Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Módne (s)hity z Eurovízie: Retro Humeňanská, fešák Opatovský a mačička Michaella!

Módne (s)hity hodnotí Ivan Bednárik
Módne (s)hity hodnotí Ivan Bednárik
18.02.2010 14:00

BRATISLAVA – Čím bližšie je finále, o to viac sa snažia! V pesničkovej súťaži Eurosong si speváci na svojom imidži dávajú naozaj záležať. Ako zhodnotil originálne outfity účinkujúcich zo semifinálových kôl stylista a vizážista Ivan Bednárik?


Módne (s)hity z Eurovízie:

Renáta Čonková

Pekné šaty so zaujímavo riešeným výstrihom na chrbte. Renáta veľmi vhodne zvolila aj šperky. Vlasy si však mohla vypnúť do copu. Zdvihlo by ju to a urobilo opticky vyššou.

Módne (s)hity z Eurovízie:

Petra Humeňanská

Ako Dieťa kvetov! To je krása. Prvý krát v tomto prípade je to vynikajúce. Výborný retro look. Šatičky sú skvelé. Skrátka, Petra, ide ti to! Už si v žiadnom prípade nemusíš spievať: „Sedemdesiat sukien mala a predsa sa do Eurosongu prespievala!“

Módne (s)hity z Eurovízie:

Miro Jaroš

Bravó! Oproti "stužkovej katastrofe", ktorú Miro predviedol v štvrťfinálovom kole, je tento outfit úžasný! Skvelé sako. Presne také chcem aj ja.

Módne (s)hity z Eurovízie:

Klára Mančáková z formácie Remenár Pavol, Klára a Liquid Error  

Pánsky look je veľmi sexi. Toto je však podľa mňa vyslovene antisexi. A prečo tá mastná prehadzovačka cez čelo?! Alebo to len ja zle vidím?

Módne (s)hity z Eurovízie:

Michaella Papp

Ďalšia žena sa nechala inšpirovať mužmi! Je to veľmi pekné. Vestička je sexi a topánky sú skvelé. Účes jednoduchý, sčesaný dozadu... Chválim. Je z nej taká mačička, vrrrr!

Módne (s)hity z Eurovízie:

Robo Opatovský

Robo bol v semifinále veľký fešák. Tradičný klobúk, veľmi kvalitný oblek, módna úzka kravata a dobré topánky. Tie sú u chlapa základ úspechu. Chválim.{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TG

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články