°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Labková patrola mieri do kín!

Zdroj: Bontonfilm
23.07.2019 10:00

Detský animovaný seriál Labková patrola (Paw Patrol) si zamilovali už státisíce detí na celom svete. Teraz sa môžu tešiť, že ich obľúbení hrdinovia sa dostávajú aj na veľké filmové plátno a ich najnovšie dobrodružstvá môžu zažiť spolu s rodičmi v kine.


Chlapec Ryder spolu so svorkou statočných šteniatok dennodenne  zachraňuje ľudí a zvieratká  v zátoke Adventure Bay. Každé šteniatko zo záchranárskeho tímu má iné schopnosti, ktoré využíva v akciách: filmovú Labkovú patrolu tvorí požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma a letecká záchranárka Skye.

Labková patrola mieri do
Zdroj: Bontonfilm

Vo filmovom spracovaní seriálu Ryder a jeho pomocníci v niekoľkých epizódach riešia nové prípady, pri ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny.

Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu. Už žiadny plač a žiadna zlosť, Patrola má na všetko liek!

Labková patrola mieri do
Zdroj: Bontonfilm

Labková patrola je jedným z najväčších detských hitov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s motívmi a postavičkami tohto obľúbeného seriálu. A ak niečo milujú deti, majú to radi aj rodičia. Labkovú patrolu preto milujú všetci!

Labková patrola mieri do
Zdroj: Bontonfilm

Pripojte sa k roztomilým psíkom z Labkovej patroly a zažite s nimi dobrodružstvá, huncútstva aj tímovú spoluprácu!

Labkovááá patrola - v kinách už od 1. 8. so slovenským dabingom.

- reklamný článok -

 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: Bontonfilm

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články