Štvrtok, 2. február 2023. Meniny má Erich, Erik, Erika, zajtra Blažej.

Smilnenie pred oltárom: Kňaza prichytili pri sexe v kostole s dvoma dominami!

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Facebook/David Vincent

PAUL RIVER - Kňaz bol odsúdený po tom, ako ho prichytili pri sexe s dvoma dominami pred oltárom. Mali vlastné statívy a množstvo sexuálnych hračiek. Načapal ich náhodný okoloidúci, ktorý si všimol zapnuté svetlá v kostole. Pohľad, aký sa mu naskytol, určite nečakal. Svedomie ho prinútilo celý akt nahlásiť na polícii.


Bývalý kňaz Travis Clark, ktorý slúžil v katolíckom kostole Sv. Petra a Pavla v americkom štáte Louisiana, sa priznal k tomu, že smilnil s dvomi dominami priamo pred oltárom. Svoje sexuálne hrátky si nakrúcali na kameru. 

Nahého kňaza a jeho spoločníčky prichytil pri sexe okoloidúci, ktorý videl, že v kostole sa svieti. Keď sa pozrel dovnútra, neveril vlastným očiam. Hneď privolal políciu, ktorá všetkých troch zatkla. Clarka obvinili z obscénnosti, dve ženy z vandalizmu. 

Sudkyňa mu udelila podmienečný trest v trvaní tri roky. Okrem toho musel zaplatiť pokutu 1000 dolárov a ďalších 8 000 dolárov cirkvi, keďže tamojší arcibiskup požadoval spálenie zneucteného oltára sexuálnym aktom, ktorý sa na ňom odohral. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články