°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

Dosť bolo superhrdinov: Tom Hardy prichádza ako krvilačný VENOM

Zdroj: itafilm
04.10.2018 10:00

Tom Hardy sa predstaví v zatiaľ najtemnejšej marvelovke.


Nudia vás akční hrdinovia v obtiahnutých oblekoch, ktorí svoje superschopnosti využívajú len pre dobro? Práve pre vás je tu dlhoočakávaný Venom, antihrdina bez zábran, ktorý sa bez problémov nechá ovládnuť svojimi krvilačnými chúťkami. Film o najpopulárnejšom záporákovi z komiksov spoločnosti Marvel uvidíte v kinách už od dnes. Pozrite si trailer k filmu Venom s hviezdnym Tomom Hardym plný napätia a akcie.

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého.

Dosť bolo superhrdinov: Tom
Zdroj: itafilm

Venom má byť podľa producentov a hlavnej hviezdy Toma Hardyho oveľa temnejší a drsnejší ako väčšina súčasných komiksových filmov. Podobať sa má teda viac na kinohity Logan a Deadpool ako napríklad na filmy o Avengeroch. Film má na svedomí režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland či akčným filmom Lovci gangstrov. Ten do filmu obsadil trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode. Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Všetky prachy sveta) či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One). Práve pre silné obsadenie a doterajšie ohlasy fanúšikov na zverejnené ukážky sa hovorí o Venomovi ako o najočakávanejšom filme jesene 2018

Dosť bolo superhrdinov: Tom
Zdroj: itafilm

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym môžete vo svojom kine vidieť už od dnes. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Dosť bolo superhrdinov: Tom
Zdroj: itafilm

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: ItaFilm

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články