°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

Len 11-ročné dievča porodilo vo vani! Šokujúce detaily počatia jeho dieťatka

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
26.02.2020 13:25

ST. LOUIS - Muž spolu so ženou z amerického štátu Missouri sú obvinení z ohrozovania zdravia dieťaťa a sedemnásťročný chlapec čelí obvineniu z incestu a znásilnenia jedenásťročného dievčaťa. To malo porodiť dieťa doma vo vani. Tínedžer priznal, že dievčinu znásilnil viac ako stokrát. Netušil, že je tehotná.


11. februára do zdravotníckeho centra svätého Jozefa v Missouri prišiel muž s novonarodeným dieťaťom. To malo stále pupočnú šnúru s placentou. Nezvyčajný prípad zaujal políciu, ktorá následne spustila vyšetrovanie. Ukázalo sa, že matkou dieťaťa je len jedenásťročné dievča, ktoré opakovane znásilňoval istý sedemnásťročný chlapec. Podľa všetkého išlo o súrodencov. Vyšetrovatelia zistili, že muž, ktorý navštívil zdravotnícke centrum, bol v Spojených štátoch ilegálne a pred časom bol dokonca deportovaný. 

Len 11-ročné dievča porodilo
Zdroj: Getty Images

Muž spočiatku tvrdil, že dievčinu nepozná. Neskôr ale priznal, že sú rodina. Vraj netušil, že je tehotná a že ju tínedžer opakovane znásilňoval až do pôrodu. "S dievčaťom som sexoval asi stokrát, ale nevedel som o tom, že čaká dieťa," priznal sa chlapec na polícii. Žena, pravdepodobne matka oboch mladistvých, je obvinená zo zanedbania starostlivosti o dieťa a jej syn zase z incestu a znásilnenia. Všetci traja vrátane dospelého muža skončili vo väzení.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články