Pondelok2. október 2023, meniny má Levoslav, zajtra Stela

Prečo by ste nemali chýbať na prehliadke Lýdia Eckhardt?

PR článok Zobraziť galériu (7)
(Zdroj: Peter Frolo)

Salón Lýdia Eckhardt už takmer 33 rokov pripravuje dvakrát ročne veľkolepé módne prehliadky, ktoré sú vždy spojené s konkrétnou témou. Za tých pár rokov sa počas módnych večerov zamysleli nad ŽIVOTOM, snívali SNY, ale aj ROZKVITLI, rozdali DARČEKY, či hľadali ENERGIU.

Ale ani jedna téma v minulosti nevyvolala v okolí takú „záhadnú„ reakciu ako táto. Áno, téma je prečo. Ale prečo PREČO? Najprv nás touto otázkou utýrajú deti a následne aj my sami seba. Aj keď často nedokážeme nájsť odpoveď, každé prečo nás niekam posunie a veľakrát zmení aj náš hodnotový rebríček. Prečo sa niekedy nezastavíme, nevnímame prírodu, nepýtame sa, nepočúvame... Prečo často hľadáme odpovede v okolí a nie sami v sebe, prečo sa vytráca osobná komunikácia...

Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Júlia Šimáková)

Tak príďte aj vy s nami zažiť tento veľkolepý večer, plný inšpiratívnych modelov, spoločného zamyslenia a komunikácie.

Srdečne Vás uvítame v priestore STARS AUDITORIUM. V priestore, kde sa konajú koncerty, divadelnej predstavenia a 10. novembra 2023 o 19:30 hod v premiére aj táto prehliadka.

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Peter Frolo)

 

Už tradične si pripijeme s vínom, ktoré pripraví vinohradníctvo PAVELKA A SYN.  Dlhoročne ponúkajú vína najvyššej kvality vyrábané z viniča s EKO- BIO postrekmi a preto sa ich vína podávajú aj pri všetkých oficiálnych návštevách.

Nebude chýbať ani Royal water! Voda je život a táto si ho plným právom zaslúži.

Aktuálna kolekcia kabeliek Coccinelle je pozvánkou do prchavého vesmíru, kde je možné všetko. Rešpektuje, že každá z nás je svojou vlastnou múzou v dynamickej rovnováhe medzi snom a realitou.

Už 25 rokov trvá spolupráca so značkou Fiorangelo. Tieto ručne vyrábané talianske topánky nás sprevádzajú v bežnom živote, na slávnostných podujatiach a samozrejme aj na tejto módnej prehliadke.

Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Peter Frolo)
Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Peter Frolo)
Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Peter Frolo)

O líčenie sa tradične postarajú vizážisti značky REVLON, ktorí dotvoria krásu modeliek. Lebo Revlon je značka, ktorá stelesňuje pôvab, sexi štýl a vo svojich inšpiráciách sa opiera o zvodnosť, provokáciu a vášeň. Kreatívne účesy vytvorí opäť Monika Zábojníková zo salónu KRÁSY MONIKA, ktorá sa stala dvornou kaderníčkou týchto prehliadok.

Prečo by ste nemali
Zobraziť galériu (7)
 (Zdroj: Peter Frolo)

 

Špičkové ozvučenie, osvetlenie to je spoločnosť Q – 99.  A v najvyššej kvalite už 24 rokov technicky zabezpečuje tieto prehliadky.

Súčasťou prehliadok je dlhodobo FEMINITY,  ZOZNAM.sk a Predpredaj.sk, ktorí opäť mediálne podporili tento projekt.

Večer plný módnych kreácii, ale aj  otázok a odpovedí vás určite vtiahne do pozitívnej energie a možno aj nasmeruje na vnútornú radosť. Lebo v živote nie je nutné vedieť kam ideme a prečo ideme. Jediné, čo je dôležité, že ideme s radosťou a úsmevom, lebo vtedy nemôžeme ísť zle.  

Vstupenky na módnu prehliadku Lýdia Eckhardt - PREČO? sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu