Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

FOTO Dievčina (28) otehotnela, aj keď brala antikoncepciu: Šokujúce odhalenie na ultrazvuku

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
06.04.2021 22:01

RUSHTON - Užívanie antikoncepcie môže nakoniec spôsobiť, že budete čakať trojičky. Aspoň taká je skúsenosť Amy Maxeyovej z anglického Rushtonu, ktorá navyše zostala na výchovu svojich detí úplne sama. Budúci otec totiž o nich nejaví záujem.


Budúca mamička zostala v rozpakoch z reakcie jej muža: Na ultrazvuku stratil nervy! TOTO je dôvod

Dvadsaťosemročná Amy tvrdí, že nikdy nevynechala antikoncepciu, takže ostala v poriadnom šoku, keď sa dozvedela, že je tehotná. "Tabletky som brala každé ráno hneď, ako som otvorila oči. To, že som tehotná, som zistila v šiestom týždni. Necítila som sa dobre, bola som vyčerpaná a veľa som spávala, tak som navštívila lekára," hovorí Angličanka, ktorá momentálne býva u svojej sestry. 

FOTO Dievčina (28) otehotnela,
Zdroj: Facebook/Amy Maxey

Keď jej po prvom sonografickom vyšetrení oznámili, že čaká trojičky, takmer onemela. "Nedá sa to opísať. Bola som v šoku. Neverila som vlastným očiam a ušiam." Maxeyová však bola veľmi šťastná, keď sa po ďalšom vyšetrení potvrdilo, že sa jej deti dobre vyvíjajú. Jedným dychom ale dodáva, že nevie, ako sa zvládne starať o tri deti. Ich otec sa totiž o ne vôbec nezaujíma. 

FOTO Dievčina (28) otehotnela,
Zdroj: Facebook/Amy Maxey

FOTO Dievčina (28) otehotnela,
Zdroj: Facebook/Amy Maxey

Dievčatká - Ivy-Gray, Ocean a Harlow sa narodili minulý týždeň, pričom dve z nich sú identické. Ivy-Gray sa dokonca narodila ešte v plodovom vaku. Momentálne sú ešte v nemocnici, no čerstvá trojnásobná mama dúfa, že si ich už čoskoro bude môcť odniesť domov. Zároveň sa podľa vlastných slov bude snažiť nájsť si po pôrode prácu aspoň na tri dni v týždni. Nevlastná mama jej sľúbila, že sa o dievčatká zatiaľ postará.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články