°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

FOTO Učiteľka (33) si pozrela livestream lovcov duchov a úplne skamenela: Preboha, veď to je...!

Zdroj: profimedia.sk
16.03.2020 09:06

GRANTHAM - Katie Taylorová z Veľkej Británie zostala v šoku, keď uvidela na Facebooku video lovcov duchov Retford Ghost Hunters. Postava, ktorú zachytili, sa totiž nápadne podobá na jej zosnulého otca. Mladá žena je teraz presvedčená o tom, že jej tatko si aj po smrti chodí vychutnávať atmosféru svojho obľúbeného miesta.


Livestream anglických lovcov z krčmy Black Dog v meste Grantham poriadne zmiatlo Katie Taylorovú. Síce naň narazila náhodou na sociálnej sieti, no vyrazilo jej dych. "Stačilo mi, keď som videla ten tieň na videu a som si istá, že je to duch môjho otca. Tá postava sa na neho veľmi podobá," hovorí mladá žena.

FOTO Učiteľka (33) si
Zdroj: profimedia.sk

Jej otec v roku 2016 vo veku 60 rokov podľahol pneumónii po tom, ako prekonal rakovinu pľúc. "Myslím si, že sa stále vracia na miesto, ktoré zbožňoval. Moji rodičia žili v tom meste ešte predtým, ako som sa narodila. Mama mi vždy hovorila, že chodievali do tej krčmičky, lebo otcovi sa tam páčilo a rád sa tam vždy vracal," pokračuje 33-ročná učiteľka. 

FOTO Učiteľka (33) si
Zdroj: profimedia.sk

Majiteľ pohostinstva Chris Knowles uviedol, že v minulosti býval v tom dome štyri roky aj so svojou rodinou a často sa tam diali divné veci. "Niekedy sme cítili, že je niekto s nami v miestnosti, hoci sme tam boli iba my," poznamenal. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články