°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Ženu zbytočne poslali štyrikrát do karantény! Neuveríte, ako k tomu došlo

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
19.01.2021 17:26

JERUZALEM - Tridsaťpäťročný muž pracujúci pre izraelské ministerstvo zdravotníctva zneužil pandémiu koronavírusu k osobnej pomste, keď svoju bývalú priateľku štyrikrát zbytočne poslal do karantény. Pre jej izoláciu pritom nebol najmenší dôvod, pretože nebola ani infikovaná, ani v kontakte s pozitívnou osobou, informovala agentúra AFP s odvolaním sa na políciu.


Muž, ktorého meno správa neuvádza, teraz čelí niekoľkým obvineniam vrátane zneužitia postavenia, podvodu či narušenia súkromia. Týchto činov sa podľa polície dopustil v uplynulých mesiacoch, kedy štyrikrát svojej bývalej priateľke poslal oficiálnu textovú správu, že sa musí ihneď uchýliť do izolácie. 

Ženu zbytočne poslali štyrikrát
Zdroj: Getty Images

Podľa dostupných informácií muž pracoval ako externista v jednom z call centier izraelského ministerstva zdravotníctva. Polícia ho začala vyšetrovať, keď ministerstvu začalo byť podozrivé, že sa rovnaká žena štyrikrát po sebe odvoláva proti nariadenej izolácii. 

Muž je už desať mesiacov v karanténe so svojou exmanželkou a matkou: Tie spoločné FOTO musíte vidieť!

V Izraeli je teraz viac ako 180 000 obyvateľov v nariadenej dvojtýždňovej izolácii kvôli možnému kontaktu s infikovaným. Od začiatku pandémie toto opatrenie absolvovali takmer dva milióny z necelých deviatich miliónov obyvateľov krajiny. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články