nich sa dokonca samy posadia za volant pretekárskeho auta a predvedú všetkým divákom parádnu jazdu! Okrem špeciálneho dlhšieho pretekárskeho dielu sa môžete tešiť aj na dve najnovšie epizódy.


Labková patrola je jedným z najväčších detských fenoménov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s postavičkami z tohto obľúbeného seriálu.

Labková patrola bude koncom
Zdroj: Bontonfilm

Niet sa teda čo čudovať, že partička psích záchranárov zaznamenala minulý rok obrovský úspech aj na striebornom plátne. Pre mnohých detských divákov to bola zároveň premiérová návšteva kina a určite už netrpezlivo čakajú, kedy si svojich obľúbených hrdinov budú môcť opäť vychutnať v „nadživotnej“ veľkosti.

Labková patrola bude koncom
Zdroj: Bontonfilm

Labková patrola bude koncom
Zdroj: Bontonfilm

Na „labkáčov“ tento raz čaká veľké automobilové dobrodružstvo. Kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye vytvoria tím mechanikov pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu k víťazstvu. Ich šampión sa však nešťastne zraní a nemôže pokračovať v pretekoch. Labkovú patrolu ale len tak niečo nezastaví, žiadna úloha pre nich nie je príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Volant teda chytí do rúk Marshall, šliapne na plyn a predvedie všetkých divákom svoje výnimočné šoférske zručnosti.

Labková patrola bude koncom
Zdroj: Bontonfilm

Špeciálny pretekársky film doplnia dve nové epizódy, v ktorých si labky budú musieť poradiť s obrovskými odtrhnutými balónmi a zachraňovať priateľov zo siete gigantického pavúka. Chcete vedieť, ako to šteniatka všetko zvládnu? Film Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať! si budete môcť vychutnať v kinách od 30. januára 2020. Ak dovtedy nechcete čakať, predpremiéry sa uskutočnia už tento víkend 25. – 26. januára 2020 vo vybraných multiplexoch.

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články