°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

FOTO Neuveríte, čo mladomanželia naservírovali hosťom na svadobnej hostine: To myslíte vážne?!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
12.10.2020 04:59

BRATISLAVA - Neznámy pár si očividne nerobil zo svadobnej hostiny ťažkú hlavu a k výberu jedla pristúpil s maximálnou šetrnosťou. Fotografie "svadobného menu" už kolujú na sociálnej sieti. Zostáva iba dúfať, že sa nestanú inšpiráciou pre ďalšie dvojice.


S organizovania svojej svadby si istý americký pár očividne nerobil ťažkú hlavu. Pozvaným hosťom totiž naservíroval porciu, ktorá skôr pripomína nevydarený pokus o vtip. "Dostali sme naše jedlo," napísala družička nevesty na Facebooku pod fotkou tanierika, na ktorom leží šesť kúskov ovocia napichaných na špajle, zopár plátkov zeleniny, polovica croissantu a všetko to dopĺňa malý balíček čipsov.

FOTO Neuveríte, čo mladomanželia
Zdroj: Facebook/thats it, I'm wedding shaming

Dotyčná dievčina stihla odfotografovať aj miestnosť, v ktorej sa konala svadobná "hostina". Aj tá bola popravde na zaplakanie. Pri stoloch neboli rovnaké stoličky a neboli ani nijak vyzdobené. Pôsobilo to skôr ako bežné posedenie v reštaurácii.

FOTO Neuveríte, čo mladomanželia
Zdroj: Facebook/thats it, I'm wedding shaming

V hodnotení svadobných fotiek sa užívatelia prakticky zhodli. "Čipsy! Neviem, či sa mám smiať alebo smútiť," napísal jeden z nich. Iní zas podotkli, že mladomanželia so svadbou radšej mali počkať a našetriť si trochu peňazí, aby si mohli dovoliť vystrojiť krajšiu hostinu. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články