Po čom všetci túžia? Štyri ženy, štyri príbehy a jedna veľká túžba po láske | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Po čom všetci túžia? Štyri ženy, štyri príbehy a jedna veľká túžba po láske

Zdroj: Agentúra 212
27.08.2018 14:00

Autorské predstavenie Víta Krasa a Kateřiny Krovovej má úplne jednoduchú tému: Po čom všetci túžia? Samozrejme po láske, po nádhernej vlastnosti milovať a byť milovaný. Čo všetko sa objaví, koľko „šlupiek“ sa olúpe a čo z pod nich vylezie behom jedinej oslavy narodenín?


Zasmejete sa, zasmejete sa sami sebe. Víno, ženy, spev... Tešíme sa na každého muža, ktorý sa nebude báť s nami smiať. LÁSKA JE CHÉMIA. Príďte sa pozrieť pravde do očí a zistiť, čo ženy robia, keď si myslia, že sa na ne nikto akurát nepozeráprezradili autori predstavenie Můžem i s mužem. Autorské predstavenie ktoré vzniklo z potreby byť spolu, niečo tvoriť, baviť sa prácou.

Po čom všetci túžia?
Zdroj: Agentúra 212

Po čom všetci túžia?
Zdroj: Agentúra 212

„Tešíme sa na autentické stretnutie s divákom a našim cieľom je spoločne prežiť uvoľňujúci večer, kedy sa pokúsime odlúpnuť ochranné brnenie z našej duše. A samozrejme si zaspievame, pridáte sa?“ Mierna podoba so seriálom Sex v meste je možná, tu však všetko bude autentické, pravdivé, naše a vaše. Hlavné predstaviteľky sa tešia na publikum v Bratislave a budú sa snažiť potvrdiť, prečo v Česku patria medzi hviezdy divadla, filmu a televízie.
Vstupenky na predstavenie Můžem i s mužem  zakúpite v sieti .

Po čom všetci túžia?
Zdroj: Agentúra 212

Po čom všetci túžia?
Zdroj: Agentúra 212

Hrajú: Vanda Hybnerová, Kateřina Hrachovcová, Jitka Sedláčková a Dáša Zázvůrková

Po čom všetci túžia?
Zdroj: Agentúra 212

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články