Utorok, 31. január 2023. Meniny má Emil, zajtra Tatiana, Táňa.

Ukrajinskí vojaci sa pripravujú na krutú zimu: Toto ich má zahriať v zákopoch!

Galéria fotiek (1)
Zdroj: profimedia.sk

KYJEV - Keďže vojna Vladimira Putina s Ukrajinou pokračuje, vojaci prijímajú rôzne opatrenia, aby prekonali prichádzajúcu ťažkú zimu. Nové video ukazuje, ako si Ukrajinci postavili saunu, aby sa zahriali. Uprostred ostreľovania a útokov môže poskytnúť vojakom malé množstvo útechy.


Jeden z ukrajinských vojakov z prvej línie zdieľal na TikToku video, na ktorom vidno svojpomocne postavenú saunu, doplnenú horúcim uhlím a izolovanými panelmi. Vojakom ponúka oddych a hlavne teplo počas zimných dní. 

@tiktok_frontline_warzone Ukrainian troops 🇺🇦 have built themselves a sauna in their frontline trenches😳😍 winter ready! must wait until the end😂💥🔥 #ukraine #ukrainefrontlines #ukrainewar #ukrainevsrussia #trenches #frontline #sauna #winteriscoming #fyp #foryou #tiktok ♬ Close Eyes - Slowed + Reverb - DVRST

"Ukrajinské jednotky si postavili saunu vo svojich frontových zákopoch, na zimu je pripravená! Musí vydržať do konca," píše sa v príspevku. Video zachytáva prehliadku sauny, ktorá má vo vnútri funkčné zateplené dvere a drevené lavice.  Vojaci ju veľmi ocenili, zíde sa im najmä počas nadchádzajúcej zimy. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články